Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

20 minutes ago, MetalHead said:

 

Koju, bilo ih je vise...

 

 

 

Itd... 

 

Hvala na pažnji i doviđenja... pošaljite mi u inbox šta smo uradili.

 

 

 

 

Štimac juriša kao nekad Divac.

 

Ja mislim da je ovo jedina rečenica u kojoj sam čuo da se u isto vreme pominju Štimara (care svaka čast ali jbga) i Vlade Divac.

 

 

:krstipd4:

Edited by Stondisha
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Steta za Dragana, jos sam sad video da ima vec 30, nekako sam sve mislio da ima 25, 26. Jbg.

 

Nama je nekako neprimetno nastupila smena generacija, vec na sledecem SPu cemo tesko racunati na Tea, Bobija, Raduljicu, Bjelicu, Lucica, Simona. Micic, Guduric, Milutinov, Jokic... pa i Bogdan su nam negde zalog za buducnost. Opet, ako se vrati Kalina i Simanic postane igrac, nema brige, popunjene su nam pozicije... a i uvek se pojavi jos neko sa strane.

 

Ovo je malo razmisljanje unapred... ne zamerite.

 

p.s. Od tih pesama priznajem samo Blazu. Dobro i Os Kos je old skul tako da jebiga. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, slavisa said:

To sam ja vise onako proizvoljno odredio visinu. Ali bez obzira svi koji nisu centri ( po sadasnjem petice) bi trebalo da vezbaju prenos lopte, tj da nauce malo bolje da rade sa njom. Videli smo da Bjelica to moze npr protiv grka. Treba vise vezbe.

Sent from my JY-F2 using Tapatalk
 

 

slavisa u fazonu

 

spacer.png

  • Ha-ha 16
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Tri potencijalno neizvesne utakmice (Španija,SF i F) će po 35 minuta igrati Bogdan,Beli i Jokić. Vasa i Jović ukupno 40, preostalih 55 će podeliti Lučić, Gudurić i Milutinov. Gagi bi da je ostao zdrav u ovim utakmicama dobio oko 5 minuta. Da li bi sa  Teom u rotaciji bili 20% jači ili 20% slabiji veliko je pitanje. Tako da što se same reprezentacije tiče nije se mnogo promenila snaga i šansa za medalje. Naravno, velika tuga zbog samih momaka kakvi su Teo i Gagi što nisu u Kini. Motiv više za ostale da im obezbede karte za Tokio.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, vepar said:

Nama je nekako neprimetno nastupila smena generacija, vec na sledecem SPu cemo tesko racunati na Tea, Bobija, Raduljicu, Bjelicu, Lucica, Simona. Micic, Guduric, Milutinov, Jokic... pa i Bogdan su nam negde zalog za buducnost. Opet, ako se vrati Kalina i Simanic postane igrac, nema brige, popunjene su nam pozicije... a i uvek se pojavi jos neko sa strane.

Kalina ce na sledecem SP imati skoro 32 godine, nisam siguran da ce jedan hustler u tim godinama biti upotrebljiv. Ovi jos stariji nema sanse, mada sam se ovih dana uhvatio u mastanju da bi Bjelica mogao jos nekoliko sezona da potraje na ovom nivou, ne znam bas da li jos 4.

Za naredna takmicenja ce dodaci biti Dangubic, Dobric, Davidovac, Marinkovic, Smajlagic, Petrusev, Pokusevski, Nakic, Trifunovic, Ilic, Miskovic, moguce da jos nekog zaboravljam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...