Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 minute ago, Miki28 said:

Ukljuci se ili samo Marjanovic team?

 

Najvise volim ove upadice, u fazonu faca sam. Nevezano za ovo i tebe

 

Sta da pricam, da nagadjam da li ce Teo da bude spreman i da li je i sa jednom nogom koristan ili da odgovaram na gluposti poput nema veze moze da ide kao specijal, zato vodimo i Marjanovica i Raduljicu, da igraju 10 minuta ukupno u grupi ponekad?

 

Jebes ga, nemam vise 15 godina, pa mi se ne nadvlaci sa ljudima koji hoce da raspravljaju na tom nivou.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Marvin said:

Seća li se ko kako je Slo pre čak 2 godine sa 2 ozbiljna igrača i nekoliko specijalaca uzela zlato na EP? 

 

Seca se vrlo dobro. Samo postoji jedna razlika, jer su oni doveli najbolje sto si imali i igrali najbolje sto su mogli sa tim sto imaju.

 

Nasa trenutna situacija je neuporediva sa tim, gotovo da je gnusno i pokusati da se povuce neka paralela.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni se cini da smo mnogo jaki u napadu.

video sam do sada vise puta te nase kratke deonice

gde pravimo run i gde se to ponekad odvijalo brzinom Golden Stejta.

 

Bukvalno imamo kvalitet da prelomimo utakmicu u roku od 3 minuta

protiv osrednjih ekipa.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mmajstor said:

 

Pa imaju 2 kanala wadafaka?

Svi na autoput da im pokvarimo direktan prenos.. 

Nije problem prebaciti na RTS2,nego je problem sto ce onda umesto Vucica,Mihajlovicke i Dodika gledati Jokica i Bogdanovica....

Moraju se znati prioriteti....🤬

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

razmaženi ste...

neće jedna pripremna tekma imati primat nad mejdžor investicijom i spomenikom za života...sve mi bili još cirka milenij jebena Zemlja košarke.

auto put je to - nie paradajs...

 

...tačnije deonica autoputa, al da ne kvarim žurku...i da im poželim jednu preteranu provalu oblaka sa sve St. Ilijom u plamenim kočijama.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 34Barkley said:

Ovako se baš i ne gradi samopouzdanje prvim opcijama za bilo šta. Pre bi to rekao nekom klincu u prvom meču na velikoj sceni 

 

Teoretišemo...  Vasilije i Jović se nisu proslavili u Turskoj koliko se sećam, Jovića povrede iskasapile, Vasilije bio tanak...  idemo na prvenstvo, gde su njih dvojica projektovani da budu  zamena poveredjenome Teodosiću, jer kao Navaro u Barseloni, imaš Teodosića u reprezentaciji Srbije. i sad treba da dodje neko  u reprezentaciju, da na silu, postane prvi plej (Vasilije), koji se proslavio nije u toj ulozi...  Ili prvog dana kažeš Vasiliju: slušaj, takva i takva stvar od Teodosića nema ništa, Ti i Jović ste to, budi spremni da nosite... ili im kažeš ovo moje.  Jer ti treba da staneš u patike jednog Teodosića, a i kako drugačije da im objasniš zašto ovaj igra i zašto se čeka... Niti Jović, niti Micić nisu neka deca i imaju iskustva po hi class evropskim klubovima, al nije isto doći u Kaunas i zameniti na godinu dana nekog Vilbekina, pa ići dalje i menjati Tea u reprezentaciji jbga.

Ili, ili nema šta treće, jer su kod nas u reprezentaciji karte davno podeljene, ko je tu šta i kako i s tim kartama smo krenuli na prvenstvo. Da se Dragan nije povredio ne bi mi sad ovde raspravljali šta i kako ništa, nego je ovo idemo sa 4 beka, pa bi nam valjao još jedan... a opet gomila ljudi bi da zavrti priču od pre mesec-dva: Kalinić/Nedović.... završeno tu je Djordjević presekao i da presečemo i mi, pa ćemo ga pljuvati ako ispadnemo pre finala....

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...