Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Inače, nisam se "pohvalio", i ja patim od plantar fascitisa. Traje nekih godinu dana, još uvek podnošljivo. Boli ujutro dok se ne zagreje peta i posle kad se baš preoptereti. Govoreći u koracima, miran sam od 100 do 7-8 000, posle kreće da boli. Kod Tea je sigurno dosta ozbiljnija situacija.

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Inače, nisam se "pohvalio", i ja patim od plantar fascitisa. Traje nekih godinu dana, još uvek podnošljivo. Boli ujutro dok se ne zagreje peta i posle kad se baš preoptereti. Govoreći u koracima, miran sam od 100 do 7-8 000, posle kreće da boli. Kod Tea je sigurno dosta ozbiljnija situacija.


Peđa Stojaković je muku mučio sa plantar fascitisom negde oko 2003-04, vukao je to barem sezonu i po. Neugodna povreda ne samo zbog toga što je "nit tamo nit vamo", tj. nije baš nešto što se rešava operisanjem i kao, kraj, nego je ono odmaraj, zevaj, jebi ale i čekaj, već što i ako rešiš da igraš sa njom dosta utiče na šutersku formu zbog "nameštanja stopala" prilikom dizanja na šut (što se kod Peđe npr. grozno osetilo).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da, najjače mi kad kažu kako se najbolje leči promenom mehanike hoda, fazon da se nađe neki ugao spuštanja stopala na zemlju, pa se time zateže ta tetiva na drugu stranu, smanjuje tu ušalu, bla, bla... Pa jbt, to je baš nemoguća misija, ko se može skoncentrisati na svaki korak u toku dana.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, 34Barkley said:

Kompletniji, koliko sam ispratio. :classic_wink:

 

A razlika je? Kako moze Stojakovic da bude bolji ako je Bogdanovic kompletniji. 

Najvise sto mozes da razvuces je da je neko individualno kompletniji igrac ali da je onaj sa kime ga uporedjujes imao bolju karijeru, al u ovom slucaju ni to nije tacno.

 

Elem ovo sa Teom poprima oblike jedne lose sapunice slicne kao sa Jokicem... a doticni je vec bio glavna uloga u jednoj vrlo pracenoj telenoveli ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja unlocked and locked this topic
  • nlavrnja unlocked this topic
  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...