Jump to content

"Naši" fudbaleri širom sveta


vlaDixXx

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Sta mislite o Stefanu Kovac :)

igrao je za mladu bih,niju mu bilo dato da igra za nas u21

 

Jako dobar i u defanzivi,isto tako i u napadu,moderean vezni igrac

velika nepravda sto je oteran iz Czv,mogli su posle da ga dovedu(ista prica kao i sa Tufegdzicem)

 

Trazio ga je Dinamo Zagreb,prosle  godine

 

Obavezno,pozvati i golmana Vladana Kovacevica,svu najbolju decu,ima dosta nasim mladih jako talentovani u austrijji,njemackoj i švici

Link to comment
Share on other sites

Znaci Stergiou niko nije ni kontaktirao....u Bazelu igra krilo Danijel Males 2001 kao pozajmljeni igrac Intera

Boranijasevic desni bek koji se trazi,je u šamponu Zirihu,David Jacovic 2001 St Galen

Boris Babic 1997 FC Lugano   i   Stoijlkovic 2000 FC Sion

 

Samo iz Švajcarske,mladi igraci,a gde su tu i druge zemlje....

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Perkos2 said:

Ko to može u srpskom savezu da isprati😄 a nisu ni zvezdina i partizanova "deca" pa su van radara

Skoro svi imaju milionsku vrednost, ima dosta nase dece u mnogim zemljama, ali dzabe.... 

Pa hrvatima je pola reprezentacije rodjeno van zemlje

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, vlaDixXx said:

Skoro svi imaju milionsku vrednost, ima dosta nase dece u mnogim zemljama, ali dzabe.... 

Pa hrvatima je pola reprezentacije rodjeno van zemlje

Nije našim fudbalskim radnicima bitno gde je ko rođen već koliko mogu da se ugrade u transfer.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jovan Zivkovic 2006, mozda i najtalentovaniji austrijski klinac, koji je igrao za nasu u16, igrace za Austriji i igrao je vec za njihovu zemlju u  u16,valjda je video sta su uradili Motici... 

Ali moze igrati jos uvek za nas, za seniore, ili cak u neke mlade selekcije... 

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

Tek sam sad video ovu temu. Super taman da ne nastavljamo na temi o A reprezentaciji.

Quote

 

Evo primer Vlahodimos vrv ide prvi golman, na njegovo mesto, dolazi Vladan Kovacevic... Bice standardan u Benfici i u Ls.....ako dodje

 

Ko je bolji trenutno od njega,ako golman ozbiljne Ls ekipe ne valja, ja ne znam

 

Rajko je imao mnogo losu sezonu zato, su ga pustili za smesan novac, Dmitrovic, Svilar, i Vanja ce biti nazalost rezerve

 

Nama bre niko ne valja,

ovde i dalje ljudi misle da je Sergej prevara(inace otisao iz Vojvodine za 1m,posle godinu dana vredeo 18)

ko to kaze nek ne gleda vise fudbal

 

 

Pa dobro meni je drago zbog njega. Vladan Kovačević nek pokaže da je novi Oblak i dižem sve četiri u vis da bude pozvan.

 

To je previše ako ako.... Ako ovaj ode, pa ako on dođe, pa ako se dokaže. Jel taj Kovačević ima u ugovoru sa Benfikom da on ako dođe tamo će biti prvi golman i braniti u LŠ, ili će morati da zasluži taj status? Šta znam možda mu Benfika i stavi takvu klauzulu u ugovoru?

 

Po čemu nama niko ne valja? Koji to igrač sada u ovom trenutku nije deo reprezentacije a da zaslužuje da bude i da je velika nepravda što nije. Čak i Eraković je postao reprezentativac i pokazalo mu se da se računa na njega.  

Link to comment
Share on other sites

Od prvog golmana Benfike dođosmo do upitnog transfera i još upitnijeg mesta među stativama gde god da pređe ali ultimativno nam ovde forumaš nameće da mora da bude prvi golman reprezentacije.😴

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

On 7/30/2022 at 4:43 PM, dzoneee said:

Odlično. Jel problem da odigra jednu sezonu u Benfici/Rendžersu, zabeleži 25 nastupa kao starter i da sačeka poziv? Ja mislim da ako želi da igra za Srbiju to nije nikakav problem. To čas prođe.

do tad moze da igra za ove

 

Koliko smo tako izgubili igraca,tehnicki i Oblak je mogao na osnovu toga sto mu je majka Srpkinja da igra za nas

(koliko je takvih primera)

 

 

Vlahomidosu propao transfer u Premijer ligu,bilo je jako blizu

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, vlaDixXx said:

do tad moze da igra za ove

 

Koliko smo tako izgubili igraca,tehnicki i Oblak je mogao na osnovu toga sto mu je majka Srpkinja da igra za nas

(koliko je takvih primera)

 

 

Vlahomidosu propao transfer u Premijer ligu,bilo je jako blizu

Daj da vidimo koliko smo pravih igrača izgubili

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Perkos2 said:

To sa Oblakom je vrlo tanko, mozda smo mogli pre 15 godina da pokupimo Marina, Dragovića i Arnautovića ali danas nema nekog srpskog igrača koji je značajan šraf neke jake reprezentacije.

U pravo vreme da su pokupljeni Marko Marin ,mozda i Krkic,mislim da bi imali daleko veci ucinak kod nas u reprezentaciji nego u Nemackoj i Spaniji.

A i pitanje u kom smeru bi im klupske karijere otisle,u svakom slucaju mi tu osteceni ne bi bili.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Decembarski said:

U pravo vreme da su pokupljeni Marko Marin ,mozda i Krkic,mislim da bi imali daleko veci ucinak kod nas u reprezentaciji nego u Nemackoj i Spaniji.

A i pitanje u kom smeru bi im klupske karijere otisle,u svakom slucaju mi tu osteceni ne bi bili.

Krkić nikad nije bio neko ko donosi kvalitet u reprezentaciju. Da ne budem pogrešno shvaćen nisam protiv angazovanja igrača koji su rođeni "tamo daleko" naprotiv ali ne pod ucenom i pretnjom već da postoji dobra volja na obe strane. Da se prati kvalitet i potencijal a ne da se očerupa devizni tatko i pusti nekvalitetan igrač u reprezentaciju.

Link to comment
Share on other sites

Krkića su jurili godinama, ali je on očigledno želeo više da igra za Špance, i kada su ga oni "zejbali" i pustili ga da igra taj jedan meč, onda više nije bilo nazad. Mi smo čak i tražili od FIFA da mu dozvoli da igra za našu reprezentaciju, ali su iz FIFA rekli - Ne.

 

 

https://www.telegraf.rs/sport/2368202-fifa-presudila-bojan-krkic-ne-moze-da-igra-za-srbiju

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...