Jump to content

Mladje kategorije


laki pepe

Recommended Posts

On 4/1/2021 at 8:07 AM, Baron23 said:

@MrTwister Upravo, tako od reči do reči.

 

@Markosss, sasvim tačno je za Gudurića, on čak nije bio ni član prve petorke, Rebić, Đukanović,Vorkapić, Tejić, Ristić. Gledao sam i ja utakmice 😄

 


Đukanović najbolji šuter od Stojakovića, Vorkapić glue guy, kapiten ekipe itd. 


Gudurić je 2015.  se etablirao kao talenat, do ga mediji, a ni sam staff Zvezde očigledno nisu percipirali kao TOP EL nivo igrača.

 

Na kraju nije ni važno, vidi se jasan pattern u radu sa Zvezdinim klincima, Gudurić kao igrač sa skill-om je izuzetak, nikako pravilo. 

 

 

 

Kolko se secam Vorkapic je bio bekap na kecu, eventualno dvojku pokrivao ponekad, ali vrlo retko. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zanimljivo da niko još nije spomenuo Vukčevića protiv Barselone, pa reših da promenim to:

 

11 poena, 4 skoka, asistencija i blokada i najveći +/- na utakmici za 21 minut u utakmici. 

 

Not bad. Not bad at all :wink2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Darko said:

Zanimljivo da niko još nije spomenuo Vukčevića protiv Barselone, pa reših da promenim to:

 

11 poena, 4 skoka, asistencija i blokada i najveći +/- na utakmici za 21 minut u utakmici. 

 

Not bad. Not bad at all :wink2:

Pa nije bas da je ovo za mladje kategorije temu. :classic_smile: Komentarisali smo ga na temi Strane kosarkaske lige.

Link to comment
Share on other sites

Trenutno po meni deset najtalentovanijih srpskih igrča, raspon od 2000-2004 godista, redosljed je nasumičan, ne rangiram:

Tristan Vukcevic (2003), 209cm, moderan PF po vokaciji u seniorima. 

Nikola Jović (2003),  208 cm, igrač sa bekovskom tehnikom za više pozicija, ali primarne pozicije u seniorima ce mu butu SF-PF.

Nikola Djurisic (2004), 202cm, SG, bek ali ne samo šuter vec sa kreatorskim sposobnostima.

Aleksej Pokusevski (2001) 212 cm, bekovska tehnika, kreatorske sposobnosti, polivlentan, primerne pozicije u seniorima PF-SF.

Filip Petrusev (2000) 210 cm, moderni tip centra.

Mario Nakic (2001), 200 cm, bek, takodje sa kreatorskim sposobnostima (manji plafon od Djurisica)-stavio sam ga kod nas jer je nama najblizi, ali upitnik mali stoji.

Ilija Milijasevic(2004), 188 cm, kombo-bek, ima i skorerske i plejmejkerske sposobnosti

Stefan Todorovic (2002), 202 cm, SF-SG, izraziti suter vise vuče na nisko krilo, u SAD ga zovu Serbian sniper.

Nikola Radovanovic(2003) 203-204 cm, atlatski poteneno nisko krilo.

Uros Trifunovic (2000), 200cm /Matija Belic(2003), 201cm, -obojica zasluzuju u 10. Obojica su vokacijski niska krila, stim što Belić može u nekim solucijama biti skrćena četvorka, a Uroš može da se pomjeri na SG poziciju.

 

Od igrča kojima predstoji draft, talenat za prvu rundu imaju: Jovic. Vukcevic, Djurisic i možda Petrusev upadne.

 

Neko će reći da nema čistog playa, da, ali ima toliko igrača ovdje koji imaju vještinu da uspjesno kreiraju za druge da to neće biti neki problem.

 

Ako tražimo ko je potencijalni zamjenik Vase Micica, onda je to godiste koje nije ovdje obuhvaceno, Nikola Topic (2005), sin Milenka Topica. On je play od 196 cm i Zvezda ga razvija u tom smjeru.

 

EDIT: Zaborvih Smailagica(2000) iz GSW, čisti PF, on bi trebao svakako u TOP 10.

 

Edited by Bojdo
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sa kakvom lakocom pokreta 17-godisnji Jović igra protiv ovih najjačih abaligaskih klubova, još jedna lijepa predstva ovaj put protiv Cedevite.

On bi mogao već naredne sezone biti medju najdominatnijim igračima lige, jednostavno njegova prilagodba djeluje jednostavnno i lako.

https://www.youtube.com/watch?v=vcz917foCHw

 

Debitovao je i godinu dan mladji Djurisic protiv Cedevite sa 8pts. Bice opet zanimljivo i zabavno gledti Megu

 

https://www.youtube.com/watch?v=zpjBez50Rqg

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Red je spomenuti makar rezultate u završnicama kadetske i juniorske jedinstvene, odnosno kvalitetne lige.

KK Žarkovo osvojilo kvalitetnu ligu u obe starosne kategorije. 

Mega uzela jedinstvenu za juniore, a Borac Čačak jedinstvenu za kadete. 

Potpuni kolaps KKCZ i KKP u mlađim kategorijama, što nije nikakvo iznenađenje, s obzirom kako se u ta dva kluba radi već deceniju i više. 

 

Jedinstvena liga za juniore, Roda JLS:

Finale

Mega Soccerbet - Sloboda Užice (domaćin turnira) 89:73

Jović 21, Đurišić 20, Kobzystyi 19 (Mega) 

Bogićević 26, Aksentijević i Bošković po 14 (Sloboda) 

 

Za treće mesto

Dynamic VIP PAY - Crvena Zvezda MTS 60:54

Zimonjić 19, Medarević 13, Stefanović 12 (Dynamic) 

Branković 13, Mihailović 12, Radaković 8 (Zvezda)

 

Jedinstvena liga za kadete, Triglav KLS:

Finale

Borac Čačak (domaćin turnira) - Crvena Zvezda MTS 76:74

Ćurčić 28, Janković 11, Nikolić 9 (Borac) 

Pavlović 20, Radaković i Matović po 13 (Zvezda) 

 

Za treće mesto

Dynamic VIP PAY - Partizan NIS 54:52

Milijašević 26, Milošević 10, Joksović i Malešević po 8 (Dynamic) 

Krstić 16, Jeremić 10, Milenković 9 (Partizan) 

 

Kvalitetna liga za juniore, finalni turnir:

 

1.КК Жарково 3 2 1 242:240 5

2.КК Слодес 3 2 1 244:225 5

3.КК Борац Земун 3 1 2 245:243 4

4.КК Земун 3 1 2 211:234 4

 

Kvalitetna liga za kadete, finalni turnir:

 

1.КК Жарково 3 3 0 243:212 6

2.КК Визура 3 2 1 220:212 5

3.КК Земун 3 1 2 220:234 4

4.КК Торлак ОКК Београд 3 0 3 195:220 3

  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, madafaka73 said:

Potpuni kolaps KKCZ i KKP u mlađim kategorijama, što nije nikakvo iznenađenje, s obzirom kako se u ta dva kluba radi već deceniju i više. 

 

 

Nisu bitne titule u mladjim kategorijama. Bolje da stvaraju igrace.

 

Ja bih bio zadovoljan da i KKCZ i KKP godisnje izbace barem po jednog igraca koji ce biti ozbiljan potencijal za prvi tim a svake dve godine nekog ko ce  biti reprezentativac.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Nisu bitne titule u mladjim kategorijama. Bolje da stvaraju igrace.

 

Ja bih bio zadovoljan da i KKCZ i KKP godisnje izbace barem po jednog igraca koji ce biti ozbiljan potencijal za prvi tim a svake dve godine nekog ko ce  biti reprezentativac.

 

Trenutno i jedni i druge ne ostvaruju rezultate, ali zato ne stvaraju igrace

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Manu said:

 

Trenutno i jedni i druge ne ostvaruju rezultate, ali zato ne stvaraju igrace

Ima par talenata u oba tima, ali pitanje je sta ce ostvariti u seniorskoj konkurenciji svog kluba, a tek je upitno da li su materijal za repku.

 

Partizan je sticajem okolnosti (losih rezultata) pruzio priliku u ABA ligi nekima, i to je super. Zvezda, opet, sticajem okolnosti (povreda i korone) pruzio neku malu priliku nekim juniorima na Kupu... 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Kooineeperk said:

Ima par talenata u oba tima, ali pitanje je sta ce ostvariti u seniorskoj konkurenciji svog kluba, a tek je upitno da li su materijal za repku.

 

Partizan je sticajem okolnosti (losih rezultata) pruzio priliku u ABA ligi nekima, i to je super. Zvezda, opet, sticajem okolnosti (povreda i korone) pruzio neku malu priliku nekim juniorima na Kupu... 

 

Kao na primer? U Zvezdi trenutno vidim jednog talenta sa perspektivom da igra u prvom timu jednog dana i to '05 godiste sto znaci za 3-4 godine u najboljem slucaju. Partizan je propustio Milijasevica i Todorovica, odnosno otisli su odatle sto dovoljno govori u prilog radu tamo. Mogu da se uzdaju u Trifunovica i to je to. 

 

Da nije Mege reprezentacija bi i sada bila u ozbiljnom problemu, a u perspektivi u jos vecem.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Manu said:

Kao na primer?

 

Pa u Partizanu imas 3-4 juniora koji su odigrali 4-5 utakmica ove sezone, onako napamet Radovanovic, Jovanovic, Stefanovic... u Zvezdi Saranovic, Vujicic bili na Kupu (drugi je postao senior), vredni pomena su jos Brankovic, Matovic.

 

I to su samo ovi koji su tu vec blizu punoletstva. Mladje slabije znam. 

 

 

1 hour ago, Manu said:

Da nije Mege reprezentacija bi i sada bila u ozbiljnom problemu, a u perspektivi u jos vecem.

Da nije Mege, ti igraci bi bili u Zvezdi ili Partizanu. Nije kao da bi nestali. Svakako je dobro da Mega postoji, da se vecem broju igraca pruzi paznja i sansa. I u Megi se dosta dobro rani sa mladjim kategorijama. U principu to je ono sto je nekada radio FMP. Koliko li je samo FMP stvorio reprezentativaca dok Mega nije postojala? A nisu ih stvorili Partizan i Zvezda.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Pa u Partizanu imas 3-4 juniora koji su odigrali 4-5 utakmica ove sezone, onako napamet Radovanovic, Jovanovic, Stefanovic... u Zvezdi Saranovic, Vujicic bili na Kupu (drugi je postao senior), vredni pomena su jos Brankovic, Matovic.

 

I to su samo ovi koji su tu vec blizu punoletstva. Mladje slabije znam. 

 

To sto oba tima ubacuju juniore u 12 usled nedostatka zdravih igraca ne znaci da su ti igraci talentovani, a to je valjda poenta. Naravno da postoje juniori koji u perspektivi mogu da budu role igraci ukoliko ne budu izlazili iz hale kao sto je to ucinio Dobric kome se nije predvidjala neka karijera, ali mi treba da pricamo o potencijalima za nosioce tih klubova i jednog dana reprezentacije. Medju nabrojanim imenima takvih nema.

 

Sto se Mege tice, to sto je jedina ambicija kluba stvaranje igraca, a ne rezultat je i razlog sto nijedan od igraca koje su oni izbacili ne bi dostigao takav nivo tako brzo da su igrali u czv/kkp, to mogu da garantujem. Nije to samo dati sansu igracu, oni su se opredelili da budu klub koji vodi ka NBA-u i po tome su najuspesniji van NCAA-a sto znaci da kod njih igraci od mladjih kategorija igraju po istim principima. Dakle, ako si talentovan u Megi otvorice ti se sva sloboda, igraces brzu, atletsku i modernu kosarku i znas da ce ti karijera biti usmerena na pravi put. Ako si talentovan u kkp/czv radices prvenstveno na odbrani, kontrolisanoj kosarci u sporom ritmu i sluziti kao instrument za uzimanje besmislenih titula u MK.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Manu said:

Medju nabrojanim imenima takvih nema.

 

Videcemo da li su materijal za ozbiljnu seniorsku kosarku, ako budu vredni verujem da medju njima ima materijala za zapazene prvotimce ova dva kluba. Ako su ruze... 😄 Mozda nece biti Lucici, Gudurici ali bice nekoga barem u rangu Vanje Marinkovica, Dobrica, Davidovca. Ako tako nesto izbace prosecno jednog po godini, onda je to ok. Mislim da vise ne mozemo ocekivati. 

 

 

11 minutes ago, Manu said:

Sto se Mege tice, to sto je jedina ambicija kluba stvaranje igraca, a ne rezultat je i razlog sto nijedan od igraca koje su oni izbacili ne bi dostigao takav nivo tako brzo da su igrali u czv/kkp, to mogu da garantujem.

 

S ovim se slazem - to je jako bitan faktor. Bez rezultatskih ambicija => puno prostora za mlade igrace, da igraju, grese, razvijaju se. Zvezda i Partizan uvek imaju rezultatske ambicije pa nemaju tu mogucnost. 

 

Ali budimo i realni - Mega je takav klub iskljucivo zbog njenog pravog vlasnika i vodje navijaca - Miska. 

Da nema Miska i njegovih menadzerskih sposobnosti, klub ne bi bio ni blizu to sto jeste. 

 

Mega nam svakako treba, ne umanjujem ni na koji nacin njeno postojanje i potrebu, samo kazem da je to manje-vise zamena za ono sto je radio nekada FMP dok Misko nije bio ime. Sada je to podignuto na jos visi nivo uz Miskove veze i mogucnost da pogura igrace. 

 

Pricali smo ovde vec, meni se licno ne svidja guranje 1-2 igraca koje forsira Mega, i da sve bude podredjeno njima, ma kakvi ekstra talenti bili, npr. Jovic. Ne daj Boze da dozivi neku povredu tako mlad, em nista od njega nece biti, em si propustio priliku da razvijes jos nekog igraca medju tim talentovanim juniorima. 

 

A da se ne radi najbolje u Zvezdi i Partizanu, pa i ne radi se, imali smo cini mi se mnogo vise mladih igraca ranijih godina koje su oni napravili (i pored postojanja FMPa), nego sto ih imamo u poslednjih par godina. Zvezdi je teoretski saradnja sa FMP-om upravo to trebala da donese, da ima gde da razigrava mlade igrace, bez rezultatskog pritiska, a dobili smo... bolje da ne kazem sta. Mozda jednom uzmem i napravim neku malu analizu saradnje sa FMPom. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

Da nije Mege, ti igraci bi bili u Zvezdi ili Partizanu. Nije kao da bi nestali. Svakako je dobro da Mega postoji, da se vecem broju igraca pruzi paznja i sansa. I u Megi se dosta dobro radi sa mladjim kategorijama. U principu to je ono sto je nekada radio FMP. Koliko li je samo FMP stvorio reprezentativaca dok Mega nije postojala? A nisu ih stvorili Partizan i Zvezda.

Ovaj, posle Teodosića i Raduljice - koje reprezentativce je FMP stvorio? Ne mogu se setim nijednog rođenog posle 1988. Mega je ako išta drugo, izbacila NBA MVP-a. Petrušev će isto biti dugogodišnji reprezentativac ako ga povrede zaobiđu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darko said:

Ovaj, posle Teodosića i Raduljice - koje reprezentativce je FMP stvorio? Ne mogu se setim nijednog rođenog posle 1988. Mega je ako išta drugo, izbacila NBA MVP-a. Petrušev će isto biti dugogodišnji reprezentativac ako ga povrede zaobiđu.

 

A zasto mora biti rodjen posle 1988.? Igrala se valjda kosarka i pre generacije 1988. A FMP nema juniorski tim valjda od one 2011. godine i saradnje sa Zvezdom. Tako da i nije imao mnogo prilike da napravi nekog igraca godista 1989. god. i mladjih. 

 

A i Hemofarm je poceo da radi odlican posao sa mladim igracima a onda se pojavila i Mega (Misko). 

 

FMP je dao mnogo reprezentativaca, sto kroz svoj sistem mladjih kategorija, sto kroz razvojini tim Borac Cacak, sto dovodjenjem mladih igraca u seniorski tim. Mogu da se setim barem 10 igraca koji su ili ponikli u FMPu ili svoju ranu profi karijeru proveli u FMPu. 

 

P.S. Milan Macvan, Branko Lazic su mladji od 1988.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kooineeperk said:

 

A zasto mora biti rodjen posle 1988.? Igrala se valjda kosarka i pre generacije 1988. A FMP nema juniorski tim valjda od one 2011. godine i saradnje sa Zvezdom. Tako da i nije imao mnogo prilike da napravi nekog igraca godista 1989. god. i mladjih. 

 

A i Hemofarm je poceo da radi odlican posao sa mladim igracima a onda se pojavila i Mega (Misko). 

 

FMP je dao mnogo reprezentativaca, sto kroz svoj sistem mladjih kategorija, sto kroz razvojini tim Borac Cacak, sto dovodjenjem mladih igraca u seniorski tim. Mogu da se setim barem 10 igraca koji su ili ponikli u FMPu ili svoju ranu profi karijeru proveli u FMPu. 

 

P.S. Milan Macvan, Branko Lazic su mladji od 1988.

 

 

 

Oni su marginalci a Lazić je povremeni reprezentativac, ne sećam se da je uopšte igrao kada smo osvajali medalje. I to je moja poenta, toliko je talenata prošlo kroz FMP i juniorsku školu Zvezde a ništa od njih nije bilo, sem Gudurića. Mora da je nešto i do rada u tim klubovima. Kada se uzme koliko su talenata doveli a reprezentativaca izbacili, učinak je mizeran. 

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Darko said:

Oni su marginalci a Lazić je povremeni reprezentativac, ne sećam se da je uopšte igrao kada smo osvajali medalje. I to je moja poenta, toliko je talenata prošlo kroz FMP i juniorsku školu Zvezde a ništa od njih nije bilo, sem Gudurića. Mora da je nešto i do rada u tim klubovima. Kada se uzme koliko su talenata doveli a reprezentativaca izbacili, učinak je mizeran. 

 

Macvan marginalac ju ju ju... pa ja iako sam Zvezdas ne bih to nikada rekao. 

Lazic uzeo srebro na EP 2017. 🍻

 

Sve i da su "marginalci" to su ljudi koji su igrali za Reprezentaciju Srbije, kosarkasku velesilu sta god ko mislio... da, imali smo sezona (Slavnic, Vujosevic) kada smo bili ispod svog renomea ali biti u tom timu je znacilo ogromno priznanje za svakoga ko je to uspeo pa makar odigrao i neke kvalifikacije (doduse sa ovim FIBA prozorima i to se srozalo ali pricamo o igracima koji su igrali "normalne" kvalifikacije). A takvih je bilo 10+ koji su imali i dobre karijere. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aj onako iz glave:

 

Pored Teodosica i Raduljice, Macvana i Lazica, treba dodati Duska Savanovica, Mileta Ilica (dogurao i do NBA), zatim Dejan Musli, Aleksandrov koji je bio vec vidjen na draftu pa imao uzasnu povredi ali i tako je valjda kasnije dogurao do repke, Askrabic, Erceg, Kecman, Rasic, Dejan Milojevic... Pa cak i Malina bese dogurao do repke, kao i Bojan Popovic... nekoga sam i izostavio. 

 

Nisu Gudurici, Bogdanovici, Jokici ali nisu bas ni marginalci. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

Aj onako iz glave:

 

Pored Teodosica i Raduljice, Macvana i Lazica, treba dodati Duska Savanovica, Mileta Ilica (dogurao i do NBA), zatim Dejan Musli, Aleksandrov koji je bio vec vidjen na draftu pa imao uzasnu povredi ali i tako je valjda kasnije dogurao do repke, Askrabic, Erceg, Kecman, Rasic, Dejan Milojevic... Pa cak i Malina bese dogurao do repke, kao i Bojan Popovic... nekoga sam i izostavio. 

 

Nisu Gudurici, Bogdanovici, Jokici ali nisu bas ni marginalci. 

Za Mačvana i Savanovića imaš argumenata a za ostale, we agree to disagree. U reprezentaciji jesu bili marginalci, bar u uspešnim ekipama. Takođe, većina njih koje si nabrojao su iz starog FMP-a. Od toliko talenata koji su prošli CZ i FMP škole, to je isuviše malo. Niko od njih nije na nivou igrača tipa Jokić/Bogdan/Bjelica/Kalinić/Lučić/Boban/Jović/Milutinov, pa cak i Mičića (još jedan izdanak Mege). Sem naravno Tea/Raduljice/i Gudurića koje sam već spomenuo. Dosta tanko ako se uzme da obzir da su svi najveći talenti išli tamo. Bar se tako pričalo, e sada da li je problem bio u selekciji, radu, ne davanja šanse mladima, itd  ... to ne znam. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Darko said:

Za Mačvana i Savanovića imaš argumenata

👍

 

4 hours ago, Darko said:

a za ostale, we agree to disagree. U reprezentaciji jesu bili marginalci, bar u uspešnim ekipama. Takođe, većina njih koje si nabrojao su iz starog FMP-a.

Slazem se, nisu vrhunski igraci. Ipak ostaje cinjenica da su bili reprezentativci a ne neki drugi KKCZ/KKP igraci. Nisu svi reprezentativci dosli iz Zvezde i Partizana... 

 

Ja sam poredio stari FMP sa Megom, ne izjednacavam ih potpuno, to je nemoguce, zbog Miska. 

A stari FMP sistem mladjih kategorija vise ne postoji od 2011. 

 

4 hours ago, Darko said:

Od toliko talenata koji su prošli CZ i FMP škole, to je isuviše malo. Niko od njih nije na nivou igrača tipa Jokić/Bogdan/Bjelica/Kalinić/Lučić/Boban/Jović/Milutinov, pa cak i Mičića (još jedan izdanak Mege). Sem naravno Tea/Raduljice/i Gudurića koje sam već spomenuo. Dosta tanko ako se uzme da obzir da su svi najveći talenti išli tamo. Bar se tako pričalo, e sada da li je problem bio u selekciji, radu, ne davanja šanse mladima, itd  ... to ne znam. 

 

Od 2011. osim Gudirica nista nismo izbacili, slazem se. I to je upravo ono gde je saradnja sa FMPom fejlovala. Pa cak ni stari FMP sistem nije izbacio neke igrace u poslednjim svojim godinama pre saradnje sa Zvezdom, jer je tu vec Hemofarm bio prilicno aktivan, a pocela je da se pojavljuje i Mega. 

 

Tako da se slazem da je tanko u poslednjih 10+ godina. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad smo vec kod mladjih kategorija...

 

https://www.aba-liga.com/news/45211/abafuturestars-the-2020-21-action-starts-on-saturday-in-zlatibor/

 

Quote

On Saturday, the 2020/21 edition of the U19 ABA League Championship, will tip-off with a single-tournament this season, that will be taking place in Zlatibor.

 

Ten teams will gather in Zlatibor for the period between Friday, 21 May and Monday, 24 May 2021. The teams, that will be competing for the 2020/21 U 19 ABA League Championship trophy are Borac, Budućnost VOLI, Crvena zvezda mts, Igokea, Mega Soccerbet, Partizan NIS, Podgorica and Sloboda Užice.

 

SCHEDULE:

Quarterfinals, Saturday, 22 May 2021:

Crvena zvezda mts – Sloboda (9:00)
Budućnost VOLI – Podgorica (11:30)
Igokea – Borac (14:00)
Mega Soccerbet – Partizan NIS (16:30)

Semi-finals, Sunday, 23 May 2021:

Budućnost VOLI/Podgorica – Igokea/Borac (14:00)
Crvena zvezda mts/Sloboda - Mega Soccerbet/Partizan NIS (16:30)

Final:

Crvena zvezda mts/Sloboda/Mega Soccerbet/Partizan NIS - Budućnost VOLI/Podgorica/Igokea/Borac (16:00 or 18:00)
 

 

Da ispratimo... mada je turnirskog tipa, to ne kaze mnogo ali dobro sad, takva je situacija 😄 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...