Jump to content

Mladje kategorije


laki pepe

Recommended Posts

Ђурисић се још није опоравио од болести тако да је отпао, а не иде ни Боровићанин у Турску.

То су озбиљни ударци, дакле играмо без најбоег проспекта Ђуришића, Боровићанина, Стошића и Матовића.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, mare80 said:

Petrusev ozbiljno prasi u Zagsima...

 

Problem sa Zagsima je što igraju u slaboj konferenciji - nema baš neke konkurencije. Videćemo kako će to izgledati u NCAA tournament, protiv ozbiljnih centara. Nadam se dobro, školovan je igrač, mnogo dobar u postu - mada mi nije jasan procenat slobodnih bacanja

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Isjekao sam utakmicu Nikole Jovića protiv Vojvodine

U seniorima po meni četvorka, djeluje visinski oko 206 cm, uostalom cent gore ili dole nije ni bitno, jer je krakat. Šut mu je najjače oružje, ali ima i dobru tranziciju, istrčava kontre, popravio je ball-handling, jak je u duelu, mogo bi biti nešto slično Bjelici.


https://www.youtube.com/watch?v=D_VoGzPlukg&feature=youtu.be

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 10/22/2020 at 1:39 AM, Bojdo said:

Isjekao sam utakmicu Nikole Jovića protiv Vojvodine

U seniorima po meni četvorka, djeluje visinski oko 206 cm, uostalom cent gore ili dole nije ni bitno, jer je krakat. Šut mu je najjače oružje, ali ima i dobru tranziciju, istrčava kontre, popravio je ball-handling, jak je u duelu, mogo bi biti nešto slično Bjelici.


https://www.youtube.com/watch?v=D_VoGzPlukg&feature=youtu.be

Ima materijala, ako nastavi da se popravlja može da bude baš dobar igrač. Siguran sam da će mu Miško dati šansu u seniorima, na njemu je da nastavi da vredno radi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
On 12/18/2020 at 4:06 AM, Bojdo said:

Potezi Djurisica protiv izuzetno jake ekipe Slobode , koja igra drugu ABA ligu

https://twitter.com/SerbiaHoop/status/1339548776948789249

Vidi se veliki talenat kod njega i kod Jovića. Šta misliš, hoće li Jović igrati seniorske košarke ove godine? Čini mi se da je već spreman za ABA ligu, bar sa klupe. Statistika mu je baš dobra u JLS, ubedljivo prvi u indeksu

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Darko said:

Vidi se veliki talenat kod njega i kod Jovića. Šta misliš, hoće li Jović igrati seniorske košarke ove godine? Čini mi se da je već spreman za ABA ligu, bar sa klupe. Statistika mu je baš dobra u JLS, ubedljivo prvi u indeksu

Ogroman talenat. Dakle vidim ga kao dvojku. Podsjeca na Bojana Bogdanovića, sa boljim baratanjem sa loptom. Dakle nas najveci talenat jos od Bogdana na bekovskoj poziciji

 

Jovic takdoje djeluje impresivnom u juniorskoj ligi. 

 

 A šta ja znam, nekako m ise čini imajuci u vidu da igra u KLS, da ce možda prije da gurnu Đurisica da debutuje. Mada je moguce da obojica istovremeno to urade. Oni su sigurno ozbiljan dio rotacije sljedece sezone, vjerovatno starteri, mada se ipak nadam da ce biti gurnuti u neku rolu i ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Bojdo said:

Ogroman talenat. Dakle vidim ga kao dvojku. Podsjeca na Bojana Bogdanovića, sa boljim baratanjem sa loptom. Dakle nas najveci talenat jos od Bogdana na bekovskoj poziciji

 

Jovic takdoje djeluje impresivnom u juniorskoj ligi. 

 

 A šta ja znam, nekako m ise čini imajuci u vidu da igra u KLS, da ce možda prije da gurnu Đurisica da debutuje. Mada je moguce da obojica istovremeno to urade. Oni su sigurno ozbiljan dio rotacije sljedece sezone, vjerovatno starteri, mada se ipak nadam da ce biti gurnuti u neku rolu i ove sezone.

14.4 poena sa 16 godina je veoma impresivno, pa makar bila i KLS. Voleo bih da ih vidim protiv ozbiljne konkurencije, ali valjda ovi u Megi znaju šta rade. Ipak su za razliku od Zvezde (a i Partizana u skorije vreme) izbacili neke talente u NBA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Darko said:

Kad smo kod Đurišića, vidim da je igrao samo 2 minuta u zadnjoj utakmici. Jel sve u redu sa njim, valjda nije neka ozbiljna povreda @Bojdo? Hvala!

 

Izglelda da je meniskus, ali nije još potvrdjeno.

Edited by Bojdo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...