Jump to content

Mladje kategorije


laki pepe

Recommended Posts

17 hours ago, pepe sancez said:

Ne treba poseban uvod. 

 

Tema je imala i ranije svoj zivot i redovne postere, nadam se da ce tako i zivlje biti i u buduce.

 

Za pocetak aktuelnost: http://basketballsphere.com/krece-borba-za-titulu-kod-kadeta/

 

Inace, gdje je Mega faktori?

 

oh, shit... znaci opet cu morati sa klincem da provedem vikend u fckn jerkovicu :smiley7:

 

 

14 hours ago, bekrinjo said:

Hala je u naselju Braća Jerković, išao sam par puta sa drugarom kolima i jednom buson (linija 18) jer postoji stajalište "Sport Eko"...

 

iza onog trznog centra na glavnoj dzadi je. malo je zavuceno iza stambene zgrade pa se ne vidi sa glavne ulice, mora da se skrene i posle 100m se parkira i vidi se sa leve strane.

 

image.png.14b6675bd6241ecfb9f97f7bd778ec95.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

idioti u ksb su nesto ispomerali kolo pionira za ovaj vikend (verovatno bas zbog zavrsnih turnira drugih generacija kao sto je ovaj u postovima iznad) i klinci umesto da otpikaju pretposlednje kolo sezone za vreme raspusta (kada su slobodni!), sada moj klinac mora da igra tekmu u lazarevcu u 21:30h!? 

te decije tekme znaju da se oduze, pogotovo ako roditelji prave sranja, pa dok se presvuku i dok se trener lepo ljudski ne izdere na njih posle tekme u svlacionici, dok se dovucemo nazad do bgd-a, dok on povadi znojave stvari iz torbe, vecera, istusira se... pa nece leci pre 01:30h, a pricamo o deci od 13 godina.

 

potpuno nepotrebno drndanje te dece.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Plikuscht said:

idioti u ksb su nesto ispomerali kolo pionira za ovaj vikend (verovatno bas zbog zavrsnih turnira drugih generacija kao sto je ovaj u postovima iznad) i klinci umesto da otpikaju pretposlednje kolo sezone za vreme raspusta (kada su slobodni!), sada moj klinac mora da igra tekmu u lazarevcu u 21:30h!? 

te decije tekme znaju da se oduze, pogotovo ako roditelji prave sranja, pa dok se presvuku i dok se trener lepo ljudski ne izdere na njih posle tekme u svlacionici, dok se dovucemo nazad do bgd-a, dok on povadi znojave stvari iz torbe, vecera, istusira se... pa nece leci pre 01:30h, a pricamo o deci od 13 godina.

 

potpuno nepotrebno drndanje te dece.

 

Uroš Đurić je pričao kako je Dule Vujošević svojevremeno zakazivao treninge u 23h uveče za juniore kako bi odvojio žito od kukolja namerno, u fazonu ko ovde ispali taj nije pravi. Tako da izdrži brt. :D 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Mairosu said:

 

Uroš Đurić je pričao kako je Dule Vujošević svojevremeno zakazivao treninge u 23h uveče za juniore kako bi odvojio žito od kukolja namerno, u fazonu ko ovde ispali taj nije pravi. Tako da izdrži brt. :D 

 

da, za juniore is the key difference... a to su vec (uglavnom) punoletni momci koji sami idu sa/na treninge, sami navijaju satove za budjenje, sami se organizuju i donose svoje odluke, verovatno uredno cirkaju i uveliko heftaju devojke... ovde pricamo o deci od 13 god. mojne vec sada da se trebi kukolj majku mu staru.

 

funny enough - ne buni se moj klinac ni oko satnice, ni destinacije, ni trajanja treninga... a naravno da se ne buni kada ga mama i tata bude da ne zakasni, peru/suse/peglaju stvari za trening, voze na trening/tekme, cekaju ga, vracaju kuci... najjace mi je bilo jednom kada sam ga uvece cekao autom ispred skole da odmah cim zvoni za kraj poslednjeg casa zapalimo na trening na drugi kraj grada i draga mi dok sam izlazio gura nesto u ruke. ja pogledam, kad ono - staniol. pitam sta je to, a ona ce mrtva 'ladna - dve, tri palacinke, sigurno je gladan, a i da mu secer malo spuca energije. zaneverovah.

srecom pa je brzo izasao iz skole pa smo te palacinke podelili, inace bi ih sam stukao. jbt, palacinke pred trening... jako  :thumbup:

 

 

17 minutes ago, pepe sancez said:

Plik prolazi kroz cistiliste sa djecom kao Fender sa sezonskom.

 

Reci Plice, jesi li se ikada nadao da ces odraditi toliko kosarkaskih treninga od kad si postao tata 😄

 

ma osim sto guta vreme, pare, energiju... inace je super :classic_biggrin:

 

sto je najgore, on strasno gotivi kosarku, no opste nema zelju ili san da bude kosarkas... ali ozbiljno sumnjam da je izgledno da zavrsi kao trener.

jbt, nista plata do neke 35-40. godine, a i onda mora da ozbiljno usere da to ima smisla. ako nekim cudom bude imao zenu i decu - vidjati ih nece... bar ce ga kod keve uvek cekati palacinke  :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Jesu pioniri u pitanju, ali zasluzuje post na ovom topicu. Veceras u 1/4 finalu pionirskog prvenstva Srbije (godiste '04), Nikola Djurisic iz Mege 25 poena (7/8 za 1, 6/13 za 2, 2/4 za 3), 20 skokova i 13 asistencija za ukupan indeks 50 u pobedi nad Crvenom zvezdom. 

 

Jako raznovrstan igrac, novi najveci Miskov prospect.  Inace sin Vesne Citakovic.

Link to comment
Share on other sites

Ko je ovde favorit inace? Vidim Zalgiris puce od Bajerna, a po difoltu sam mislio da su oni jaki. 

 

Edit. Isto tako godinama ista prica, redovni predstavnici Litvanije, Spanije i Srbije, ostali kako ulete. Ovaj put ove zemlje po dva predstavnika, Izrael i Njemacka.

Edited by pepe sancez
Link to comment
Share on other sites

Vidim pricam sa samim sobom, ali ne mari. 

Mozda je Real najveci favorit ovako po imenima. Bice ovo reality check za Garubu, njemu je ovo izlazna juniorska godina, ako ne izdominira znacice da se smanjuje dominacija na osnovu snage. Kod Reala je tu jos i Nakic, uz Avdiju tehnicki najbolji rekao bih, zatim Tisma, sjecam se da su imali i Slovenca, onizeg bekcica, da li je to ovaj Ziga ne znam. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...