Jump to content

*Wimbledon 2022


Darth Steva

Recommended Posts

Pa,Novak je u drugom setu napravio brejk tako sto je Niku vratio sva cetiri prva servisa i sva cetiri reterna su bila kvalitetna. Tako da je taj element u njegovoj igri ipak proradio mnogo ranije.
A ako treba izdvojiti jedan trenutak meca koji je definitivno usmerio tok ka Novakovoj pobedi,to je bio brejk u trecem setu..Kirjos je imao 40-0 i izgubio gem/set.

Edited by Drug Crni
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Drug Crni said:

A ako treba izdvojiti jedan trenutak meca koji je definitivno usmerio tok ka Novakovoj pobedi,to je bio brejk u trecem setu..Kirjos je imao 40-0 i izgubio gem/set.

 

Ja bih rekao da je to trenutak kad je Novak darnuo papučicu gasa.

 

Isto je probao na 4:4 u četvrtom, ali Kirjos odoleo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, berti said:

Cekamo da se vrati stari Nik i raspali po Novaku jos zesce nego pre. To je on, ovo je  bezveze. 

Nema više municije za to. A i kad previše nekoga napadaš bez razloga to postaje iritantno čak i za one koji ne vole Novaka.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ace Rimmer said:

Nema više municije za to. A i kad previše nekoga napadaš bez razloga to postaje iritantno čak i za one koji ne vole Novaka.

Brljivu glavu Nikovu boli uvo da li jr ititantan nekome.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Inace,tokom govora na terenu,Novak je napravio jedan previd. Spomenuo je 1992. i kako je tada gledao kako Sampras osvaja svoju prvu titulu na W. Zapravo je '92 u finalu Agasi dobio Ivanisevica. Malo se zbunio Nole. :classic_biggrin:


Nisam gledao govore, haha, trebao je režiser onda odmah “prebacit” na Gorana u loži 😁😁😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, kriv i dužan said:


Nisam gledao govore, haha, trebao je režiser onda odmah “prebacit” na Gorana u loži 😁😁😁

Nisu ga prikazali (zaista steta :classic_biggrin:) ali je posle Goran izjavio nesto u fazonu: "Slusao sam sta prica i pomislio:sta pricas covece..ja sam igrao to finale..i zasrao sam.." :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Helena said:

Mislim, cipele mi nikako ne idu, crne bi bile mnogo bolje.

 

Ribakina (moderna) mlada, Novak dever ili stari svat... Jeca Đoković je ona što se nećka da stane u red za hvatanje buketa, ali nekako uvek potuče protivnice do nogu i on završi u njenim rukama. I tako... 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, DameTime said:

 

Ribakina (moderna) mlada, Novak dever ili stari svat... Jeca Đoković je ona što se nećka da stane u red za hvatanje buketa, ali nekako uvek potuče protivnice do nogu i on završi u njenim rukama. I tako... 

 

Novak obučen kao Del Boj, očekujem da raširi sako i pokaže kradene satove i kašičice sa Vimbldona na prodaju...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/10/2022 at 2:51 PM, Drug Crni said:

Da,jer nemam vise zivaca da mi ih kida,ali ne zato sto me iritira vec upravo obrnuto - jer je velikan sporta. Razumes?

 

Nakon što je osvojen RG drugi put, nakon što nije osvojio GS, nema više nekog posebnog razloga za nerviranje.

Link to comment
Share on other sites

Meni Novak i Federer, znaju ljudi posao :classic_biggrin: .

 

Inace odgovorio sam na ono pitanje o pobednicima i pogresnim godinama tacno, ali mi prikazuje kao pogresan odgovor. Nekih pitanja sam se setio (begel, zlatni set, Venus i Sprem) a neka sam odgovrio ne srecom nego logickim zakljucivanjem :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...