Jump to content

*Wimbledon 2022


Darth Steva

Recommended Posts

Ne volim da pišem o finalu dok se ne odigra polufinale.

Ali Kirjosa ne motiviše trofej, njega motiviše lični obračun sa Novakom, tako nekako ja to gledam.

Plus, objavio je i, pa dvosmislenu poruku na IG u vezi Rafe-različiti teniseri, različiti  personslity  i gde se nada da će ga brzo videti zdravog.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Helena said:

Ne volim da pišem o finalu dok se ne odigra polufinale.

Ali Kirjosa ne motiviše trofej, njega motiviše lični obračun sa Novakom, tako nekako ja to gledam.

Plus, objavio je i, pa dvosmislenu poruku na IG u vezi Rafe-različiti teniseri, različiti  personslity  i gde se nada da će ga brzo videti zdravog.

Zato je tu gde jeste - 27 godina, "veciti talenat", 0 Grand Slamova, najvisi ranking 13. mesto, i osim ovog Vimbldona nikad dalje od cetvrtfinala na slemovima. Karijera poput Tipsareviceve, ako i toliko. A samo zato sto ga motivisu neke bezvezne stvari, osim da ostvari sebe do maksimuma i zapise se u istoriju sporta.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, kriv i dužan said:

Nadam se da je barem malo stid one koji su jučer tvrdili da Nadal folira ozljedu.

Ni najmanje takodje, ja i dalje mislim da njemu nisu dozvolili da igra samo lepse zvuci kad se kaze da je on odustao. Videcemo jednog dana u nekoj biografiji kroz desetak godina, nadam se. Do tada svako moze da misli sta hoce.

 

Edit :  sto se tice hejtovanja - kada neki sportista bude dobio na nekom forumu jos tri (ili cetiri? ) dodatne teme posvecene iskljucivo njegovom hejtovanju onda mogu da se zale fanovi i porede sa hejtovanjem Novaka na ovom forumu. Ovaj pdf se zbog toga stalno i osipa i postaje sve gori 

Edited by ciao
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, diego said:

Zato je tu gde jeste - 27 godina, "veciti talenat", 0 Grand Slamova, najvisi ranking 13. mesto, i osim ovog Vimbldona nikad dalje od cetvrtfinala na slemovima. Karijera poput Tipsareviceve, ako i toliko. A samo zato sto ga motivisu neke bezvezne stvari, osim da ostvari sebe do maksimuma i zapise se u istoriju sporta.

 

Tipsarevic je na slemovima gubio ili od bogova tenisa ili od in form vrhunskih tenisera kad se uozbiljio, tako da nije za poredjenje.

 

Da on sad ima 22, potpisao bih 3 slema za gospodina lagano.

Link to comment
Share on other sites

novak je najbolji ikada 😉 

oba gema mu je poklonio. nema prvog servisa, to je problem i jos nije u mecu.

opet brejknuce ga bar dva puta u prvom.

 

jebote sve zivo mu je poklonio.

ajde ne daj prvi set! 

Edited by jaka blazic
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...