Jump to content

*Wimbledon 2022


Darth Steva

Recommended Posts

Dobro je što se nije povredila. Tan koliko god da ima loš servis, slajsevi su joj jako nezgodni.

Baš me zanima hoće li biti pitanja o penziji na konferenciji.

Inače sam ponosna na sebe kako sam se na vreme setila da je ovaj TB do 10 :classic_cool:

Link to comment
Share on other sites

Da, pominjali smo to kad je bio RG :classic_biggrin:

Serena prosto ne može samo tako da dođe na najvažniji turnir posle godinu dana bez ijednog meča i da se nada ni manje ni više nego tituli, odlično je prošla što je čitava posle 3+ sata ovolike borbe. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

“In the direction of one of the people disrespecting me, yes,” he said when asked if he spat towards the crowd. “I would not do that to someone who was supporting me.”

Ma nije valjda :classic_laugh: e pa onda je sve u redu, njegovi navijači mogu da budu srećni što ne pljuje njih :classic_laugh:

Novak je tom logikom dosad trebalo da ubije nekoga.

 

Edit: gledam sad Filipovu izjavu, rekao je da se fizički raspao do kraja meča. Doduše nije ni Kirgios poznat po kondicionoj spremnosti, tako da će valjda presuditi ko bude luđi :classic_biggrin:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, alcesta said:

Ma nije valjda :classic_laugh: e pa onda je sve u redu, njegovi navijači mogu da budu srećni što ne pljuje njih :classic_laugh:

Novak je tom logikom dosad trebalo da ubije nekoga.

Pa tačno je u pravu, svaka budala koja dođe može da urla i i da im smeta.

Link to comment
Share on other sites

Jeste bas steta sto mocni Manarino nije u donjoj polovini da malo prodrma stvari sa te strane zreba.  Ovako Raficina livada do finala... Stavise takva je konkurencija dole, da bi i jedan Tio Toni da sutra resi da navuce bele sorceve i patike, dosao bi do polufinala iz te sekcije zreba, mekano...

Link to comment
Share on other sites

Ma steva došao da peca, šta vam je :classic_biggrin:

 

10 hours ago, Helena said:

Pa tačno je u pravu, svaka budala koja dođe može da urla i i da im smeta.

Sećam se da je jednom Hanesku poludeo kad su mu neki idioti na manjem terenu psovali majku koja je ili skoro umrla ili je bila teško bolesna :classic_sad: znam da je on zbog toga bio kažnjen, a sumnjam da je po njih bilo nekih posledica.

Link to comment
Share on other sites

nije bas da si zavrsio isprzen i preliven limunom, maslinovim uljem i belim lukom u stevinom tanjiru ali jesi doplivao da povrsine vode i malo izbacio glavu da vidis kakva je to galama :classic_biggrin:

i ja sam sinoc imao impuls da odgovorim onom karijernom statistikom o pobedama nad top 10 igracima pa sam batalio
za lagano uvodno trolovanje posle prvog kola i vise nego dovoljno reakcije je proizveo :cigar:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...