Jump to content

*Wimbledon 2022


Darth Steva

Recommended Posts

Šta je ovo Sereni na licu?

 

3 minutes ago, Boxy said:

:classic_blink:

 

 

Znamo da je ovo bilo u Australiji ali za RG nisam znala. Šta to znači, sad kad nema bodova da je ovima koji ne zavise od novčane nagrade lakše da priznaju kad se zaraze? Onda ukinuti bodovanje do kraja pandemije i rešen problem :ajme:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Nazalost nista od 3 GS. Ocajna igra Nadala

Da nije malo rano, Miki?

 

Filipova igra na travi je očajna. Ova niska rezultata je umnogome splet okolnosti.

 

Jel samo meni aprijatno gledati ono što je ostalo od Serene? 

Link to comment
Share on other sites

Iskreno rečeno meni s obzirom na okolnosti uopšte ne deluje loše. Biće uspeh da čitava izađe s turnira a ne kao prošle godine, mada sam sigurna da ona to ne zamišlja tako :classic_biggrin:

 

Kakva dreka sada na obe strane :classic_laugh:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima, 

volim tenis, igrao sam ga ranije, sada samo pratim, živimo u najboljem periodu za ovaj sport i biće uzbudljivo isprati ko će na kraju karijera BIG3 završiti kao najbolji svih vremena.

Nadam se konstruktivnoj diskusiji, čini mi se da svi ovde vrlo strastveno navijate za vaše favorite, i dosta zanimljivih razmišljanja se može pročitati ovde pa sam rešio da vam se pridružim. 😊

Link to comment
Share on other sites

Ko će biti najbolji svih vremena se neće znati, jer je Novaku zabranjeno da igra polovinu slemova u trenutku kada je hvatao težak prajm i to na podlozi gde je najuspešniji teniser u istoriji.

 

Usput, želim vam dobrodošlicu na forumu!

Link to comment
Share on other sites

Hvala na dobrodošlici.

Naravno, pretpostavka je da se ranije donesene odluke vezane za USO i AO preinače i da onda svi u ravnopravnim uslovima pokušaju da dođu do postavljanja novog rekorda, prevashodno u broju GS.

Nego, zabrinjavajuće je kako postepeno otpadaju teniseri zbog kovida sada na W (Čilić, Beretini).

Nadam se da će organizatori naći načina da ih zaštite.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Šta je ovo Sereni na licu?

 

Znamo da je ovo bilo u Australiji ali za RG nisam znala. Šta to znači, sad kad nema bodova da je ovima koji ne zavise od novčane nagrade lakše da priznaju kad se zaraze? Onda ukinuti bodovanje do kraja pandemije i rešen problem :ajme:

Učili od Foota  :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, blesingejm said:

Pozdrav svima, 

volim tenis, igrao sam ga ranije, sada samo pratim, živimo u najboljem periodu za ovaj sport i biće uzbudljivo isprati ko će na kraju karijera BIG3 završiti kao najbolji svih vremena.

Nadam se konstruktivnoj diskusiji, čini mi se da svi ovde vrlo strastveno navijate za vaše favorite, i dosta zanimljivih razmišljanja se može pročitati ovde pa sam rešio da vam se pridružim. 😊

Dobro nam došao.

Ne bih se složila da je trenutno najbolji period za tenis, ali svakako ono što smo gledali prethodnih godina teško da ćemo skoro opet videti.

 

Drago mi je što Tan nije dala da je Serena zastraši, našetala ju je propisno danas.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, double fault said:

 

ni prvi ni poslednji put . a tek ono kleberenje/kreveljenje ili kako se vec kaze na konf. za stampu :puke:

:wicked:

 

FWXmFp9XkAIycft?format=jpg&name=small

Ali kao da igra protiv Šarapove, pada na koljena, skače na tuđu grešku...:classic_sleep:

Of,, ode ML

Link to comment
Share on other sites

Meni ne smeta kad proslavlja poene, očigledno je koliko joj znače, ali par puta se baš prodrala prema protivnici, s očiglednom namerom. Ništa novo doduše.

Kakav volej :Hail:

Odlična partija s njene strane posle ovoliko neigranja i u tim godinama, rđe mora da bude.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...