Jump to content

InteR


HAMMER

Recommended Posts

Konte ako ima i malo morala podnece ostavku. Ja sam prvi bio za kontinuitet, ali on apsolutno ni jednu bitnu utakmicu nw moze da dobije,ali ni jednu. Ovakve rezultate moze i Spaleti za mnogo manje para ds ima.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Problem je sto ove sezone sve izgleda gore nego prosle, posle citave one drame oko pojacanja. Okej izgurao je svoje, dobio je sta je zeleo (Kolarov, Vidal, Darmian), Eriksen, Skrinjar, Naingolan i ekipa su na izlaznim vratima posto nisu u planovima - a igre i rezultati su za klasu gori nego prosle sezone... Pa sta reci onda.

Link to comment
Share on other sites

ja sam prevazisao onu fazu nerviranja i ocekivanja sad posto vidim kakav je metilj jednostavno mu zelim sve najgore. ni trunke kritike, ladno su svi krivi samo je on u pravu. nema vise lepim, krecem sa vudu narikanjem, ocajan sam. bas mi se ne gleda ovaj inter i govnar mi je ubio zelju za pracenjem kalca. 

Link to comment
Share on other sites

Koliko je samo mucno gledati Inter ove sezone, i kad gubi a vala i kad dobija. Ne znam zasto sebi ovo radim...

Meni je ovo reset na par godina unazad i onaj Spaletijev Inter sto mi je na momente bilo posebno tesko za gledanje. Osim sve redjih momenata kada sve to izgleda solidno, ovo deluje kao tim bez jasnog sitema i ideje u organizaciji napada, bez ikakve odlucnosti.

 

Suma sumarum, sve ono sto mi je prosle sezone delovalo kao prilican upgrade u odnosu na Spaletija, sve je palo u vodu. Vratismo se na isto.

Link to comment
Share on other sites

Ajde hvala onoj stvari da konacno Konte dobije neki tezi.mec koji se mora dobiti, skudeto je i dalje i igri, Inter je mnogo rastereceniji od Juventusa koji ce se trositi u LS. Milan ce na kraju da se bori za mesto 4 uveren sam u to, nemaju oni dubinu da izdrze cele sezone.

Bas znacajna pobeda, da se polako dize samopouzdanje ekipe, skudeto se mora juriti svim silama. Konte me.je razocarao letnjim prelaznim rokom, sve smo izmasili, bilo bi idealno da se oslobodimo par promasaja i mozda dovedemo nekoga ko moze da doprinese. Ove sezone nam fali Martinez, njegov pad je najbise kumovao ovome, Sensi takodje, ni bleda senka igraca od prosle sezone pre povrede. Kolarov je promasaj veka, sta je mislio Konte da mi je znati, odbrana sa njim nam je donela mnogo stete, posle Martineza Kolarov je drugi glavni razlog ovakvog starta....

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Srecan sam sa tri boda od juce, i to je manje-vise sve cime mogu biti zadovoljan. Bas teska utakmica za gledanje, pogotovo je zalosna bila zavrsnica u kojoj su se igraci Intera po ko zna koji put prepali pobede i pogubili se sasvim, kao mala deca su izgledali... To nije pobednicki mentalitet, niti se to tako gradi. 

 A opet, pobeda u direktnom duelu za mesto u vrhu je odlicna stvar. 

 

Utisak veceri je da je Hando konacno nesto odbranio ove sezone 🙂 Ja bas mislim da je on glavna razlika izmedju ove sezone, i prosle. Bas je puno doneo bodova prosle sezone, a ove do sinoc nista nije odbranio. To je ta razlika, s tim sto sa sigurnim golmanom i citav tim deluje i igra sigurnije. 

Edited by AmerickiMen
Link to comment
Share on other sites

naveca razliku pravi lukaku koji ama bas nista ne radi sem sto smeta. utakmica jeziva, oci krvare dok gledas ovaj hrkljus. inter da nije bilo srecnog penala 5 dana ne bi postigao gol. izgleda da jednom u milion puta ceklica upali. ali jos veci horor nastaje posle vodeceg gola gde klovn izvodi martineza i uvodi hakimija. ladno se brani sa igracem vise na svom stadionu. bilo je pitanje trenutka kad cemo da primimo gol. napoli je bio daleko bolja ekipa i lepota je gledati kako se lopta krece i kako osvajaju prostor igraci napolija. cenim da je posle sinocne utakmice jedno 50 klinaca iz interove primavere prestalo da igra fudbal.

ko nam je kriv. sami smo sebi pucali u noge. jos godinu ipo dana ovog sranja...

Link to comment
Share on other sites

Vidi ovog sto se istripovao da je u juventusu pa sad fura ovaj neki isforsirani/ isfolirani winning ugly fazon... Kao, "prvo poluvreme cemo se za****vati bez da povezemo tri tacna dodavajna a onda pred kraj krecemo i resavamo sve". Oce to tako, yes how no. Ne kazem, povezali su 7 uzastopnih pobeda (verovatno ni njima tamo nije jasno kako) sto mi ne daje za pravo, ali mi sve to i te kako deluje na staklenim nogama. Ako se nesto ne promeni, ovaj niz bukvalno mora da stane vec protiv Krotonea/ Sampe...

 

P.S. As I was saying za Handanovica, horor se produbljuje... Hajde da vidimo kako ce braniti drugu polusezonu, mozda je samo trenutna forma u pitanju, zasluzio je drugu sansu. Al svakako ne bi bilo lose da se na u januaru dovede jos jedan golman dostojan jedinice.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Uvek je dobar osecaj pobediti juve, pogotovo ovako rutinski. Upravo zato treba, za promenu, pohvaliti i tim i trenera.

Od pocetka sezone imam osecaj da ovom timu Intera fali neka iskra, nesto da trgne ekipu i digne joj samopouzdanje, da momentum pa bi onda pobede trebale da dodje po inerciji - do sada to nikako nije htelo da se desi. Ovo je sada vec dobra prilika. Po meni, sledeca tekma protiv Udinezea je kljucna, tu moraju da se potvrde ova tri boda i da ekipa dobije to samopouzdanje i prestane da se trese kad god treba da se sacuva prednost u poslednjih 10ak minuta recimo...

 

Anyway, i pored svog zadovoljstva kao Interista ne mogu da se ne zabrinem da li ovo trenutno zadovoljsto samo sluzi da bi mi eventualno razocarenje kasnije u toku sezone jos teze palo 😄

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je bila bukvalno utakmica koja jw morala da se dobije. Sto zbog samopouzdanja sto zbog Milana koji se posle ovoga veceras mogao odvojiti na 6 poena.
Ja koliko vidim, mi smo na Martineza i Handanovica udaljeni od titule. Ova dvojica kada bi vratili formu od prosle sezone bili bi sampioni. Milan je zajebana ekipa, imaju samopouzdanje i igraju lagano. Sto se nas tice, nekako mi je ovo do sada neubedljivo, teska srca moram priznati danje Milan bolji tim za sada. I ja imam utisak da nam nesto malo fali da krenemo da meljemo, ali to nikako da se desi. Mora se nwsto raditi u zimskom prelaznom roku, imam utisak da nam je potrebna neka promena u ekipi, neko ko ce malo da zatalasa, nekako mi deluje da je ekipa upala u neku letargicnost posle ispadanja iz LS. To je neki moj utisak...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nije ovo sampionski tim jos uvek. Imali smo dobre periode igre,ali dosta jalovo, Martinez kao penzioner, totalno van forme. Ja mislim da mu je vreme za klupu, njegov uticaj na igru je neznatan. Brozovic ja ne znam ma koju foru igra,mozda je u ljubavnoj vezi sa Konteom. Umesto da promeni ovu formaciju i pokusa da oporavi Sensija i Sanceza on igra ovu nakaradnu 352 gde nam je vwzni red smesan jer jednostavno nemamo igrace za ovo. Totalno jalovo i bezidejno a kakve igrace ima. Konte me sve vise i vise nervira, ili mi ostali nista ne vidimo ili pak on nista ne vidi. Sa ovakvom igrom necemo biti sampioni.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

sensi je 99% zavrsio svoju misiju kod nas i sem one labudove pesme od nekih mesec - mesec ipo dana apsolutno ne zasluzuje da zauzima mesto nekome ko ima zelju da se takmici i trenira. 

skroz mi je nejasno bivstvovanje perisica, klaunadinija, kolarova pa i sanceza. apsolutno nista ne donose sa klupe. tezak fejl. leva strana nam je bas bas losa.

udineze takticki fantastican. imali su par gresaka koje su mogle bas skupo da ih kostaju ali srecom pa martinez ne moze da pogodi okean sa broda vec poduze. udinezeova 3 igraca na nasoj polovini su vrsili tako dobar visoki presing kao da ih ima 33 a ne 3. ja dosadniju i gluplju postavu sa ovim konstantnim vracanjem golmanu stvarno u zivotu nisam gledao.

Link to comment
Share on other sites

Tek sad sam se dovoljno smirio da mogu da napisem nesto, bas mi je stresna ova sezona...

Ukratko, imao sam los osecaj u vezi Udina posle tekme s juventusom. Kad god ekipa treba da se povrdi, da se stisnu i pokrenu motore, uvek nekako sve stane.

 

Nisu problem izgubljeni bodovi protiv Udinezea, ono sto mene boli je sto su izgubljeni prakticno bez ispaljenog metka. Meni je utakmica delovala ko da igramo na nulu, kao dovoljan je i bod - dakle nema pobednickog mentaliteta, zelje za pobedom po svaku cenu. Ne, "Znate eto mi tu malo igramo fudbal pa ako ga damo damo - ako ne, nema veze". To i nije sampionski pristup.

 

Takodje, opet se pokazalo da ako ne otvorimo slabijeg protivnika na vreme, bude problema. Puno nam vise odgovara juve kod udarimo na kontre nego Udineze recimo. Mi nesto kao drndamo pozadi, cekamo da izadju da nas malo pritisnu, a oni naravno nece i naravno - plan pada u vodu, nema se drugi i eto nama izgubljenih bodova. 

 

P.S. Jos samo kratko, utisak veceri su mi defanzivci Udinezea. Ograniceni fudbaleri kao Bekao i De Majo (a zaboravih i kako se zove ovaj treci sto je sad bio zamenjen u drugom delu), nisu nista narocito, ali vec drugu tekmu zatvaraju nas napad savrseno. Tuku, al taman koliko moze, ne odvajaju se Lukakuu s ledja i eto nama tuki, napad zakljucan. Nasli su nam sifru definitivno.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nasli su jer se cela taktika napada svodi na baci lukakuu a on ce da izbunari. i proslo je dosta puta ali nece uvek jer em se skoncentrisu odbrane na lukakua em martinez ne moze da ubode vola u pedu. dodatni problem su izmene koje nemamo. bukvalno nikakvu produkciju nemamo sa klupe. uso kolarov ili perisic ili sancez apsolutno je isto. baceno vreme na izmenu. jos kad po obicaju udje galja kad povedemo po pravilu gubimo bodove. jedva cekam da mu vidim ledja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Iskreno me zabole za Kopa, ali ovo sto se desavalo u dve kup utakmice je prilicno smesno.

U 180 minuta oduzmes bezbroj lopti protivniku u opasnoj zoni, i iz toga ne napravis ama bas nista - pa to je tragicno. Nije mi jasno, pa ekipe ranga Kaljarija nemaju ni blizu toliko problema da iznesu loptu pored naseg visokog presinga, a ovi jadnici se samo gube i panice.

 

Nadam se samo da ovi preko nisu previse zadovoljni sobom, posto im ove dve tekme u kopa nisu nista bolje od one koje su izgubili u prvenstvu. Sve sto su napravili je bilo na potez Ronalda, a ostalo beda. U direktnom duelu je Inter kvalitetnija ekipa, al nazalost i znatno nespretnija. 

 

P.S. Lautaro vec neko vreme igra samo cirkuska izdanja, ne znam sta mu je.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

rutinirasmo milan. imao sam utisak kao da gledam zvezda - milan ali sa obrnutim ulogama. lepo neko rece "milan je kao slon na drvetu. nemas pojma kako se tamo naso ali znas da ce sigurno da padne". 

sad ubijte me sto bogohulim ali meni je bastoni tezak krs od igraca. na bukvalno svakoj utakmici ima wtf momenat. napravio je barem dve vrhunske sanse milanu danas. cenim da ga guraju kao i klovndinija samo zato sto je italijan. 

bas je gotivno gledati inter sa eriksenom i barelom, odnosno bez klovna i vidala. lopta bas brzo ide i ekipa se odlicno transformise iz odbrane u napad i obrnuto. 

utisak nedelje je da se sensi opet povredio. jedan boaci je konstantniji od njega. sprdaju se interovi navijaci da se povredio igrajuci fortnite. rekoh u jednom od prethodnih postova da je odsvirao svoje u interu, a evo i potvrde ---> TERAJTE GA UQRAC <---

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...