Jump to content

InteR


HAMMER

Recommended Posts

Plasim se da ce se sledece sezone juve konsolidovati. Ove godine su ranjivi, Sarijeva filozofija kao da nije za njih i to bi moglo da potraje cak i do kraja sezone. A tesko da ce dozvoliti nesto slicno i dogodine... Svakako ne bi zavisilo samo od njih, ali deluje mi kao da je ove godine bolja sansa u svoj toj konfuziji.

Steta samo sto je tim izgubio zalet, prvo mesto nam se nudilo al Inter je Inter...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovo sinoc je bila sampionska ekipa, ne ide u prvom, primis dva gola i ozdignes se. Nije bitna igra, Konte je promasio formaciju, startnu postavu, ali psiha je bila kljucna. Milan je sada mali klub, igrali su rastereceno i uplasili se u drugom, to je sada prosecna italijanska ekipa.

Ovw sezone nam jw sansa, Juventus nije jak kao pre,trosice se u LS, a Sari me nijw uverio da je vrhunski trener. Nama ce mnogo zavisiti od forme Sensija i Martineza. Mora se ovaj dvojac sto pre vratiti na pravi put i formu, od toga sve zavisi. Sancezu se mora takodje naci uloga, ja bih ga stavio na krilo. Imamo suvi kvalitet, sada je na Konteu da to ukomponuje u zadnjoj trecini i da kinacno maknemo ove sa trona. Lacio nw vidim kao pretnju, ocekujem pad, nemaju oni klupu da igraju ovako duze vreme.

Godin je bivsi igrac, ono je bilo kriminalno, uz golmana najlosiji igrac ekipe, da ga onaj krelac onako nadskace, nemam reci.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Helmet said:

Ovo sinoc je bila sampionska ekipa, ne ide u prvom, primis dva gola i ozdignes se. Nije bitna igra, Konte je promasio formaciju, startnu postavu, ali psiha je bila kljucna. Milan je sada mali klub, igrali su rastereceno i uplasili se u drugom, to je sada prosecna italijanska ekipa.

Ovw sezone nam jw sansa, Juventus nije jak kao pre,trosice se u LS, a Sari me nijw uverio da je vrhunski trener. Nama ce mnogo zavisiti od forme Sensija i Martineza. Mora se ovaj dvojac sto pre vratiti na pravi put i formu, od toga sve zavisi. Sancezu se mora takodje naci uloga, ja bih ga stavio na krilo. Imamo suvi kvalitet, sada je na Konteu da to ukomponuje u zadnjoj trecini i da kinacno maknemo ove sa trona. Lacio nw vidim kao pretnju, ocekujem pad, nemaju oni klupu da igraju ovako duze vreme.

Godin je bivsi igrac, ono je bilo kriminalno, uz golmana najlosiji igrac ekipe, da ga onaj krelac onako nadskace, nemam reci.

 

Je. Neću pametovat da sam ja to shvatio ili nešto, ali gledao sam par videa o Sarriballu jer nisam znao što je to točno. Problem kod Sarrija je što treba vremena da se njegov sistem uigra. Ako ima vrijeme i igrače koji su voljni radit što od njih traži, to donosi rezultat. E sad, koliko će u Juventusu imati jednog ili drugog, ne znam. 

Jedan video je bila baš usporedba njega i Contea. Teza je bila da Conte brže donosi rezultat, ali Sarrijev sustav je superiorniji.

Link to comment
Share on other sites

Sari treba da ima igrace za ono sto zeli, imao je to u Napoliju, taj presing napadacka igra trazi odredjeni profil igraca, rekao bih da Juve bas i nema taj profil tima kakav Sari trazi, Celzi jos manje pa jw onako prosao tamo. Sve od nas zavisi, jbg, moras da dobijes sampiona ako zelis da budes sampion. Imali smo pad forme, rekao bih da se opet dizemo i da moramo da iskristalisemo tim za zavrsnicu, a to jw bar lako, ima kvaliteta kod Intera. Pod hitno da se Sensi stavi u tim i da dize formu kroz minutazu. Sancez na krilo, da igra prostije i ne davi loptu previse. Martinez sa Lukaku-om i Sancezom uz podrsku Sensija daje zaista zajeban napad i bila bi greota nwsto pametovati, a imas ovakve igrace, odbrana me brine, bas smo nazad vidno losiji, jos kada nema Handanovica onda je to tiha jeza. Godin pojma nema i pod hitno na klupu, od njega ne moze gore, lose igra cele sezone. Nw znam gde planira Eriksena, da li ono sto je igrao u Totenhemu da mu bude organizator ili malo vise pozadi.

Link to comment
Share on other sites

Nije toliko bilo riječ o presingu, koliko o tim šabloniziranim akcijama na malom prostoru, koje je, kad se uigraju do detalja, jako teško braniti. E sad, kolko se igračima u Juveu da raditi na tome, ne znam.

Ne znam je li Eriksen kada igrao povučenije. A moguće da ga stavi da to igra, ali sumnjam. Njemu je pozicija bliže golu radi tog udarca.

Link to comment
Share on other sites

On 10/6/2019 at 3:14 PM, ProfaLakiArmor said:

Ja kao Makedonac sam poceo da navijam za Inter kad je siroma' Pancev presao svojevremeno kod njih ali se do sada mnogo nisam usrecio.. pa de ne jinxujem  previse. Forca Inter

 

Išao sam čitati topic od početka. Zanimljivih mišljenja je bilo prije par mjeseci, al ovaj post mi je baš upao u oko. Navijaš za Inter od 1992. i nisi se usrećio? Nije neko sretno razdoblje kluba jel? Čudno mi bilo pa sam išao provjeriti, jer nemam taj dojam. Koliko god masa ljudi priča o luzerskom klubu, bacanju novca i slične nebuloze.

Klub je Osnovan 1908. ako je Wikipedia u pravu. To je znači cca 111-112 godina, ti za njega navijaš 27 godina. To je cca 1/4 iliti 25% klupske povijesti.

U tih 27 godina Inter je uzeo:

5 Scudetta ( od 18 ukupno)
4 Coppe Italia  (od 7 ukupno)
4 Supercoppe Italiana (od 5 ukupno)
1 Champions League ( od 3 ukupno) - ovo uzeti s rezervom, jer u biti si vidio 1/1. Titula je ista, to nitko ne spori. Klupski prvaci Europe. Ali osvojiti CL 2010, ili EC 1964 su dva potpuno različita svijeta
2 UEFA Cupa (od 3 ukupno)
1 Intercontinental Cup / FIFA Club WC (od 3 ukupno) - ovo je u biti isto. Dodavanje prvaka Azije, Afrike, Sjeverne i Srednje Amerike, Oceanije etc. ne mijenja puno na stvari. Svaka čast njima i sve to, ali, osim meksičkih klubova, nitko nije ozbiljnja konkurancija Europljanima i Južnoamerikancima.

 

Tako da ne znam na što si mislio kad si rekao da se nisi baš usrećio. Od kad ih pratiš su: 1. uzeli sve moguće trofeje ( neke više puta), 2. imali su masu fenomenalnih igrača koje si imao prilke gledati:

Ronaldo, Zamorano, Vieri, Recoba, Ibrahimović, Crespo, Batistuta, Icardi, Eto'o, Milito, Adriano, Ruben Sosa, Bergkamp, Simeone, Sneijder, Kovačić, Seedorf, Brozović, Cambiasso, Thiago Motta, Stanković, Zenga, Toldo, Julio Cesar, Peruzzi, Pagliuca, Handanovič, Bergomi, Panucci, Cordoba, Cannavaro, Zanetti, Blanc, Walter Samuel, Lucio, Maicon, Chivu...(10 ak ih imam još u glavi ali, ili su bili kratko, igrali malo, nisu pružili puno, ili ih osobno ne volim baš) 3. Imali Tripleta sezonu zauvijek upisanu u klupsku povijest, kada je demolirana "najbolja momčad u povijesti nogometa" usporkos sramotnom pokušaju sudačke krađe.

Meni djeluje da si kao navijač Intera pratio, tj. pratiš fino razdoblje klupske povijesti 🙂

 

Edited by Bugl Khan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

uhhh... povrede ronalda, start julijana nad ronaldom pa nepostojeci penal za djubrentus, kanu i srcana mana, georgatos, farinos, gresko, guli, zedorf i pirlo za gulija i umita davalu, koko koji u trenutku zaboravio da igra fudbal, kanavaro sa dijagnostikovanom kracom nogom... ma jebena vremena su za nama.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, HAMMER said:

uhhh... povrede ronalda, start julijana nad ronaldom pa nepostojeci penal za djubrentus, kanu i srcana mana, georgatos, farinos, gresko, guli, zedorf i pirlo za gulija i umita davalu, koko koji u trenutku zaboravio da igra fudbal, kanavaro sa dijagnostikovanom kracom nogom... ma jebena vremena su za nama.

 

B - :roflmao:

Težak izbor ali drugi bold pobjeđuje :classic_biggrin:

 

Zaista nije lako bilo gledati to.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, HAMMER said:

uhhh... povrede ronalda, start julijana nad ronaldom pa nepostojeci penal za djubrentus, kanu i srcana mana, georgatos, farinos, gresko, guli, zedorf i pirlo za gulija i umita davalu, koko koji u trenutku zaboravio da igra fudbal, kanavaro sa dijagnostikovanom kracom nogom... ma jebena vremena su za nama.

Poraz u Rimu u zadnjem kolu. Kada Laziju ne treba, a Inter igra za titulu. 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

palo mi i to na pamet ali da budem iskren nisam ni ocekivao da pobedimo u rimu. tamo dobijemo jednom u 10 godina. jos ceo taj kolorit koji je pratio utakmicu. navijaci lacija koji zahtevaju da lacio pusti inter da kojim slucajem roma ne uzme skudeto... i onda hladan tus.

treba dodati i panceva koji se penzionisao istog trenutka kad je potpisao ugovor.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, HAMMER said:

palo mi i to na pamet ali da budem iskren nisam ni ocekivao da pobedimo u rimu. tamo dobijemo jednom u 10 godina. jos ceo taj kolorit koji je pratio utakmicu. navijaci lacija koji zahtevaju da lacio pusti inter da kojim slucajem roma ne uzme skudeto... i onda hladan tus.

treba dodati i panceva koji se penzionisao istog trenutka kad je potpisao ugovor.

Ja jesam. Cijeli stadion krcat Interovim navijačima, Laziu ne treba, dobra momčad, baš teži fail je bila ta utakmica. Cuper baš nije imao sreće 😄

Kobra je baš prestao s ozbiljnim nogometom istog trenutka kad je otišao iz Zvezde. A dobro, kolko je imao tad, 30 godina?

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...