Jump to content

InteR


HAMMER

Recommended Posts

On 9/2/2019 at 9:17 PM, AmerickiMen said:

Eto, sad ce vec ispasti da flejmujem Brozovica 🙂

Da se razumemo, nemam nista licno protiv coveka i svaka cast i na statistici i sve, ali kao "duboki" plej jednostavno ne smes da rizikujes i gubis lopte iz nonsalantnosti. Dzaba ti devet takvih situacija prodje kad iz desetog pokusaja izgubis loptu na svojih 20m kad je tvoj tim krenuo u kontru. To mu se desavalo prosle sezone, krenulo je i ove, desava se prakticno otkad su ga prekomandovali na pleja (jel ga bese Pioli prekomandovao, ne secam se vise!?). Recimo, u ovih famoznih 92% se povremeno nadje i onakav pas koji je dao po zemlji kroz citav svoj sesnaesterac, pored Handanovica pod presingom Kaljarija - posto je nekim cudom uspelo.  Al nece svaki put, i to se ne radi. Suma sumarum, daleko od toga da je on najveci problem ove ekipe, ali odgovornost koju njegova uloga nosi trazi koncentraciju, sigurnost i konzistentnost. 

 

Ma ne, opušteno. Naravno da imamo različita mišljenja. To što su ga Conte i novinari Gazette vidjeli fenomenalnim, ne znači da su u pravu. Možda je stvarno bio katastrofalan. Kako ko vidi nogomet jbg. Nekome je Busquets prevara, nekome je svjetska klasa. Netko je tvrdio da Modrić u Realu igra samo zato jer je Khedira imao neku ozljedu, neko je prije par godina tvrdio da zaslužuje zlatnu loptu ( ovome sam se i ja smijao). Dva zadnja primjera su iz rasprava dvojice forumaša tu na forumu.

EDIT: Šteta za Icardija, tj, šteta što mu karijerom rukovodi koza. Po meni top 5 klasičnih 9-ki trenutno. Kako će ga uklopit tamo, ne znam. Sva 4 ne mogu igrat. Znači ili Cavani ili Icardi će provodit vrijeme na klupi.

😄

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bio ja u novembru 2011 (na jedinom meču na kome je Il Capitano dobio crveni, eto, malo istorije sam zakačio :wink2:), što ti ne znači puno sa aspekta kupovine karata, mada ne verujem da se nešto bog zna kako promenilo. Tada sam ih najnormalnije kupio na blagajni pre meča, uz pasoš. Kroz maglu se sećam da su mogle da se kupe i negde u gradu, u onoj galeriji pored Duoma, ali ne drži me za reč.

Link to comment
Share on other sites

On 9/21/2019 at 11:44 PM, AmerickiMen said:

Plitak potok... 

Sada treba iskoristiti promenljivu formu Lacija i losu Sampe, i to bi vec bila dobra pozicija za docek Juventusa. Pa da vidimo gde smo.

 

Izvinjenje za samo quote 🙂

Sada treba iskoristiti promenljivu formu Lacija CHECK

i losu Sampe PENDING

 

Nisam gledao tekmu sinoc, ali mi se svidja rezultat. Prema komentarima, pogotovo Inzagijevim, zvuci da je pobeda bila Konteovska ™

Link to comment
Share on other sites

u napadu smo bili dobri i mogli smo jos koji da damo. pogotovo barela i politamo. barela je ekstra kupovina. nisam verovao u njega ali je juce bio neverovatan. steta za gol koji nije dao (izasao sam pred golmana lacia a pre toga preseko loptu neverovatnim sprintom).

u defanzivi mozemo jos bolje. iako se lepo branimo u formaciji 5-3-2 imamo brejnfartove. godin prednjaci i juce nam se zamalo usrao u pobedu. imali smo jos jednu veliku gresku odbrane (skrinijar ostavio mislim koreu samog na petercu) ali generalno sem ove dve situacije bili smo dobri. sto znaci da smo lako mogli da odigramo nereseno pa cak i izgubimo.

inter skroz drugaciji ove sezone. pun qrac italijana. juce su igrali crni dambrozio, biragi, barela, sensi, politano a na klupi esposito, galjardini, ranokija, kandreva, bastoni, padeli (golman)... skroz cudno  🙂

 

bas bi nam lego kijeza na ovu ekipu.

Edited by HAMMER
Link to comment
Share on other sites

 E pa ok, zvuci kao da smo iskontroliasli tekmu, i na kraju pobedili s golom razlike. Definitivno zvuci kao nesto sto Konte voli. A video sam u medjuvremenu onu petu Godina. Sreca pa ovi nisu iskoristili al majstore, what were you thinking!? Ta vrsta zajebancije zaista ne prilici njegovim godinama. Nadam se da ce se sastaviti, posto nije ovo bas prva stvar sto mi je kod njega zapala za oko ove sezone - za sada to pripisujem neuigranosti sa saigracima...

E Kjezu niasm pervise gledao. Na malom uzorku mi deluje da zna, al da je mekan. I da mozda i previse forsira ponekad, kao da od njega i samo njega sve zavisi. Znam da je hvaljen, i znam da je bilo reci da ga Marota zeli. Ali ono sto ne znam je gde bi ga smestili - na koju poziciju, umesto koga!?

Link to comment
Share on other sites

Sada treba iskoristiti promenljivu formu Lacija CHECK

i losu Sampe CHECK

 

E sad da vidimo gde smo. Imam neki feeling da nema te teorije da mi dobijemo sledecu utakmicu, nevezano za formu ili taktiku. Nece nam dozvoliti. Da li Juventus, da li CR, da li sudija, delegat, savez, da li mi sami - ali nema sanse...

 

S druge strane, mozda je tako i bolje. Nije Interu strano da poleti pre vremena, da se vec sada proglasi titula pa da usledi razocarenje. Mozda je neki X rezultat najbolje resenje za sve.

Link to comment
Share on other sites

On 9/28/2019 at 10:10 AM, Del Piero said:

kad ocekujes raspad?

U principu ne volim da komentarisem provokacije, ali je ovo cak i validno pitanje. Nemoj da zaboravimo da ipak pricamo o Interu ☺️

Neki pad forme ce neminovno uslediti pre ili kasnije, ali ne ocekujem da ce to biti u rangu nekih Spaletijevskih 10 utakmica raspadanja i rasipanja bodova nevezano o protivnika. Konte je previse pedantan i sistematican da bi tako nesto dopustio. Druga stvar sto je i manji pad potencijalno dovoljan da Juve uzme titulu, nekom Sitijevskom serijom od 30+ tekmi bez izgubljenog boda od momenta kad eventualno preuzmu brh tabele. Sve posteno™ naravno :smiley33:

Edited by AmerickiMen
Link to comment
Share on other sites

jes asamoa ispao ko vo iz voza kod drugog gola ali ono sto godin igraje na nivou krnete.  ostavi lik suareza samog ko duha oba puta. i opet greska u pasu iz poslednje linije koja na srecu nije kaznjena golom. jebote on ima ugovor na 3 godine  :ajme:

 

u napadu povuci potegni. nisam ocekivao nista. lautaro bocnu za vodjstvo i ma koliko se on trudi i vrsi pritisak na loptu ne uklapa mi se svojim sebiclukom u ovaj inter. mozda je samo priglup pa ne kapira fudbal kao timsku igru vec samo kao licnu promociju. 

politano usao pred kraj i izazvao lanac gluposti koji je zavrsen golom barselone. imao idealnu poziciju da uposli (cinimi se martineza) samog kao duha a on se odlucio da sutne kroz 3 igraca farse. lopta dolazi do mesija koji radi asamou ko malo dete i izbacuje do suareza, suarez mase godinu dok se godin drzi za glavu misleci da je suarez izasao iz igre i verovatno zato nikog ne cuva vec kulira na ivici 16erca i bam 2-1.

 

ocekivao sam manje. imali smo sansu za mnogo vise. kupimo prnje i idemo dalje. sledeca utakmica je mnogo bitnija.

 

 

p.s. prelep volej suareza za 1-1. cak se i godin slaze. 

Link to comment
Share on other sites

JAci su, Sari je takticki nadmudrio Kontea. Doduse imali smo dva velika hendikepa u povredama Sensija i Godina, mnogo je to za ovakvu utakmicu.

Izlaskom Sensija smo izgubili na tranziciji i ostatak meca je bilo ozbiljno mucenje da se iznese lopta preko pola. Ovo je neki realan odnos snaga. JUventus je uigranija i individualno jaca ekipa, ali ne mora da znaci i da ce osvojiti titulu, ako je bude pobedjivalo u malim utakmicama treba ocekivati i da Juventus ne moze da dobije sve do kraja. 

Mnogo bolje ovo izgleda nego u zadnje dve tri sezone, ali treba biti strpljiv, ne moze sve preko noci, stvaranje jednog velikog tima je mukotrpan proces i za pocetak je dovoljno sto smo dobro odradili prelazni rok i postavili neke temelje. Stim da se bekovi moraju dovesti, ovaj Asamoa je ozbiljna budaletina, nesto je bolji Di Amrozio, ali ni jedan ni drugi nemaju pojma. Mozda im smeta i ovaj 3-5-2 sistem, ali su defanzivno ozbiljne rupetine i to je najveci hendikep ovog tima.

 

Konte se takodje nije proslavio sinoc, ako ne zna kako sa Juventusom neka pogleda njihov duel sa Ajaxom, tako se igra protiv Juventusa.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kad je dolazio, Konte rece da zeli da izbije ono "pazza" iz Intera. Prema danas vidjenom, reklo bi se da mu ne  ide bas najbolje :D

 

Umalo izgubili vec osvojene bodove, ali i pored toga su mi se mnoge stvari svidele. Nestvarno, Lukaku ledjima primio loptu, napravio sebi prostor i dao gol slabijom nogom - bukvalno wtf momenat. A i Lautaro je konacno prikazao ono sto se trazi, bas je grizao i sto je vaznije lopta ga je uglavnom slusala. Jedino sto je previse alav, al to mu za sada oprastam zbog mladosti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...