Jump to content

InteR


HAMMER

Recommended Posts

ne ni najmanje. skroz nevidljiv. kad god pogledam milan provalim pred kraj utakmice ili na poluvremenu kad pogledam sastave da igra. vidim statistika vauuu, golovi, asistencije ali ono sto sam ja video na malom uzorku ni manjeg kurca ni vece dreke.

 

hakimi u pesezeu za 75kk plus bonusi. jebena transakcija ako se uzme u obzir da ga jos uvek otplacujemo i da je proveo samo godinu dana kod nas.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
volim inter i rado ga se secam...
Bolje i ovako nego da se nagomilaju dugovi, meni je zao Lukakua a Martinez i nije bio neki igrac prosle sezone, ja sam mislio da su njegova i Hakimijeva prodaja dovoljne da se finansijsko stanje svede na neku normalu ali izgleda da sam se prevario. Imam utisak da nas je Erikseneva bolest dosta kostala posto je on mogao da bude razmenjen za nekog preko potrebnog igraca ovako su morale da se prodaju sve tri zvezde tima, doduse prilicno skupo.

Ma.koliko ovo bolelo, uz dva tri pojacanja moze ovo da bude dobra osnova za dalje. U svakom slucaju bolje ovo nego bankrot.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ma kakva crna pojacanja. kinezi zatvaraju radnju. verovatno su procenili da ovako mogu da uzmu vise nego prodajom kluba. rasprodace sve zasta dobiju ponudu i dicice sidro. idemo jovo nanovo. 

fudbalski bogovi dajte nam nekog novog moratija. ne budite dojke.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hando opet u "nema sanse da odbranim ista specijalno" modu. Koliko nas je godinama vukao cudesnim intervencijama, sada tako moze da brani bilo koji prosecni golman u Italiji. Red velicine Mirante. 

 

Ne krivim ga za gubitak bodova da se razumemo, samo konstatujem ogroman pad kvaliteta na golu u poslednje dve sezone, bez da smo ista menjali. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ostaje žal za utakmicama sa najvećim rivalima i dva remija, gdje smo bili bolji. Ali i dalje djeluje da smo najbolji tim lige. Nedostaje malo čvrstine nazad, ali mislim da ova ekipa može odbraniti titulu. Ako ništa, liga odavno nije bila zanimljivija i bit će klanja do zadnjeg kola. #ForzaInter 🔵

 

 

Edited by Recoba
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Problem je sto ne umeju da odrze vodjstvo protiv jacih timova. Ispada da se vise isplati prvi primiti gol kao sinoc, pa krenuti na preokret bez straha. 

Mada treba priznati da smo i sinoc imali ludu srecu u nadoknadi, jedna od te dve njihove sanse je morala biti gol. 

 

P.S. Jel se samo meni cini ili se igra i u napadu i odbrani sasvim raspadne cim Simone izvede Barelu iz igre, u trenucima kad se cuva vodjstvo. Ne kazem, verovatno ima nesto i u tome sto umesto njega udje muceni Galjardini 😀

Edited by AmerickiMen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jednostavno imamo problema sa koncentracijom, često radimo glupe greške na sredini terena. To bolje ekipe ne praštaju. 

 

Dobro zapažanje. 😅 A kad je tek došao iz Atalante, činilo se da je super kupovina. Meh tko bi rekao par godina poslije... 

 

Pa općenito padamo nakon izmjena, ali i očekivalo se nakon prodaje dvojca, koji je bio motor ekipe. 

 

Usprkos svemu, mislim da ova ekipa ima potencijal, valjda se i finansije srede. Valjalo bi ispratiti Marotu sa njegovim zamislima. Od svih, najviše vjerujem u njegovu stručnost. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za Marotu se pogotovo slazem, covek je neverovatno strucan i sva sreca sto je onaj alavi Anjeli toliki slepac da ga je najurio u korist nedoraslog Paraticija... To im je po meni kljucan trenutak gubitka dominacije.

Takodje se slazem za Galjardinija, u prvoj sezoni je zaista bio dobar, i samo tada. Al opet, to su bile "mracne" godine pa je i slika mozda malo iskrivljena. 

 

Sve u svemu ekipa jeste dobra, kad bi u januaru uspeli da se oslobodimo matorih/ preplacenih Cileanaca, te osposobili Damfrajsa i (na moju veliku zalost) prezaljenog Sensija, to bi bilo to, cak mozda i beznekog ulaganja. A za sledecu sezonu pod hitno klupitrati Handu, od najvece snage je postao hendikep 😞 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema Sensiju pomoći, što se prije pomiriš sa time, bit će ti lakše. To mi je poslije Barele omiljeni igrač, ali jednostavno lik je staklen. 😪

 

Ma od Vidala i neke koristi, naravno nedovoljno da opravda ovaj monstrum od plate. Već Sančez stvarno nema tu što raditi. Isto se nadam kako će ga se riješiti već u januaru. 

 

Na Handu sam slab, ali slažem se... Teška srca.

 

Ali ne brinem se... To je bar pozicija na kojoj smo uvijek imali dobro rješenje. 😁

Edited by Recoba
Link to comment
Share on other sites

Onana vec vidjen kao zamena, nemam misljenje o tome za sada... Posle suspenzije i svega, pitanje na sta lici. 

 

Po meni, nesiguran golman i nesigurnost u privodjenju utakmica kraju su nam glavni rivali za Skudeto. Ostalo je tu. Milan, a pogotovo Napoli ce pasti u formi, u to sam ubedjen. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma Sancez je propali slucaj jos od Junajteda, zaboravio da igra fudbal. A sad je valjda skontao i da je svaki put na reprezentativnu pauzu prilika da se povredi ili "povredi" i iskulira malo. A Sensi mi vise deluje ko hipohondar, i da mu vozovi zbog toga prolaze.

 

Inace, prosli grupu u LS - ko bi reko :)

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

K o n a č n o ! ! ! 

 

Bit će teško u eliminatornoj fazi, ali godine su nas naučile da je sreća faktor koliko i kvalitet u istoj. 

 

Samo da nas povrede zaobiđu, vjerujem da smo prvi favorit za Seriu. 

 

Nego, što je sa de Frajom?

Link to comment
Share on other sites

Eto, desilo se i to - Hando konacno odbranio mrtvu sansu ove sezone 🙂

I prosle mu je drugi deo bio dosta bolji nego prvi, pa hajde da se istorija ponovi.

 

A konkurenti polako gube korak, u roku od 2-3 nedelje ima Inter da bude prvi na tabeli. Utakmica protiv Rome kljucna.

Edited by AmerickiMen
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...