Jump to content

InteR


HAMMER

Recommended Posts

Ocekivao sam pobedu danas, pogotovo posle onoga sto sam video u cetvrtak - pa makar su u Beogradu igrali u sarenijem sastavu. Prosto sam stekao utisak da to nije to, gre'ota bi bila da oni do kraja sezone ostanu ozbiljan kandidat za titulu. Moj utisak nedelje je svakakoovo danasnje izdanje Handanovica, koje je sve samo ne ono sto smo do sada od njega gledali ove sezone. Uz ovakvog Sarmu, odbrana je 40% cvrsca.

 

@Hammer

Ne mislim da je jeres ovo sto pricas oko Bastonija, iako se ne slazem. Jeste u padu forme, i jeste usr'o nekoliko puta u poslednje vreme (ono protiv juventusao je neshvatljivo), ali je ipak imao i neke jako dobre partije. Fluktuacije forme nisu nista cudno za mladog igraca, pogotovo na ovako osetljivoj poziciji u timu. Sto se Sensija tice, ne znam vise sta da mislim... Meni je on bas extra potencijal, video sam sta moze pocetkom prosle sezone (pre one povrede), gde je prakticno sam nosio ekipu. Igrao direktno, agresivno, sto bi rekli s puno intenziteta, a vala i ideje. Prototip ofanzivnog veznajka kakvog ja volim. Ali to ludilo koje glumi ove sezone je vec izvan svake pameti, ne znam sta ce mu ovaj hipohondar trip. Ako ne moze to da resi u svojoj glavi onda nam ni ne treba. Al bi onda ispala ogromna steta zbog bacenog talenta.

Edited by AmerickiMen
Link to comment
Share on other sites

Milan ocekivano, kratka rotacija uzima danak. Nisu oni tim koji moze cele sezone da igra na max broju obrtaja. Mene je i dalje vise strah od Juventusa i njihovih kradja nego od Milana koji ce na kraju zaostajati bar 10 bodova za nama. Utakmica protiv Juvea ce da odluci sampiona, ako dobijemo sampioni smo, ako izgubimo bice cupavo, ja iskreno ocekujem da dignu formu i da pocnu da ciste u domacoj ligi.

Sto se nas tice, neki znaci zivota kod Martineza, ovo bi mogao da bude kljuc, ako on pocne da daje golove mnogo cemo lakse da dokllazimo do pobeda, ovako Lukakua biju i nw pitaju, strah me da se ne povredi...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Opet Samir malo vadio kestenje iz vatre, upravo tom ulasku u formu sam se najvise nadao. Jako bitna pobeda protiv jakog tima, i to onako malo bezobrazna, da ne kazem juventusovska. Jako bitna u borbi za Skudeto. 

P. S. Vidal opet igrac manje na terenu, koliko dodira s loptom toliko i gresaka. 

Link to comment
Share on other sites

Ovako se dolazi do titule. Ne umiremo u lepoti, ali dolazimo do pobeda. Hvala bogu sto je Konte skupio hrabrosti da izbaci Martineza iz prve postave i da forsira Sanceza. On ma kakav da je u ovoj ligi je tata, ali se mora vratiti u formu kroz minutazu. Na leto treba malo procistiti redove, za sada nas ova velika rotacija vadi, ali je to skupo i mora se letos malo revidirati igracki kadar.

Za sada primecujem neke pomake kod Kontea u odnosu na lani, ali sada se mora skratiti rotacija i maksimalno dici forma,ako izdrzimo narednih 5-6 kola, to je to. Juventus ima nekoliko jako zajebanih gostovanja i rekao bih tezi raspored. Milan ne uzimam za ozbiljno vise.
Ima li Konte ugovor za sledecu sezonu?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ima ugovor za sljedeću godinu. Znam da je bila priča da ga se mora "istrpiti" iako "nema pojma", jer bi u slučaju otkaza Conteu plaćali 3 trenera; Spalettija, Contea i tog novog koji bi došao. 

Al eto, na kraju ispalo dobro. Nemač pojma Conte će izgleda uzeti Scudetto. Čudo jedno kako je to uspio sa "balvanom" poput Lukakua u napadu. Balvanom kojeg je United uspješno "uvalio" glupom Conteu tj. Interu za hrpu para. Taj Conte mora da je najsretniji čovjek na svijetu. Nema pojma o svom poslu a gdje god ode uzima trofeje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ne bih ja Kontea previse hvalio, niti kudio.

Ono sto meni smeta kod njega je insistiranje na nekim svojim (cesto zabludelim) idejama, kao sto su recimo Kolarov, Galjardini, Vidal, ili na kontra strani Eriksen. Takodje mu zameram ono kukanje po medijima od kojeg nije mogao da se suzdrzi citave prosle sezone. Budimo isrekni i recimo da je dobar deo toga ispravio u ovoj sezoni, da je onaj sastanak s upravom na pocetku sezone urodio plodom. 

S druge strane, on je covek s karijerom i rezultatima, koji zna da fizicki i psihicki pripremi ekipu da se igra srcem. To mu je konacno uspelo i u Interu, deluje da je cak zalecio tradicionalni Interov strah od uspeha. Ovo sada deluje dobro, pobedjuje se i kad se ne igra dobro, sto ne prilici jednom Interu. Ali opet, ne bih se bas zaletao recenicama poput "Nemač pojma Conte će izgleda uzeti Scudetto.", posto jos nista nije osvojio. To pricam iz visedecenijskog iskusta navijanja za Inter - koga jednom Kuper opece, taj i u Kontea duva... 

The jury is still out sto bi rekli, konacan sud planiram da donesem na kaju sezeone, kad se podvuce crta.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AmerickiMen said:

Ne znam, ne bih ja Kontea previse hvalio, niti kudio.

Ono sto meni smeta kod njega je insistiranje na nekim svojim (cesto zabludelim) idejama, kao sto su recimo Kolarov, Galjardini, Vidal, ili na kontra strani Eriksen. Takodje mu zameram ono kukanje po medijima od kojeg nije mogao da se suzdrzi citave prosle sezone. Budimo isrekni i recimo da je dobar deo toga ispravio u ovoj sezoni, da je onaj sastanak s upravom na pocetku sezone urodio plodom. 

S druge strane, on je covek s karijerom i rezultatima, koji zna da fizicki i psihicki pripremi ekipu da se igra srcem. To mu je konacno uspelo i u Interu, deluje da je cak zalecio tradicionalni Interov strah od uspeha. Ovo sada deluje dobro, pobedjuje se i kad se ne igra dobro, sto ne prilici jednom Interu. Ali opet, ne bih se bas zaletao recenicama poput "Nemač pojma Conte će izgleda uzeti Scudetto.", posto jos nista nije osvojio. To pricam iz visedecenijskog iskusta navijanja za Inter - koga jednom Kuper opece, taj i u Kontea duva... 

The jury is still out sto bi rekli, konacan sud planiram da donesem na kaju sezeone, kad se podvuce crta.

Sezona mu je krenula za 180 stepeni na bolje kad je ovog izbacio iz startne postave. Ko zna, ja verujem da bi se sada pricalo o potencijalnom rivalu u 1/4 finalu LS da je to ucinio ranije, jer Inter po svim parametrima ima ekipu za takav rezultat.

 

Mada sam jer kriv sto je ovu neznalicu i kiksaru forsirao na stopera, a na Skrinjaru siljio patku dobrih par meseci, pa mu i ovaj Skudeto dodje puna kapa. Tu mogu da se dodaju i Vidal i Young. :ajme:

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, AmerickiMen said:

Ali opet, ne bih se bas zaletao recenicama poput "Nemač pojma Conte će izgleda uzeti Scudetto.", posto jos nista nije osvojio. To pricam iz visedecenijskog iskusta navijanja za Inter - koga jednom Kuper opece, taj i u Kontea duva... 

The jury is still out sto bi rekli, konacan sud planiram da donesem na kaju sezeone, kad se podvuce crta.

Ma dobro, Cuper se desio jednom. Ako se realno pogleda, Inter ima 3 teške utakmice do kraja. Napoli i Juve vani, te Romu doma. Juve i Roma u zadnja 3 kola. Lako se može desiti da prvesntvo bude rješeno prije utakmice u Torinu, jer Juve uz to što je u očajnoj formi, nema ni baš lagan raspored. Mislim, ova sezona je specifična, s koronom se nikad ne zna, ali da Inter ne uzme naslov bi baš bilo iznenađenje.

Btw, slažem se da je dosta forsirao igrače koji ne bi smjeli biti blizu 11, bio tvrdoglav pri forsiranju formacije za koju nije imao igrače, 2 puta za redom podbacio u CL.... ali isto tako je jako podigao formu u drugom dijelu sezone, oživio Eriksenna, uspio od Perišića napraviti solidnog wing-backa....

Link to comment
Share on other sites

Istina ziva...

A ako je neko gledao ove poslednje tri utakmice, mozda bi se slozio da ekipa sve slabije igra, i da se sve vise muci iako pobedjuje. Ne bi me uopste iznenadio neki kiks u narednim utakmicama... Sasuolo smo nekako prelako dobili u prvom delu sezone, nadam da nam to nece nekako doci na naplatu - ali i pored svega ocekujem da njih nekako dobijemo. Ono sto mene brine je ustvari utakmica u Bolonji, imam prilicno los osecaj u vezi toga - ta mi se utakmica nekako cini prelomnom za ostatak kampanje.

 

I da, moram da kazem da i pored toga sto je upravo on doneo rezultat u Torinu, Lautaro ozbiljno pocinje da mi ide na nerve... Ne svidja mi se tak neki njegov nazovi "ulicni" fudbal, nekako nepredvidiv (not in a good way) i "nesistematican". Ne znas sta u datom trenutku mozes da ocekujes od njega, nepouzdan je. Takodje, Hakimi mi se uopste nije svideo protiv Torina... Kao da padaju u formi i on i Barela, a to su nam neki od kljucnih igraca.

Edited by AmerickiMen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Vala bukvalno, da imamo 9 bodova prednosti na 3 kola do kraja , ja nih se plasio hol razlike [emoji23].

Da se ne lazemo, nismo nista posebno odigrsli ove sezone, Konte dobar za Kalco i iskoristio raspad Juventusa. Ozbiljno provetravanje treba ovom timu, ima tu previse penzosa i prosecnih igraca, komentator na areni rece da se ocekuje odlazak 10 igraca, ja bih rekao i vise...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sad ce da se vidi koliko je Konte eventualno jos uvek slab na juve. Vec je najavio da ce u zadnja 4 kola da igraju oni sto su manje igrali... 

 

Edit: smatram da bi izbacivanje juvea u LE bio veliki korak ka Skudeto i dogodine, mnogo je teze pojacati tim kad ne igras LS. Tako da, ako se ja pitam, svom snagom na njih. 

Edited by AmerickiMen
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...