Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Hello,

Thank you for contacting Tapatalk, and thanks for reporting this.
We are currently experiencing some slowness on the image upload server, hence the issue.
Our technical team is looking into it and will have it sorted as soon as possible.

Apologies for any inconvenience this is causing!

Chris
Tapatalk Support

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/18/2022 at 12:37 PM, Kooineeperk said:

Nesto mi je palo na pamet pa mi je @Neme rekao da pomenem negde u predlozima. A ovde sam najaktivniji i mozda najvise veze ima sa sportskim delom foruma, pa pisem ovde. 

 

Pitao sam se zasto nema drugih reakcija poput 👎 ? To recimo ima youtube. Ili recimo nesto za "bravo" recimo ovako nesto 👏(recimo taj thumbs up ne dozivljavam kao bravo, nego vise kao slazem se) ili jos neke. 

 

Nesto sam skapirao da od ovih koji postoje ( 👍 ❤️ 🎖️ 😄 🥺 😲 ) neki prave pozitivnu reputaciju a neki ili nemaju nikakvu ili imaju negativnu.

 

Jasno mi je da moze doci do zloupotreba ali to se moze zabraniti (a postoji svakako ogranicenje u dnevnom broju). Da bude kaznjivo ako neko pikira nekoga stalno, ili ako vise njih konstantno negativno reaguje na nekoga. Meni ne bi smetalo da dobijem negativne reakcije na moje postove, to je sasvim prirodno. A svakako nisam ja ovde da bih imao sto veci taj broj.

 

Primetio sam da se postojeci sistem "zloupotrebljava" na nacin sto u nedostatku 👎 ljudi lupe ovaj 😄 kao da ismeju post, a zapravo time mislim da povecavaju reputaciju onom ko je postovao. Mozda ne mora da ima negativan doprinos taj prst na dole ako to nekom smeta?

 

Zapravo, koliko vam je uopste bitan taj broj iznad broja postova?

Istina je da se smajli zloupotrebljava, evo mozemo da vidimo jednog banovanog clana koji udara smajlije na komentare "protivnickim" navijacima. 

 

Ne postoje negativne reakcije, negde sam citao da su vece drustvene mreze FB, TW zakljucile da je kontraproduktivno. Mozda bi i kod nas bilo. 

  • Thanks 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, MetalHead said:

Istina je da se smajli zloupotrebljava, evo mozemo da vidimo jednog banovanog clana koji udara smajlije na komentare "protivnickim" navijacima. 

 

Ne postoje negativne reakcije, negde sam citao da su vece drustvene mreze FB, TW zakljucile da je kontraproduktivno. Mozda bi i kod nas bilo. 

zasto ste tom banovanog clana privilegovali da moze da cita forum i reaguje?

Link to comment
Share on other sites

Meni je skroz ok da neko, ako je banovan, moze da prati upise i da udara lajkove. Posebno ovi sa kracim banovima. Nekad je dovoljno 3 dana da se neko malo ohladi. Nisu svi trolovi i spineri, nekom se desi zuta minuta.

 

Zato ja i nisam za te banove od po mesec-dva. Ili do 7 dana ili trajni. Ako neko iznova i iznova radi nesto sto je nedozvoljeno, taj se nece promeniti. Ako je neko nacinio postenu gresku, 7 dana ce biti sasvim dovoljno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Meni je skroz ok da neko, ako je banovan, moze da prati upise i da udara lajkove. Posebno ovi sa kracim banovima. Nekad je dovoljno 3 dana da se neko malo ohladi. Nisu svi trolovi i spineri, nekom se desi zuta minuta.

 

Zato ja i nisam za te banove od po mesec-dva. Ili do 7 dana ili trajni. Ako neko iznova i iznova radi nesto sto je nedozvoljeno, taj se nece promeniti. Ako je neko nacinio postenu gresku, 7 dana ce biti sasvim dovoljno.

I ja sam za to da se banovanima dozvoli da čitaju forum i da reaguju.

Protiv sam selektivnosti te opcije.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Decembarski said:

Ja u banovini nisam mogao ni da budem voajer na forumu,a kamoli da udaram reakcije na tudje postove.

A posle se čudite kad se ovde trubi o ljubimcima i dvostrukim aršinima.

I još ste iznenadjeni.

Svašta. 

 

Nemaš ti bate kredibilitet. Uz to si i (ne)dokazana budala.  

Ima vas još, nisi usamljen... 

 

Ni ti ni tvoji pajtosi ne kapirate da vam je @Cooper paravan za sve svinjarije.

Ako nastavi ovako, Cooper, tražiće oduška na drugom mestu 100%.

 

Ali onda, VI preuzimate štit koji ne umete da nosite. 

 

Ozbiljno. 

 

 

 

Edited by Neme
typo
  • Thanks 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Neme said:

 

Nemaš ti bate kredibilitet. Uz to si i (ne)dokazana budala.  

Ima vas još, nisi usamljen... 

 

Ni ti ni tvoji pajtosi ne kapirate da vam je @Cooper paravan za sve svinjarije.

Ako nastavi ovako, Cooper, tražiće oduška na drugom mestu 100%.

 

Ali onda, VI preuzimate štit koji ne umete da nosite. 

 

Ozbiljno. 

 

 

 

A jesi li ti (ne)dokazana budala i odakle ti pravo da mi se tako obraćaš?

Ozbiljno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...