Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Molba moderaciji da se Kronosu uvede odobravanje postova, pogubio se načisto, razumem da je već u godinama kada i demencija postaje tema ali kako je krenuo, vrlo uskoro će dobiti i trajni a ko će onda da kači glupe gifove i jeftine fore. 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Ne sam Safete said:

Dobio je ban.

Aha, onaj poslednji ban obuhvata i ono sto je citirano u ban reportu (trolovanje na KKCZ temi) ali i ovo sto sam ja istakao (vredjanje forumasa, sto mislim da je gora stvar). I dobio je ukupno 48h. 🙂 

 

Nadam se samo da je primio poruku da vredjanje forumasa makar i sa tako glupim klipovima nije dozvoljeno. 

 

Nemam onda dalje primedbe na brisanje mog posta. Hvala na odgovoru.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Losmi17 said:

Nije ni banovan. Komotno lajkuje komentare po forumu.

 

Edit- a bogme i komentarise.

 

Ako mislis na Kronosa i pricu o njemu, ja sam shvatio @Ne sam Safete da je za ono "sve moj do mojega" bio onaj ban od 48h koji mu je vec istekao. 

 

 

1 hour ago, Kronostime said:

Zasto smeta post o legendama Partizana okupljenim na proslavi istog postavljen na KKP temi?

Nikome, nisi ni skapirao o cemu je rec, ocigledno.

 

 

49 minutes ago, pavijan2 said:

 

?

Brate Pavijane, sto se zbunjujes? 😄 Pitao sam da li je Kronos dobio ban za vredjanje forumasa - odgovor je da jeste, 48h u totalu sa drugim prekrsajima. Taj ban je objavljen i vec je istekao odavno. 

 

 

45 minutes ago, K.Dot said:

Haha, kakva sprdnja od moderacije. Daj vratite barem Valtera, bio je zanimljiviji od Kronosa ako ništa drugo.

Pa jeste sprdnja kad jos nisu reagovali na tvoje "strucno" misljenje o Kronosu 😄 ja da sam tako nesto napisao proveo bih NovuGodinu odmarajuci... 😉 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam bio siguran da li da pišem išta, ali kad su mediji već objavili...

Nije otišao - biće Luka tu uvek, dok je nas koji smo ga poznavali. Bio je tip sa neverovatnom energijom, večito pozitivan, prepametan, dobrica, drugarčina, borac. Nije se za džabe organizovala onolika armija ljudi da uskoči da mu pomogne kad je to bilo najpotrebnije, ali prokleta bolest je bila brža.

Rest in power druže

  • Like 2
  • Love 6
  • Tuzno 21
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...