Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

27 minutes ago, Decembarski said:

Ja reko reći će mu da je zalutao.

 

zalutali su isključivo oni korisnici koji se žale što im se ne dozvoljavaju poređenja & reference sa grobljem u zagrebu, respiratorima, zločincima i ostalih 100 neprikladnih stvari izrečenih ovde. 

 

pri tome je prevaziđen afekt kao nešto što se desi svakome od nas, nego je sada borba da se te stvari gledaju u okviru zakona foruma, da bi mogli nekažnjeno ili sa minimalnom kaznom da prosipaju takva govna.

 

uvek je najbolji test zamisliti se kada napišeš nešto na forumu a nisi još poslao "send" - kako bi zvučalo & kakva bi reakcija sagovornika bila kada bi to rekao nekome uživo? ako misliš da bi bilo prikladno uživo, onda klikni na "send". ako se posle čudiš zašto si sankcionisan, taman imaš predstavu kakve se konsekvence bi to snosilo kada bi to rekao irl.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

zalutali su isključivo oni korisnici koji se žale što im se ne dozvoljavaju poređenja & reference sa grobljem u zagrebu, respiratorima, zločincima i ostalih 100 neprikladnih stvari izrečenih ovde. 

 

pri tome je prevaziđen afekt kao nešto što se desi svakome od nas, nego je sada borba da se te stvari gledaju u okviru zakona foruma, da bi mogli nekažnjeno ili sa minimalnom kaznom da prosipaju takva govna.

 

uvek je najbolji test zamisliti se kada napišeš nešto na forumu a nisi još poslao "send" - kako bi zvučalo & kakva bi reakcija sagovornika bila kada bi to rekao nekome uživo? ako misliš da bi bilo prikladno uživo, onda klikni na "send". ako se posle čudiš zašto si sankcionisan, taman imaš predstavu kakve se konsekvence bi to snosilo kada bi to rekao irl.

 

Upravo to Lavrnja nije uradio. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne kapiram kako vi ne kapirate da sistem "ja sam njega napusio kurcem jer on mene napusava sve vreme" ne treba da postoji ne samo na forumu, nego u zivotu! Naravno, ako postoje strukture koje ce to da regulisu u startu. 

 

To sto @dulematic pominjes, davanje "oduska", je totalno lejm izgovor. 

 

Lepo, kaznite "ekipu" ako ko sta zasluzi, uz jasno obrazlozenje, i teraj dalje, a ne da se ovako vredjaju. Koja je poenta toga? To ce kao da pomogne da ljudi budu bolji? Hoce, ku..., kad me vec terate da pisem prosto. Samo ce biti kontraproduktivno. Kao sto se moze videti. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U pravu si.

Btw moje mišljenje nema nikakve veze sa tim kojih klupskih boja je moderator jer o@uvrnuto imam apsolutno mišljenje, bio sam više puta na b92 banovan od@xpert i nisam se nikad žalio niti bunio na bilo koji njegov ban niti imam loše mišljenje o njemu etc.

Oko @lavrnja jednostavno ćemo se složiti da se ne slažemo oko mišljenja da je on dobar i korektan a pre svega nepristrasan moderator.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

zalutali su isključivo oni korisnici koji se žale što im se ne dozvoljavaju poređenja & reference sa grobljem u zagrebu, respiratorima, zločincima i ostalih 100 neprikladnih stvari izrečenih ovde. 

 

pri tome je prevaziđen afekt kao nešto što se desi svakome od nas, nego je sada borba da se te stvari gledaju u okviru zakona foruma, da bi mogli nekažnjeno ili sa minimalnom kaznom da prosipaju takva govna.

 

uvek je najbolji test zamisliti se kada napišeš nešto na forumu a nisi još poslao "send" - kako bi zvučalo & kakva bi reakcija sagovornika bila kada bi to rekao nekome uživo? ako misliš da bi bilo prikladno uživo, onda klikni na "send". ako se posle čudiš zašto si sankcionisan, taman imaš predstavu kakve se konsekvence bi to snosilo kada bi to rekao irl.

Sve je to lepo u teoriji.

Al u praksi niti je reakcija niti sankcija ista.

E tu je problem.

Nego moze nekaznjeno da se istovari,da da oduska jelte,da naziva gomilom govana,kalimerise,neko moze da napusava i pise jebo vas Covic sve da vas jebo,vodite ga kuci i nikom nista...

E pa ne moze drugovi komunisti,bunicu se kad god to primetim,znam da smetam u ovoj ljubavi i idili koja vlada,pa kad im dovolno dosadim sklonice me da uzivaju u lepoti i blagostanju na forumu

Edited by Decembarski
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...