Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

17 minutes ago, Sector said:

To što je klon je najmanji problem.

 

Lik je nacionalista teški, nije mu bilo dovoljno što širi mržnju prema srbima na temi o Crnoj Gori pa se raširio na sport. Trebao je odavno da leti.

 

Hvala! Konacno da je jos neko primetio i nema problem to da kaze. 

 

Uz to, covek valjda usled tolike svoje mrznje, opusteno ucitava nacionalizam drugima - valjda u fazonu da bi imao s kim da ratuje. Meni je to jos odvratnije. Budi nacionalista u svoja 4 zida, budi sta hoces, samo mene iskljuci iz te price...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

Bushmanov klon je, ispravio sam u obaveštenju.


Od samog starta sam to mirisao, iako je ovoga puta imao malo drugačiji stil ajmo reći. Samo treba vidjeti gdje k(l)o(n) obitava i sve će se samo objasniti. Također, ako nogom kapiju otvara na nekoj, obično vrućoj temi, to je “dobar” znak.

 

Dakle, ima ih još 😁

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, svi pjevaju said:


Od samog starta sam to mirisao, iako je ovoga puta imao malo drugačiji stil ajmo reći. Samo treba vidjeti gdje k(l)o(n) obitava i sve će se samo objasniti. Također, ako nogom kapiju otvara na nekoj, obično vrućoj temi, to je “dobar” znak.

 

Dakle, ima ih još 😁

 

Sledeći nick - Porfirije Petrovič :classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Sector said:

To što je klon je najmanji problem.

 

Lik je nacionalista teški, nije mu bilo dovoljno što širi mržnju prema srbima na temi o Crnoj Gori pa se raširio na sport. Trebao je odavno da leti.

Tamo ga je Eddar njivio… zasticen ko bijeli medved.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Valensija said:

Ok. 

Svi koji su posjecivali temu o CG znaju o cemu pisem.

Ne bih dalje sirio temu, nije ovo mjesto za to.

 

 

Nije mestotm ni za tvoje prozivke bez osnove.

U konkretnom slučaju, upravo je od Eddarda sve krenulo a, pošto je banovani forumaš pisao svuda, odluka o udaljavanju sa foruma je doneta na generalnom nivou i bila je jednoglasna.  

 

2 minutes ago, pavijan2 said:

I visoko uvazeni Neme je imao/ima svog favorita na temi Crna Gora. Druga Puzigacu.

 

Ti ćeš da snosiš konekvence za podmetanje ako ne priložiš dokaze (koje nemaš, zato što nije tačno pre svega), ili da se izviniš. Dosta je bilo tvog bezobrazluka.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da drug Bušman nije pažljivo slušao mentora i do kraja prošao predavanja na temu kako se klonirati nakon trajnog bana i nastaviti sa trolovanjem što je rezultiralo negativnom ocenom na ispitu i izbacivanjem.

Ovu priliku koristim da novom klonu poželim više sreće u sledećoj reinkarnaciji - sa načinom na koji piše i svojim stavovima zasigurno će mu trebati.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sprivel said:

imali smo slicne stavove na cg temi. jel bi i mene banovao trajno?

Naravno da ne bih. Nemam nista protiv bilo cijih stavova, ali imam protiv podmetanja, mrznje…. Pritom, tvoji stavovi nemaju istu polaznu osnovu sa kloniranim.

Edited by Valensija
Link to comment
Share on other sites

Ne sam Safete  11,337

Posted November 9

TJ64 deset dana 

  On 11/9/2021 at 4:20 AM, TJ64 said:

A grobari - Mirogojci na ventilatorima a neki i na "respiratorima" 

 

Molim Safeta da mi objasni zasto sam banovan deset  dana zbog ovog posta? 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Don Radonja said:

S obzirom da ima dosta ljudi koji su stvarno na respiratoru zbog korone?

Dobro si i prosao jer ti je pokusaj sale neumesan.

 

I ja bih rekao da je zbog ovoga, jbg, nije bas za zajebavanje 😕 Bilo, proslo, izdrzao si, teraj dalje i samo pripazi. 👍

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...