Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Opet ostaju tata postovi na "svetom" topiku a čim neko odgovori na tata post odmah se briše...lepo baš

Nekad mi je krivo što mi sa druge strane brda nismo tako jedinstveni, ali opet možda je i bolje kada imaš kritičko okruženje.

Jeste da nam to slabi pozicije i u medijima i na forumima...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li na moj post mislis ali vidim da je moj obrisan.Ne znam cemu dozvoljavanje kuperu ili bilo kome da peca a kad nesto upeca onda se to brise a njegovo ostavi naravno.Nisam skretao sa teme(definitivno ne vise od njega), nisam vredjao.Svakako u cekanju objasnjenja idem da napisem jos jedan slican bas zbog cenzure inace se ne bi bakcao nikad ovako.

Svakako ne vidim razlog da se sada umerena peckanja gase,dani su derbija i to je prirodno.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Kooineeperk said:

Da sam ja otkopcavao slic prema bilo kom, a pogotovo nekom "s one strane brda" do sada bih vec bio u kinsasi do derbija, ne ovog, nego sledeceg. 

 

Prijavio sam ja već to govno od posta ali moderaciji treba još neko vreme da razmisli sme li da obriše. 

A možda je i bolje da ne brišu, ako će posle morati da se pravdaju/izvinjavanju za brisanje/banovanje

Link to comment
Share on other sites

Prijavio sam ja već to govno od posta ali moderaciji treba još neko vreme da razmisli sme li da obriše. 
A možda je i bolje da ne brišu, ako će posle morati da se pravdaju/izvinjavanju za brisanje/banovanje
Mnogi su prijavili ali neki su očito jednakiji od drugih pri čemu su šanse da niko od modova nije video taj post ravne nuli, a da nije video report još manje.
Ali čak ni to da eventualno nisu videli nije problem, problem postaje ako jesu videli i misle da je to nešto normalno što nerede zaslužuje reakciju.
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Clash said:

samo bi ga trebalo malo preventivno banovatii 

 

ne znam čemu to pomaže, nije kao da je naučio nešto iz prethodnih banovanja.

mada je to što pominjete totalno zajebancija sa wingwalkerom, ne verujem da se on nešto uvredio, bar mislim da ne bi trebalo.

 

evo ja bih pohvalio javno kaosov potez (koji je to uradio ispred moderacije): 

napisao mi čovek poruku u dve lajne (parafraziram) "tebratore, mojne da koristiš lessort foru, truleks je"

i ja budem u fazonu, vala jes', em se istrošila, em je neprimerena.

 

i sad mi preostaje jedino da ispadnem đubre pa da pogazim svoju reč ili da jednostavno to ne radim.

 

za mene lično nije problem taj post (opet ponavljam, možda w-walkeru jeste), već pokušaji da napravi mala tata-žarišta na liveu, matičnoj temi i gde već.

mislim da to nije fer prema moderaciji, koja se prilično trudi da održi red a usput ne zavodi neki teror.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

 

ne znam čemu to pomaže, nije kao da je naučio nešto iz prethodnih banovanja.

mada je to što pominjete totalno zajebancija sa wingwalkerom, ne verujem da se on nešto uvredio, bar mislim da ne bi trebalo.

 

evo ja bih pohvalio javno kaosov potez (koji je to uradio ispred moderacije): 

napisao mi čovek poruku u dve lajne (parafraziram) "tebratore, mojne da koristiš lessort foru, truleks je"

i ja budem u fazonu, vala jes', em se istrošila, em je neprimerena.

 

i sad mi preostaje jedino da ispadnem đubre pa da pogazim svoju reč ili da jednostavno to ne radim.

 

za mene lično nije problem taj post (opet ponavljam, možda w-walkeru jeste), već pokušaji da napravi mala tata-žarišta na liveu, matičnoj temi i gde već.

mislim da to nije fer prema moderaciji, koja se prilično trudi da održi red a usput ne zavodi neki teror.

 

To je bila fora samo u tvojoj vuglici.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...