Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

9 minutes ago, Hugo Punch said:

Ja sam bio sokiran...ugasite...izjavom Bojsija u jednom od intervjua...tatu... u kojem je izjavio da je tu seriju...vec jednom...retko koji narod bolje razumeo od Srba i da je ponosan sto ce postati Srbin.

Ja volim taj engleski, monti pajtonovski nadrealni  humor, kod nas su to slično radili Nadrealisti u Sarajevu npr, takodje genijalno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Chaos Is Me

Quote

 Dogovor moderacije je da ubuduće kažnjavamo svako uvredljivo poigravanje sa nick-om forumaša, dakle "prostoum", "marti mizerija" i slične konstrukcije će biti sankcionisane ubuduće. Sportski pozdrav.

 

Tebra, samo zatvorite tu bazd temu tata. Sve sto radite ide samo ka zakljucku da je ta tema jednostavno kancer.

Link to comment
Share on other sites

Pavijan banovan 10 dana zbog odgovora tipa - "Kronos kao Kuduz u ovom odlomku iz filma"?

 

Da li propuštam nešto? Ok, kapiram da nije imao nameru da ga pohvali tim poređenjem i pitanje koliko je umesan taj pokušaj šale...ali granica dosta jako povučena, nije svako zezanje za ban.

 

Npr. meni bi ovo bilo za upozorenje, nisam nešto pomno pratio tu njihovu diskusiju, ali ne sećam se da se radi o ponavljajućoj radnji.

 

Dok na primer eksplicitne uvrede su mi dovoljne za direktan ban. Tu nema diskusije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde braćo počistite malo KKCZ forum od oftopičarenja. Ne moraju banovi (igramo večeras, a i kul su ti Ciganji 😄), ali barem pobrišite sve što nema veze sa temom. Ogroman posao je zaustaviti hiperprodukciju sličnih upisa zato što se veliki broj forumaša uključio u raspravu. Brišite sve, pa neće biti materijala za diskusiju i kvoutovanje. Trebali ste to seći u korenu!

 

Zamislite da sad svaku temu ne forumu zaseremo sa pričom o vakcinama i merama. Nema smisla!

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Liska Manjina said:

 Brišite sve, pa neće biti materijala za diskusiju i kvoutovanje.

 

to, to.

 

samo se nadam da si svestan da ako klub na sledecoj tekmi opet pusta bez provere iako tvrdi drugacije ili se jos neko zarazi, opet ce se pisati i pricati o tome.

to je potpuno na temi topika kk crvena zvezda. slazem se da diskusija ode u preterani off ali bih voleo da razumes kako nije protivna zakonima teme

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, oubrevo. said:

 

to, to.

 

samo se nadam da si svestan da ako klub na sledecoj tekmi opet pusta bez provere iako tvrdi drugacije ili se jos neko zarazi, opet ce se pisati i pricati o tome.

to je potpuno na temi topika kk crvena zvezda. slazem se da diskusija ode u preterani off ali bih voleo da razumes kako nije protivna zakonima teme

Svestan sam ja stvari o kojim pišeš, ali opet je otišlo predaleko. Upravo zbog toga sam i predložio brisanje. Ta priča je u potpunosti preuzela topik i otišli smo u krasni. Sada imamo dve teme o koroni, a niti jednu o KKCZ. Košarke ni u tragovima! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, oubrevo. said:

 

to, to.

 

samo se nadam da si svestan da ako klub na sledecoj tekmi opet pusta bez provere iako tvrdi drugacije ili se jos neko zarazi, opet ce se pisati i pricati o tome.

to je potpuno na temi topika kk crvena zvezda. slazem se da diskusija ode u preterani off ali bih voleo da razumes kako nije protivna zakonima teme

A vređanje je u skladu sa zokonom teme? Što imate dvostruke aršine? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, oubrevo. said:

moze da se brise ono sto je off ali ono sto je vezano za klub & pandemiju nema potrebe. ali svakako je vazno da se razume da je to legitiman sadrzaj na temi

 

@Liska Manjina

 

zasto se meni obracas sa tim pitanjem?

Izvini. Moja greška. Prevideo sam. Lično znam zašto sam jednom prilikom dobio BAN i potpuno to prihvatio i sa pravom ga dobio. Hoću da bude isto za sve. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, oubrevo. said:

moze da se brise ono sto je off ali ono sto je vezano za klub & pandemiju nema potrebe. ali svakako je vazno da se razume da je to legitiman sadrzaj na temi

Deo koji se odnosi na vakcinaciju igrača i procedure oko ulaska u dvoranu bi mogle da ostanu, sve ostalo je apsolutno suvišno. Ja se nadam da ti shvataš da pričama koje su posredno vezane za klub, a direktno se tiču covida privlače dalju priču o covidu i na taj način se vrši zatrpavanje teme irelevantnim sadržajem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, StiviKivi said:

Izvini. Moja greška. Prevideo sam. Lično znam zašto sam jednom prilikom dobio BAN i potpuno to prihvatio i sa pravom ga dobio. Hoću da bude isto za sve. 

 

dobiće ban svako ko je vređao, bez obzira na to da li je provociran suptilnijom uvredom ili je generalno u pravu - zato što uvrede nisu dozvoljene i toga se ovaj forum makar drži.

 

samo što i dalje ne kapiram zašto sam ja ovde upitan

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Liska Manjina said:

Deo koji se odnosi na vakcinaciju igrača i procedure oko ulaska u dvoranu bi mogle da ostanu, sve ostalo je apsolutno suvišno. Ja se nadam da ti shvataš da pričama koje su posredno vezane za klub, a direktno se tiču covida privlače dalju priču o covidu i na taj način se vrši zatrpavanje teme irelevantnim sadržajem.

 

slažem se. samo što imaš likove koji su i na toj početnoj diskusiji o ulasku u dvoranu zavapili kako je to sad jeres da se pominje na temi. 

ne bih da pričam napamet da li si i ti bio u tom fazonu ali onaj kli sa hogar avatarom mislim da jeste

 

daklem, to su teme koje će biti aktuelne dok god se dešava nešto vredno diskusije

 

eto ja sam prošle nedelje, kada je zirbes koroniran, pitao da  li su naši igrači vakcinisani a sada kada je radonjić izjavio da jesu i za razliku od mnogih drugih pizda-javnih ličnosti popularnih u srbiji - nedvosmisleno apelovao na zdrav razum ljudi oko vakcinacije - nemam više potrebe da diskutujem o vakcinaciji igrača.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, oubrevo. said:

 

dobiće ban svako ko je vređao, bez obzira na to da li je provociran suptilnijom uvredom ili je generalno u pravu - zato što uvrede nisu dozvoljene i toga se ovaj forum makar drži.

 

samo što i dalje ne kapiram zašto sam ja ovde upitan

Ja sam se izvinio. Utripovao sam da si moderator. A da li je generalno u pravu ili nije je u oku posmatrača. On omalovažava ljude koje misle drugačije. Ja ne mislim drugačije ali mi smeta način na koji nastupa. Bukvalno nameće svoje mišljenje. Na kraju i vređao u 2,3 posta. I Liska Manjina je u pravu. Pišu i što nema veze sa temom. 

Edited by StiviKivi
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...