Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

4 minutes ago, Helmet said:

Umem ja da prepoznam potencijal emoji16.png. Aj sads neka neko gukne nesto protiv Lilarda emoji2960.png

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Em što ne biste smeli da guknete protiv njega, nego biste bili uniformisani sa njegovom slikom na profilu. Super bi se slagalo obema stranama jer POR ima i crvenu i crnu boju. 😛 Ali o tom-potom. 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sanja Marinkovic je korektna sprdnja, kao i DrKalina. Nemojte svemu da dajete toliko siri kontekst i pravite medveda od muve. Opustite se, ovo je sve samo forum. Dok nema licnog vredjanja, i nekih ozbiljnih prekrsaja poput rasizma, sovinizma, real mizoginije (sanja marinkovic to nije. mislim kad Chaos onako elaborira, ok mozda i jeste u pravu, ali sumnjam da je doticni forumas isao toliko duboko u svojoj analizi, vec verujem da se posprdao samo i da se nijedna zena ne bi uvredila na to sto je Vanja Marinkovic nazvan Sanja Marinkovic, jer nikom u glavi nije mizoginija, vec ona maloumna voditeljka), sve je kul.

 

I naravno da treba da bude medjusobnog podjebavanja cigana i grobara, to je i najveca car tog rivaliteta. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nikome nije u glavi ni da promovisanje velikih duda kod zecice u decijem filmu moze da ima solidno ozbiljne posledice po majndset i ponasanje devojcica, pa eto nas opet ovde i na internetu, borimo se protiv cenzure, jer sve gledamo iz svog ugla, relativno razumnih pojedinaca a drustvo u globalu treba pravilno da cita narativ direktno iz nase glave. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, oubrevo. said:

nikome nije u glavi ni da promovisanje velikih duda kod zecice u decijem filmu moze da ima solidno ozbiljne posledice po majndset i ponasanje devojcica, pa eto nas opet ovde i na internetu, borimo se protiv cenzure, jer sve gledamo iz svog ugla, relativno razumnih pojedinaca a drustvo u globalu treba pravilno da cita narativ direktno iz nase glave. 

BlackDesertedArcticseal-max-1mb.gif

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

samo ti nastavi taj old man's rant koji ti diže samopouzdanje u odnosu na današnja blesava vremena, nemam ja namere da učestvujem u tome prekovremeno.

 

edit pošto je "dečiji film" nešto što se ignoriše, mogu da te uputim i na eru ojdanića, za njega su sva deca dobra.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, oubrevo. said:

samo ti nastavi taj old man's rant koji ti diže samopouzdanje u odnosu na današnja blesava vremena, nemam ja namere da učestvujem u tome prekovremeno.

 

edit pošto je "dečiji film" nešto što se ignoriše, mogu da te uputim i na eru ojdanića, za njega su sva deca dobra.

LM, odrastoh na tim crtacima i ne ispadoh seksista - ali ovi sto odrastose na Teletabisima.....:krstipd4:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kronostime said:

Na matorima je da prenose iskustvo mladjima, moj druze Uini.

 

ne obavezno. neki matori su mislili da je ženi mesto pored šporeta a da je silovanje benigna muška razonoda.

 

danas 2021. se i dalje borimo protiv toga, kome već to smeta, naravno.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, oubrevo. said:

 

ne obavezno. neki matori su mislili da je ženi mesto pored šporeta a da je silovanje benigna muška razonoda.

 

danas 2021. se i dalje borimo protiv toga, kome već to smeta, naravno.

Przim lignje za Hanumu sada - silovace me ako ne ispadnu  kako treba.

Nemam prollema kad se dvoje po`vataju.

Problem je sto nakon toga jedno, drugo ili oba to oglasavaju po mrezama.

Zbog cega?

Zasto neko ima potrebu da deli intimu na mrezi?

Cui bono?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sanja marinkovic je najobicnija zaje~ancija, nema potrebe da se neke gluposti koje se zele nametnuti u drzstvu namecu i ovde na forum

Sto neko rece nemojte od muve praviti slona i praviti se naivni nema razloga 

Mozes da kazes da je losa fora tj da nije smesna ili da je tesko razumljiva ali molim vas bez zamena teza

Mizoginija u sebi ima mrznju ej znate sta znaci mrznja... to su ozbiljne stvari

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Kronostime

ti, kao i mnogi mnogi drugi, polaziš od svog detinjstva, svog ličnog & personalnog primera i poimanja sveta tada - ili bar sveta kakvog se sećaš.

 

 

od 1985e ili kad kome odgovara, su rađene još mnoge analize, studije, istraživanja -> i došlo se do zaključka da je baš TVOJE bezbrižno detinjstvo dovelo dobrim delom do ovoga što imamo danas. nisi ti kriv lično, nego ustrojstvo vremena kojima se dičimo i ponosimo.

 

treba ući u cipele drugih, za početak cipele tvojih vršnjakinja, koje razumeš po godištu i megatrendovima, pa videti da je mnogima od njih zbog toga bilo i jeste nepovratno loše.

 

treba biti otvoren, imho. biti otvoren ne znači biti slepo okej sa svime i svačim. ali razumeti da je puno toga bilo i jeste loše.

 

 

 

edit typos

Edited by oubrevo.
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, oubrevo. said:

@Kronostime

ti, kao i mnogi mnogi drugi, polazš od svog detinjstva, svog ličnog & personalnog primera i poimanja sveta tada - ili bar sveta kakvog se sećaš.

 

 

od 1985e ili kad kome odgovara, su rađene još mnoge analie, studije, istraživanja -> i došlo se do zaključka da je baš TVOJE bezbrižno detinjstvo dovelo dobrim delom do ovoga što imamo danas. nisi ti kriv lično, nego ustrojstvo vremena kojima se dičimo i ponosimo.

 

treba ući u cipele drugih, za početak cipele tvojih vršnjakinja, koje razumeš po godištu i megatrendovima, pa videti da je mnogima od njih zbog toga bilo i jeste nepovratno loše.

 

treba biti itvoren, imho. biti otvoren ne znači biti slepo okej sa svime i svačim. ali razumeti da je puno toga bilo i jeste loše.

 

 

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

Mislim da Uini sebi dizes pritisak bezveze. Ni meni nije bas jasan toliki rant (nisam ni znao za to do juce), ali ljudi prosto imaju obicaj da idealizuju svoje detinjstvo i odrastanje. Zato je "nase vreme" uvek bolje od "ovog vremena", iako to objektivno (cesto) nije tacno. Prosto, svasta je nekad bilo prihvatljivo a sada nije, kao sto ce i tebe za 30 godina smatrati zadrtim matorcem, ne sumnjaj i to. Iz perspektive devetogodisnjaka, kad je izasao prvi Space Jam meni je ona Lola bila super, a koliko poznajem danasnje devetogodisnjake ova nova Lola je pravljena po njihovoj meri. I to je tako. Od jednog crtanog od pre 30 godina koji danas niko nece gledati (ne gledaju ni one od pre 5 godina), veci je problem ono sto se deci (narocito kod nas) servira kroz drustvene mreze, medije, muziku, rialiti programe... Devojcice kod nas nece znati ni ko je danasnja Lola (kamoli ona od pre 30 godina), ali razne rialiti, tik-tok, instagram i "muzicke" zvezde? To je hit!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Prijatelj Mitar said:

Mislim da Uini sebi dizes pritisak bezveze.

 

to možeš da kažeš za bukvalno bilo koju situaciju u životu.

 

ja biram da budem sa ljudima koji imaju neke osnovne vrednosti kao i ja, bilo virtualno ili realno.

neko će najebati ovde, to je već jasno. verovatno ja.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, oubrevo. said:

 

to možeš da kažeš za bukvalno bilo koju situaciju u životu.

 

ja biram da budem sa ljudima koji imaju neke osnovne vrednosti kao i ja, bilo virtualno ili realno.

neko će najebati ovde, to je već jasno. verovatno ja.

 

Brt sto bi najebao kad si u pravu 🙂 Samo kazem da ljudi ne razumeju sta generacijski jaz stvarno prestavlja i da cesto idealizuju stara, dobra vremena koja (uglavnom) nisu bas tako idealna. Kao klinac to nisam mogao da osvestim, ali sad mogu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

Samo kazem da ljudi ne razumeju sta generacijski jaz stvarno prestavlja i da cesto idealizuju stara, dobra vremena koja (uglavnom) nisu bas tako idealna. Kao klinac to nisam mogao da osvestim, ali sad mogu.

 

Naročito kad nisi zakačio ništa iz tog vremena, čak ni rođenjem okrznuo. Ali stav je tu.

Ledžit, a i ništa lično.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Neme said:

Naročito kad nisi zakačio ništa iz tog vremena, čak ni rođenjem okrznuo. Ali stav je tu.

Ledžit, a i ništa lično.

 

Govorim iz perspektive svojih vrsnjaka. Nekome su verovao ili ne devedesete ta stara, dobra vremena. A u stvari, moje generacije nikad nisu ni videle ta "dobra vremena".

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...