Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

7 minutes ago, oubrevo. said:

kaos, safet, nmx i uvrnuto razmatraju da li je trebalo preuzeti obavezu moderisanja

 

giphy.gif?cid=790b7611cb1493ace4df1f5fd6

 

Bukvalno sam hteo slično nešto da okačim al mi falio adekavatan gif :lol_2:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mačke su idealne u situaciji kad mora na brzinu da se zameni teza.

 

Simpatične su, vrlo komične u svom ponašanju tako da se čovek lako polakomi.

 

No tema je ipak uvreda na račun Nikole Kalinića, reprezentativca Srbije u košarci, a uvrede su kažnjive po pravilima foruma.

 

Nikad ne bih vređao ni jednog sportistu Partizana.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Upisaću se ovde pošto generalno pratim dešavanja na podtemama košarke jer me to najviše zanima i zbog toga sam ovde. Kao neutralna forumašica, dakle nisam navijački opredeljena, Tata temu čitam povremeno iz zabave i profesionalne deformacije - zanima me dokle ljudi mogu da idu, koje su im granice, pa čak i u VL. I moram reći da stvarno saosećam sa moderacijom, ja bih 90% forumaša koji tamo pišu banovala u roku od odmah. Umesto što vuku moderaciju za rukav i tuže se kao da su kod vaspitača u vrtiću, navijači sa oba brda bi mogli da konačno shvate kako su samo jedni drugima ogledalo. Umesto što od moderacije očekuju da radi u tri smene kao u rudniku, mogli bi oni sami da povedu računa o tome šta pišu. Takođe, ja verujem da je Tata tema nastala iz najbolje namere kako bi se izolovali određeni upisi, sukobi, čarke, provokacije i sl. (pošto sam se relativno skoro pridružila ne znam "istoriju") ali se to nije realizovalo najbolje i preliva se na druge teme. Generalno ne mislim da se negativne stvari mogu izolovati ni ograničiti na jednom prostoru, nažalost je tako.

 

Eto to je moje mišljenje kao nekog ko samo gleda i čita sa strane, bez upliva emocija i želje da nekom odgovori, spusti i sl. pa naval'te. 😌

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

Tata temu čitam povremeno iz zabave i profesionalne deformacije   ja bih 90% forumaša koji tamo pišu banovala u roku od odmah. 

Eto to je moje mišljenje kao nekog ko samo gleda i čita sa strane, bez upliva emocija i želje da nekom odgovori, spusti i sl. pa naval'te. 😌

Pribelezicemo u notes da ne budes kandidat za moderatora jednog dana 😛 Staljinka u najavi,cita i banuje sa strascu!

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kosjan Willavić said:

Pribelezicemo u notes da ne budes kandidat za moderatora jednog dana 😛 Staljinka u najavi,cita i banuje sa strascu!

Ne, hvala, i pre dolaska ovde meni je bilo jasno da mi je najbolje biti običan "prašinar". 😄  Nisam dovoljno tolerantna za takvu ulogu, ali evo malo uvida sa strane da vidite kako sve to izgleda... 

Mada ako ništa drugo ujedinila bih zvezdaše i grobare, mrzeli bi me i jedni i drugi. 😛 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, threepwood said:

Hocete da kazete da se stvarno niste nasmejali na Drkalina? Stvarno ste PC principals, fora je odlicna 😄

Meni je ipak jači potencijal za celu sezonu, zahvaljujući čarima jezika:

-nadrko se,

-izdrkava se,

-drkn'o trojku...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

Ne, hvala, i pre dolaska ovde meni je bilo jasno da mi je najbolje biti običan "prašinar". 😄  Nisam dovoljno tolerantna za takvu ulogu, ali evo malo uvida sa strane da vidite kako sve to izgleda... 

Mada ako ništa drugo ujedinila bih zvezdaše i grobare, mrzeli bi me i jedni i drugi. 😛 

Ako bi ukinula Tatu, pala bi deklaracija o pomirenju (kao SPS i DS 2008.) cigana i Kupija/Kenija/Kronosa zarad viseg cilja. 😄

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kosjan Willavić said:

Ako bi ukinula Tatu, pala bi deklaracija o pomirenju (kao SPS i DS 2008.) cigana i Kupija/Kenija/Kronosa zarad viseg cilja. 😄

 

Pfff to pomirenje 2008, dva grobara Tadić i Dačić....zato nam je tako kako nam je :classic_sleep:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hugo Punch said:

Mačke su idealne u situaciji kad mora na brzinu da se zameni teza.

 

Simpatične su, vrlo komične u svom ponašanju tako da se čovek lako polakomi.

 

No tema je ipak uvreda na račun Nikole Kalinića, reprezentativca Srbije u košarci, a uvrede su kažnjive po pravilima foruma.

 

Nikad ne bih vređao ni jednog sportistu Partizana.

Kao neko ko lajkuje upis 'kkpartizansns', ko u svojim upisima spominje Franju Tudjmana, Robijine sljjedbenike nemaš nikakvo pravo da se žališ na moderaciju.

Na KKCZ topiku kofe govana, na ostalim izigravaš isusa hrista, preskoči nas više.

Edited by Ne sam Safete
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ne sam Safete said:

Kao neko ko lajkuje upis 'kkpartizansns', ko u svojim upisima spominje Franju Tudjmana, Robijine sljjedbenike nemaš nikakvo pravo da se žališ na moderaciju.

Na KKCZ topiku kofe govana, na ostalima izigravaš isusa hrista, preskoči nas više.

 

Da li sve ovo sto si  napisao abolira vredjanje Nikole Kalinica?

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

A kakvo vređanje Nikole Kalinića je u pitanju? Jel čovek drkao javno i viralno? Jeste. Ne vidim nikakvu paralelu između toga i nazivanja igrača ženskim imenima ili bljutavih nacionalističkih splačina koje smo čitali poslednjih dana. 

Ruku na srce, nije trebalo biti viralno vec samo za trandzine oci 🙂 Glory hunter/hunterka!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...