Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Iskreno nisam primetio covika do sada izvinjavam se, ne pise na meni poznatim delovima foruma. Nego tako je Asterion umeo da nicim izazvan u toku rasprave uleti sa nekim random klipom 😄 

 

Kad smo kod gde su sta rade jel pise jos uvek onaj tvoj arhineprijatelj Boro (imao je vise nadimaka i reinkarnacija) sto je imao Shamsa pevaca Brkova na avataru? 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Tamburinjo said:

Kad smo kod gde su sta rade jel pise jos uvek onaj tvoj arhineprijatelj Boro (imao je vise nadimaka i reinkarnacija) sto je imao Shamsa pevaca Brkova na avataru? 

 

boro iz pobjede je legenda. najjača iteracija mu je bila mikele plaćido ili slično, onaj inspektor iz tv serije hobotnica iz 80ih

 

pojavi se na nba fantazi topiku, napiše par čaršafa u kojima uspostavlja potpunu supremaciju, plus zavali neke neistine i zapali.

možda je sada pronašao neki drugi alter ego, sa leve ip adrese, ko zna.

 

samo ritopek za boru, unikat je a i sposoban da se transformiše.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, oubrevo. said:

 

nisam moderator ali znam da je bistra voda čuveni mate mišo. plus ne mogu da verujem da ne razlikuješ stil & ton komunikacije, imaš taj neki bug sličan zvekijevom za mušku lepotu.

 

Ko je lepsi uini, Frenki ili Ben Simons :s_d:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, oubrevo. said:

 

boro iz pobjede je legenda. najjača iteracija mu je bila mikele plaćido ili slično, onaj inspektor iz tv serije hobotnica iz 80ih

 

 

Od mene ima samo rispekt za nik. Mikele Placido najjaci pandur pored Kroketa iz Majamija. Znam da je Boro pisao carsave i bio poprilicno nepristojan u komunikaciji a tebe je uvek cekao na penal ne voli covek francuske sobarice 😄 

 

Da ispunim kazato, provocirao sam grobare na njihovom topiku dosao sam da se samoprijavim za nedelo, nadam se da ce casna i uvek postena moderacija imati to u vidu pri izricanju kazne koju prihvatam apsolutno bespogovorno, mozda se kloniram da vas izvredjam al to nisam ja to je moj alter ego, tesko djubre od coveka. 

 

p.s. us vetlu skorasnjih rasprava i banova nemoj da neko pogresno protumaci ovo francuska sobarica 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I sus(j)ed i Prosinečki/Prosinački nisu razlozi za ban. Barem po meni, radi se apsolutnim sitnicama koje ne bi smele nikog da tangiraju. Reč sused ni u jednom kontekstu ne može biti upotrebljena kao pogrdna, barem ja to tako vidi. Ja sam doduše učio srpsko-hrvatski, možda je do mene.

 

Sve u svemu, previše smo osetljivi i traži se dlaka u jajetu, čime se odlazi u drugu krajnost.

 

@Tamburinjo

Ekipa iz Državnog posla stalno pominje Mikele Plaćida kao pojam muške lepote 😄

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Tamburinjo said:

p.s. us vetlu skorasnjih rasprava i banova nemoj da neko pogresno protumaci ovo francuska sobarica 😄 

 

A kako drukčije da se shvati nego kao ono što jeste:

 

Spoiler

giphy.gif?cid=ecf05e47crssdcqtn29t3y0vfs

 

 

😄

 

2 minutes ago, pavijan2 said:

Cenzura na partizanskom topiku budna 24h. Briše se u roku od par sekundi sve što nije u skladu sa romansiranom verzijom novije istorije.

Na drugom topicima možeš hebati, grebati, biti heben, ma to nikog ne interesuje.

 

Ih, svašta... ima koga to interesuje:

 

Spoiler

giphy.gif

 

 

😄

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, pavijan2 said:

Cenzura na partizanskom topiku budna 24h. Briše se u roku od par sekundi sve što nije u skladu sa romansiranom verzijom novije istorije.

Na drugom topicima možeš hebati, grebati, biti heben, ma to nikog ne interesuje.

Ovo.

Bukvalno zice nikad bodljikavije na kkp topiku.

Evo fender lagani primer.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...