Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Just now, Barkley#34 said:

Riportujem uinija da ugrožava najveći rast džidipija stavljanjem vođe u smešan kontekst.

 

brate nismo ni u vojsci nit u telenoveli ili rijalitiju, ovo je vrlo tuzno a tek je neki osnovni pocetak tuge. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, oubrevo. said:

vi niste bas pod libelu ili bazdareni ili sta vec voli da kaze narod 

 

prestanite da se igrate velikog brata i farme i dajte te lajkove koje ste sami ponudili 

 

mislim, ovo je nebitno ali je bitno koliko postoji nerazumevanja oko user experiencea. 

 

Ja sad stvarno moram da idem od interneneta, ali veruj mi da sam pokušao da pomognem i da objasnim, ne umem bolje. Lajkujemo se sutra.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, oubrevo. said:

 

majkemi neyzajebavam te ali i dalje ne kapiram :

 

- doslo vreme da nemam vise lajkova 

- nakon nekog vremena, lajkujem uspesno moderatorov post ali ostale ne mogu 

-nakon jos nekog vremena ne mogu da lajkujem tri random osobe, jednu mogu 

-i tako. 

... daklem, nema nikakvog pravila u tome osim sto moderacija dobija lajk 

 

Kad lajkuješ moderatora, dobiješ bonus random lajk...probaj to. :classic_biggrin:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, oubrevo. said:

vi niste bas pod libelu ili bazdareni ili sta vec voli da kaze narod 

 

prestanite da se igrate velikog brata i farme i dajte te lajkove koje ste sami ponudili 

 

mislim, ovo je nebitno ali je bitno koliko postoji nerazumevanja oko user experiencea. 

1. S kim se svadjaš, konkretno

2. O ovome nemam pojma koliko ni ti a bez problema sam shvatio šta piše Arsenije

3. Ako možeš da lajkuješ svi  emotikoni su ti uvjek na raspolaganju

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ne sam Safete said:

1. S kim se svadjaš, konkretno

 

 

1. svađam se sa forumom konkretno.

 

zašto arsenije ili ti imate potrebu da objasnite nešto što očigledno ne umete, prevazilazi moje razumevanje. ja vas (moderaciju ..ili bivšu moderaciju u slučaju arsenija) nisam ni upitao, već metalheda, koji mi izgleda najrelevantniji i najpozvaniji da odgovori na pitanje.

 

u tom smislu, moje pitanje je,

 

2. s'kim se Vi svađate?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ne sam Safete said:

Onda napišeš Metalhead a ne spominješ moderaciju nekoliko puta i ne pišeš u množini.

Na ovo smo uticali manje nego ti.

 

šefe, nisam krivio moderaciju za ovo što mi se dešava, verovatno si ukrivo čitao moje postove žalbe.

 

(možda krivim arsenija ali on nije čak ni u moderaciji)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

arseniju i kaosu mogu da metnem lajk, pavijanu ne mogu tri puta izmedju. 

 

E pa mozda je ovde problem što si hteo da ga mećeš tri puta uzastopno kolegi pavijanu a pre toga ga metnuo dedi ili kaosu i onda si ostao što se kaže bez municije. Treba malo vremena da se to dopuni, iskuliraš malo, zapališ cigaretu...

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

 

E pa mozda je ovde problem što si hteo da ga mećeš tri puta uzastopno kolegi pavijanu a pre toga ga metnuo dedi ili kaosu i onda si ostao što se kaže bez municije. Treba malo vremena da se to dopuni, iskuliraš malo, zapališ cigaretu...

 

gtd2nqC.png

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, oubrevo. said:

 

šefe, nisam krivio moderaciju za ovo što mi se dešava, verovatno si ukrivo čitao moje postove žalbe.

 

(možda krivim arsenija ali on nije čak ni u moderaciji)

moguće da sam one lajkove za moderaciju shvatio kao 'prozivku'

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, oubrevo. said:

evo na partizan temi mi radi lajk, jer je tamo sve NEOGRANICENO. 

 

uini istrolovao dve strane ovog topica da bi dosao do ovog punchlinea. postovanje, vredelo je.

Edited by Manu
  • Like 4
  • Love 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Pitao bih Mod team, ako cita, mene me interesuje da me vi mene kazete dje logika u ovome u istaknutom na Tata temi:

 

"...nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma".

 

Znaci, koliko sam razumeo, to je topic gde je skoro sve dozvoljeno i maksimalno relaksirano, ali ako neko zabrazdi kaznjavanje je jace nego na ostatku pdf, i to preko Pravilnika? Sta to znaci, da ako neko ispali neku glupost na "normalnim" temama, da ce biti blaze kaznjen nego na Tatku? Izvinjavam se, meni je to logika nidje veze. Kaznjavaj to svuda maksimalno ozbiljno po Pravilniku, jer koj moj ce nam onda taj Pravilnik? Takve stvari nigde ne treba da budu "blaze" ili "jace" kaznjavane (te homofobije i sovinizmi), nego njima ovde ni ne treba da bude mesto. Ili da se Tatko zatvori, jer ovako ispada da je taj topic otvorena klopka gde neko treba da upadne i najebe. Shvatam da je s vase strane to nenamerno, ali tako ispada.

 

Jbem li ga, mozda i nisam u pravu, ali to su moja dva centa. Aj zivi mi i zdravi bili.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...