Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

jel može iko, @MetalHead verovatno, da mi objasni kako to da nemam lajkova, zatim imam dva lajka, pa opet nemam, a onda imam jedan pa tri puta nemam?

 

bitno je da sam lajkovao moderatorske odluke o kaznama, tu dileme nije bilo 😐

....

generalno, moderatore lakše lajkujem nego ostale. jel problem u meni?

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, oubrevo. said:

jel može iko, @MetalHead verovatno, da mi objasni kako to da nemam lajkova, zatim imam dva lajka, pa opet nemam, a onda imam jedan pa tri puta nemam?

 

bitno je da sam lajkovao moderatorske odluke o kaznama, tu dileme nije bilo 😐

....

generalno, moderatore lakše lajkujem nego ostale. jel problem u meni?

 

Pa da, tvoji lajkovi idu na moderatorsko odobravanje, to smo uveli još dok sam ja bio mod, kad si ha-ha-stalkovao Meka. A šta, i ovi novi te zajebavaju? A bili su kul tipovi...

 

...kekeke, kako sam malo istine iskoristio da napravim jednu takoreći konstrukciju, a? esenese širi svoje grane, mislim da sam položio

 

 

To sa lajkovima funkcioniše tako što imaš limit za 24 sata (ne znam koliki ti je, ali recimo da je 30 🤓). I recimo da si od juče u 15h do danas u 15h ispucao tih 30, danas u 15 h nemaš više lajkova. Ali ako si juče u 15.15 h dao lajk, taj jedan ti je na raspolaganju danas posle 15.15 h. I zato ti se pojedinačno vraćaju, dok ih opet ne ispucaš i tako u krug. Proveri kad si davao lajkove juče da bi mogao da ih koristiš danas, taman da proveriš da li istinu zborim ili lupetam. Ili, ostavi se sine lajkovanja na 24h pa ćeš opet da ih imaš sveee.

 

Ne mora lajk :classic_biggrin:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

alo arsenije, 

Dobar Dan. 

 

nemam, pa imam dva puta, pa nemam tri puta, pa imam jednom (i posle nemam) 

 

ima li nekog racionalnog objasnjenja ili jok!? 

evo arseniju moze lajky. ZAVEZANE RUKE I NOGE. 

arseniju i kaosu mogu da metnem lajk, pavijanu ne mogu tri puta izmedju. 

 

what gives? 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, oubrevo. said:

alo arsenije, 

Dobar Dan. 

 

nemam, pa imam dva puta, pa nemam tri puta, pa imam jednom (i posle nemam) 

 

ima li nekog racionalnog objasnjenja ili jok!? 

evo arseniju moze lajky. ZAVEZANE RUKE I NOGE. 

arseniju i kaosu mogu da metnem lajk, pavijanu ne mogu tri puta izmedju. 

 

what gives? 

Mene si trolovao, na svaki post si mi udarao tužni smajli i sad su ti lajkovi na moje postove na moderatorskom odobravanju. 😋

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, gggggggg said:

ajde arsenije ubaci minuseve boga ti

 

Ne mere, minusevi dokazano prave kaos i remete harmoniju i blagostanje na forumu, a to ne želimo da dozvolimo, no?

 

5 minutes ago, oubrevo. said:

alo arsenije, 

Dobar Dan. 

 

nemam, pa imam dva puta, pa nemam tri puta, pa imam jednom (i posle nemam) 

 

ima li nekog racionalnog objasnjenja ili jok!? 

evo arseniju moze lajky. ZAVEZANE RUKE I NOGE. 

arseniju i kaosu mogu da metnem lajk, pavijanu ne mogu tri puta izmedju. 

 

what gives? 

 

Ne pratiš me, kad dostigneš limit, bitno ti je vreme jučerašnjih lajkova, u isto vreme nakon 24h ti se pojavljuje mogućnost za nove.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Arsenije Pesic said:

 

Ne mere, minusevi dokazano prave kaos i remete harmoniju i blagostanje na forumu, a to ne želimo da dozvolimo, no?

 

 

Ne pratiš me, kad dostigneš limit, bitno ti je vreme jučerašnjih lajkova, u isto vreme nakon 24h ti se pojavljuje mogućnost za nove.

 

mozda te i pratim ali ne dobacujem. 

 

svaki emotikon je za sebe? veliki je to idiotizam ali bih makar uhvatio pattern 

evo arsenija sam opet lajkovo obicnim thumbsupom 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

 

Smešno je što je uvek bilo tako. Samo si sada našao da primetiš. Patkometrije u ovom ili onom obimu ima uvek. Posebno kada su ovako turbulentna vremena. 

 

Sećam se kad sam doša na forum, 2015, koje je to pičkaranje bilo...samo tada to nije bilo nazivano parovima nego borbom dobra i zla ili kako se već tretiralo skidanje Partizana sa trona.

 

Da skratim, bilo je takvih stvari i biće. Zato tata i postoji. A pojedinačni topici treba da budu oslobođenin tih sranja. 


Mogu samo da kazem da mi je stvarno zao sto ti to smatras smesnim i ocito normalnim, s obzirom da reakcija maltene nije ni bilo.

To sta je bilo na prethodnom forumu apsolutno ne moze da se poredi sa ovim. Niti je broj (pre svega kvalitativan a onda i u kvantitetu) ucesnika tih pickaranja isti, nisti su akteri isti (opet moram da pomenem Zadrugu i Parove jer je to meni neki nivo za nepostojanje nivoa). Ako smatras da je ovo sto je bilo poslednjih par dana nesto sto je uobicajeno i iz tog razloga prihvatljivo... ne znam.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Nije bitno koji je emotikon u pitanju, samo ukupan broj.

 

majkemi neyzajebavam te ali i dalje ne kapiram :

 

- doslo vreme da nemam vise lajkova 

- nakon nekog vremena, lajkujem uspesno moderatorov post ali ostale ne mogu 

-nakon jos nekog vremena ne mogu da lajkujem tri random osobe, jednu mogu 

-i tako. 

... daklem, nema nikakvog pravila u tome osim sto moderacija dobija lajk 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, oubrevo. said:

 

majkemi neyzajebavam te ali i dalje ne kapiram :

 

- doslo vreme da nemam vise lajkova 

- nakon nekog vremena, lajkujem uspesno moderatorov post ali ostale ne mogu 

-nakon jos nekog vremena ne mogu da lajkujem tri random osobe, jednu mogu 

-i tako. 

... daklem, nema nikakvog pravila u tome osim sto moderacija dobija lajk 

Moderacija vecito zeljna dopadanja, nemam drugo razumno  objasnjenje 🙂

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Arsenije Pesic said:

 

Ne mere, minusevi dokazano prave kaos i remete harmoniju i blagostanje na forumu, a to ne želimo da dozvolimo, no?

 

bez da sada ovo pretvararam u visestranicnu diskusiju ali zbog cega je tata tema uopste opet otvorena kada to apsolutni rusi harmoniju i blagostanje na forumu. ne vidim nikakvu pozitivu postajanja te teme.

i ako se nekome uzdrma fragilan ego zbog dobijenog minusa, taj bolje da napusti internet jer postoje mnogo gore stvari od toga, pa cak i na ovom forumu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, oubrevo. said:

 

majkemi neyzajebavam te ali i dalje ne kapiram :

 

- doslo vreme da nemam vise lajkova 

- nakon nekog vremena, lajkujem uspesno moderatorov post ali ostale ne mogu 

-nakon jos nekog vremena ne mogu da lajkujem tri random osobe, jednu mogu 

-i tako. 

 

Osim ako ti se nešto nije uzjebalo, to bi trebalo da funkcioniše ovako: recimo, zbog jednostavnosti primera, da ti je limit 5 emotikona za 24 h. I ti si ih iskoristio juče u 15h, 16h, 17h, 18h i 19h. Znači nemaš ih više do danas u 15h, tada dobijaš pravo na još jedan, jer si od juče u 15.01 do danas u 15.01 iskoristoio 4 emotikona. Ako taj jedan potrošiš, opet nemaš nijedan do 16h, kada ti "ispada" sledeći od juče.

 

2 minutes ago, gggggggg said:

 

bez da sada ovo pretvararam u visestranicnu diskusiju ali zbog cega je tata tema uopste opet otvorena kada to apsolutni rusi harmoniju i blagostanje na forumu. ne vidim nikakvu pozitivu postajanja te teme.

i ako se nekome uzdrma fragilan ego zbog dobijenog minusa, taj bolje da napusti internet jer postoje mnogo gore stvari od toga, pa cak i na ovom forumu.

 

Sada malo ozbiljnije, ja više nisam mod i pričam samo u svoje ime. Minusevi dovodili do problema, to se dešavalo i na starom i na novom forumu i ima logike njihovo ukidanje. To ne znači da su se ukidanjem minusa rešili problemi foruma, već da se rešio jedan problem. Tačno, jedan pišljivi minus ne bi trebalo da ima takvu moć kod razumnih ljudi, ali dokazano ima. Što se tiče tata teme, moje mišljenje je da se ništa suštinski ne menja bilo da tata tema postoji ili ne, ona nije ni uzrok ni rešenje problema.

 

1 minute ago, oubrevo. said:

@Arsenije Pesic

dakle, tvoje pojasnjenje me obavezuje da ubuduce iskljucivo trolujem emotikonima koji su mi dodeljeni 

 

sve je to vrlo bedno iako se tebi cini kao benigna zabava. 

 

Čekaj, ono na početku je bila čista zajebancija, verovatno vrlo loša. Kao što rekoh, osim ako ti se nešto nije uzjebalo, trebalo bi da imaš mogućnost da koristiš sve emotikone, to nikada nikom nije ograničavano. Pokušao sam da ti objasnim gore, bitan je ukupan broj emotikona i vreme kada si ih iskoristio, a ne koji emotikon je u pitanju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

vi niste bas pod libelu ili bazdareni ili sta vec voli da kaze narod 

 

prestanite da se igrate velikog brata i farme i dajte te lajkove koje ste sami ponudili 

 

mislim, ovo je nebitno ali je bitno koliko postoji nerazumevanja oko user experiencea. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

jel može iko, @MetalHead verovatno, da mi objasni kako to da nemam lajkova, zatim imam dva lajka, pa opet nemam, a onda imam jedan pa tri puta nemam?

 

bitno je da sam lajkovao moderatorske odluke o kaznama, tu dileme nije bilo 😐

....

generalno, moderatore lakše lajkujem nego ostale. jel problem u meni?

 

Aparthjed dobri moj Wini-e, klasican Aparthjed :wink2:

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, oubrevo. said:

 

ja imam jos jedno objasnjenje a to je da worshipuju vucica u dubini i na povrsini duse ali ko sam ja da sudim. 

Riportujem uinija da ugrožava najveći rast džidipija stavljanjem vođe u smešan kontekst.

Link to comment
Share on other sites

Nemam mogucnost da pogledam kod, niti bazu podataka, ali mislim da je @Arsenije Pesic tacno i lepo objasnio. 
Najprostije je kad ostanete bez lajkovao kao test da li ovako funkcionise mozete da skinete neki lajk koji ste dali u poslednjih 24h i da opet pokusate da lajkujete ono sto ste prvobitno hteli. 


Inace velika glupost je ali mislim da ne postoji mogucnost da se u nekom admin interfejsu medja broj dodeljenih lajkova na 24h. 
Ako je @MetalHead video negde ali ja nisam. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...