Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

1 hour ago, perkos said:

Temu je zakuvao dekkard i onaj tačkasti koji je valjda isto neka vlast i još tad je trebalo sve pobrisati sa teme o reprezentaciji Srbije u košarci a ne pustiti da se rasprava zahukta pa kad ponestanr argumenata ajde katanac nema više. 

Ovo je npr. klasican Perkos. Kad ne zna sta da kaze, mora da se zali. Ja sam bio korektan prema tebi sve vreme na temi, ti si taj koji je odgovor (u kome je bila jedna cinjenica da je lik govorio na sns mitingu), pretvorio u svi ste vi sns jer placate porez drzavi. I kako ocekujes da ti neko odgovori na to? Dakle, ukoliko je neki random idol sns, onda smo svi?Naravno, ja ne zelim da se moje ime dovede u vezu sa tim blatom, niti da me neko trpa u isti kos sa korumpiranim "herojima", pa sam smatrao da nema potrebe da odgovaram na klinacke prozivke.

Ja sam mogao da ti odgovorim na pdf temi, ali dzaba kad se ti bavis ucitavanjem, a ne citanjem odgovora. Pre nego sto napises da neko nema veze sa vladajucom garniturom, prvo pogledaj lepo gde je pricao i sta je pricao. A ne da sejes lazne informacije po temi. Meni je to zasmetalo, jer nema svetaca, pogotovo ne danas (ali ocigledno je lakse staviti ruke preko ociju i glasno vristati). 

Link to comment
Share on other sites

Red pljuvanja i red podmetanja kad se baš nema gde. Naravno uz obavezno podsecanje ko je.gazda u kući koji je eto velikodušan inače već je trebalo da kaznjava. Lepo je neko primetio da se ponašate kao klinci kojima je tata kupio loptu pa mogu da ucenjuju ostale. 

.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, perkos said:

Red pljuvanja i red podmetanja kad se baš nema gde. Naravno uz obavezno podsecanje ko je.gazda u kući koji je eto velikodušan inače već je trebalo da kaznjava. Lepo je neko primetio da se ponašate kao klinci kojima je tata kupio loptu pa mogu da ucenjuju ostale. 

.

Red izmisljanja, red kukanja - standardan Perkos. 

Ne mozes da ocekujes da se neko normalno raspravlja sa tobom na ovaj nacin. Ja se odjavljujem sto se ove teme tice.

 

Btw, ja ti sigurno nisam podmetao ili pretio mod ovlascenjima u sred diskusije, to nije nacin na koji radim. Sa druge strane, molba da se preselimo na drugu temu je skroz legitmna stvar. Verovatno bih uradio to da je imalo na sta konstruktivno da se odgovori.

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam ni započeo ni nastavio raspravu.na temi o reprezentacij . Sve lepo tamo stoji i dalje pa svako moze da pročita ko je uspeo da i na toj temi nametne svoje političke stavove, sad bi da krivicu svali na drugog. Necu da ponavljam razne gluposti koje ste napisali stvarno su klinačka baljezgarija.

Edited by perkos
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Perkose, lično ja sam pretio banovima I lično sam tebe zamolio da ako želiš da se nastavimo dopisivati na temu Borba na Košarama, I slično što nema veze mnogo s reprezentacijom da prebaciš na odovarajuću temo po svom izboru, a ako sam se oobratio lično Perkosu, to se odnosi na bukvalno sve,  bukvano.

 

Niko nije rekao gde se nastavlja rasprava koja se ne može voditi na Košarkaška Reprezentacija Srbije... al je više forumaša uputila žalbe na rad moderacije, za razliku od ostalih, jedino ti @perkosperkose na pravom mestu.

 

A tek šaljive doskočice neću komentarisati.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ... said:

Cak i za mene. 

Mada bih ja sebe najpre banovao, da moze (probao jednom, nije dao forum da se samoutepam). Ako zabrljam, naravno. 

 

 

Nekako ne ide, da se moderacija ponaša lošije od onih koje treba da moderiše. Mi bi trebali da budemo Brži, bolji, jači od prosečnog posetioca i korisnika VOX-a

Edited by Stondisha
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Stondisha said:

Perkose, lično ja sam pretio banovima I lično sam tebe zamolio da ako želiš da se nastavimo dopisivati na temu Borba na Košarama, I slično što nema veze mnogo s reprezentacijom da prebaciš na odovarajuću temo po svom izboru, a ako sam se oobratio lično Perkosu, to se odnosi na bukvalno sve,  bukvano.

 

Niko nije rekao gde se nastavlja rasprava koja se ne može voditi na Košarkaška Reprezentacija Srbije... al je više forumaša uputila žalbe na rad moderacije, za razliku od ostalih, jedino ti @perkosperkose na pravom mestu.

 

A tek šaljive doskočice neću komentarisati.

Najbolje što je trebalo da uradišje.da pobrišeš sve što nije primereno toj temi. Ponovicu.da ja nisam započeo političku borbu na temi o reprezentaciji već sam reagovao na pisanje koje blati i igrace i selektora reprezentacije. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, perkos said:

Najbolje što je trebalo da uradišje.da pobrišeš sve što nije primereno toj temi. Ponovicu.da ja nisam započeo političku borbu na temi o reprezentaciji već sam reagovao na pisanje koje blati i igrace i selektora reprezentacije. 

 

Najmanji problem je pobrisati upise, deliti banove i glumeti neki gestapo... ako je bila rasprava na pogrešnome mestu ili se razvila tu iz nekog razloga, ja zamolio kad je krenulo pegranje Kronosa i Dekarta da se batali tema kojoj nije mesto tu gde jeste, a priča nastala iz nečega što je imalo veze s temom. I sad ja treba da kopiram, sečem i prebacujem na politiku na kojoj nemam ovlašćenja ili da molim nekog super moda da to uradi za mene a do tad da se na temi "ratuje"...

 

 

Ako vi koji bi ste diskutovali ne znaze gde bi ste pisali, nemoj mene moderatora, koji sam imao da kažem šta sam imao, a u sklopu toga i zamolio da se priča premesti na odgovarajući PDF/temu uplitati u to... iskreno. Šta smo imali rekli smo i to se odnosilo na performans u kome su učestvovali reprezentativci Srbije i kraj jebi ga. Najbolje da ćemo na reprezentaciji da raspravljamo ko je šta je i ostalo. O reprezentaciji i performansu udri... al ima na politici tema Kosovo ili otvori na društvu ili na istoriji. Samo na sportu nemoj evo molim te baš onako iskreno. Nema potrebe da jedini naš  dobar kolektivni sport sa takvim temama opterećujemo.

Edited by Stondisha
Link to comment
Share on other sites

Kritika nije jednaka blacenju reprezentacije. Za reprezentaciju sam misljenja da je bespotrebna ovakva egzibicija. Valjda imaju boljih motiva da se loze, nego da im ratovi&bitke u tome pomazu.

Za Dimceta sam reagovao na ono da nema veze sa vlastima. I to je to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Još jednom da ponovim da nisam ja pokrenuo politiku na sportskom delu foruma, naprotiv pozivao sam da se ukoči i smire strasti ali nije se moja slusala. Onda sam samo odregagovao na neke iznesene tvrdnje koje ne stoje. Kad je Stondisha upalio crvenu lampicu ispoštovao sam i ne pisem vise o tome na temi o reprezentaciji. Ovde sam izneo neke zamerke koje su.krajnje dobronamerne a da li će ih tako tumačiti moderatori nije do mene.

Edited by perkos
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, perkos said:

Još jednom da ponovim da nisam ja pokrenuo politiku na sportskom delu foruma, naprotiv pozivao sam da se ukoči i smire strasti ali nije se moja slusala. Onda sam samo odregagovao na neke iznesene tvrdnje koje ne stoje. Kad je Stondisha upalio crvenu lampicu ispoštovao sam i ne pisem vise o tome na temi o reprezentaciji. Ovde sam izneo neke zamerke koje su.krajnje dobronamerne a da li će ih tako tumačiti moderatori nije do mene.

 

 

I ja ne vidim da je tebi iko išta prebacio i zamerio... just talking chating...  da ispravimo nesuglasica ako ih ima da nam svima bude lakše...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, perkos said:

Ovde sam izneo neke zamerke koje su.krajnje dobronamerne a da li će ih tako tumačiti moderatori nije do mene.

Ma rasprava kao rasprava, nista licno. Razlicita misljenja ne znace da je neko manje vredan kao osoba / forumas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, perkos said:

Red pljuvanja i red podmetanja kad se baš nema gde. Naravno uz obavezno podsecanje ko je.gazda u kući koji je eto velikodušan inače već je trebalo da kaznjava. Lepo je neko primetio da se ponašate kao klinci kojima je tata kupio loptu pa mogu da ucenjuju ostale. 

.

Ja sam to napisao Stondisi i naravno odmah bio ucutkan,kaznjen kako god.

A nigde objasnjenja zasto naravno.

U nedostatku argumenata,alati su opasna igracka...

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...