Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Koliko primecujem,pismo nije promenjeno (i ne treba da bude,ako je autor tako odabrao). Samo je ime topika skraceno. Ocito iz prakticnih razloga (ja nisam ulazio na forum preko fona vec nekoliko dana),ali verujem mare josipu ako kaze da sa fona stvara problem sa nekom preglednoscu/funkcionalnoscu..

Tako da apelujem da se ne preteruje sa raznim "teoretisanjima".

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Radonja said:

Pa naziv je skracen jer je sa tim citatom naslov teme predugacak.

Citat smo stavili u post Sarca.Tako da ga nismo brisali.

Samo zbog prakticnog razloga da bude preglednije.

Pismo se nece menjati jer je to zelja autora i to postujemo.

 

Zasto zbog pojedinaca menjate? Koliko vas moderatora ima koji su bili ukljucnih u pravljenju teme I tada nije smetalo? Meni preko fona ne smeta naziv I poruka, koja je bas dobra u nazivu teme(ili smanjite velicinu slova). Zasto niste skratili naziv teme npr Partizana ili simpatizera PAO-a?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, MilošVB said:

S obzirom da si ucitao nesto sto u mom postu ne postoji ni kao insinuacija, i to na ovaj nacin, zapitaj se o sebi, nevezano za temu


Valjda se vidi da sam iskarikirao do maksimuma, čisto kao primer da se vidi koliko je bez veze ovo što si otkucao jer ne mogu da verujem koliko se ne prati šta neko piše.

 

SVA TROJICA koja su pre tebe komentarisala su napisala da im ne smeta sama ćirilica i to na najdirektniji mogući način i ti opet staviš post sa pitanjem kako nekome smeta ćirilica. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, major josip said:


Valjda se vidi da sam iskarikirao do maksimuma, čisto kao primer da se vidi koliko je bez veze ovo što si otkucao jer ne mogu da verujem koliko se ne prati šta neko piše.

 

SVA TROJICA koja su pre tebe komentarisala su napisala da im ne smeta sama ćirilica i to na najdirektniji mogući način i ti opet staviš post sa pitanjem kako nekome smeta ćirilica. 

Izvini josipe.

 

Zivela ljubav.

 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni said:

@Uvrnuto, moze neko pojasnjenje zasto si promenio naziv teme?

 

46 minutes ago, Don Radonja said:

Pa naziv je skracen jer je sa tim citatom naslov teme predugacak.

Citat smo stavili u post Sarca.Tako da ga nismo brisali.

Samo zbog prakticnog razloga da bude preglednije.

Pismo se nece menjati jer je to zelja autora i to postujemo.

 

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Budite smekeri, onda svakoj temi ostavite samo ime, a ne ovako. Meni sada upada u oci boldovane teme, pa se nadam da ce moderacija i u ovom slucaju reagovati isto.

57 minutes ago, Predragdjape said:

Zasto zbog pojedinaca menjate? Koliko vas moderatora ima koji su bili ukljucnih u pravljenju teme I tada nije smetalo? Meni preko fona ne smeta naziv I poruka, koja je bas dobra u nazivu teme(ili smanjite velicinu slova). Zasto niste skratili naziv teme npr Partizana ili simpatizera PAO-a?

 

Link to comment
Share on other sites

Naslov teme odiše retro tonom i mislim da je to sastavni dio sentimentalno-nostalgičnog uvodnog posta, tako da se ovim skraćivanjem definitivno mnogo gubi.

Mislim, ja ne koristim telefon, tako da ne znam kakve probleme stvara dužina naslova, ali samo da napomenem to.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, quentin said:

Naslov teme odiše retro tonom i mislim da je to sastavni dio sentimentalno-nostalgičnog uvodnog posta, tako da se ovim skraćivanjem definitivno mnogo gubi.

Mislim, ja ne koristim telefon, tako da ne znam kakve probleme stvara dužina naslova, ali samo da napomenem to.

Vrlo je remetilo preglednost foruma. Naziv teme je bio u 3 reda (na telefonu) i bila je jedina takva, a postoji dosta tema sa 2 reda. To je nekih 4-5 milimetara razlike. Zavisi od ugla gledanja. Nekome je to samo 4 milimetra, nekome čak 4. A opet, nekome se činilo kao da je 4 cm. 

 

Slično je kao mit o veličini patke iz ugla muškarca i žene. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kritike zbog ćirilice, velikih slova, kao i dužine naziva su bile iz praktičnih razloga. Postavio sam pitanje i izrazio mišljenje, jer mi je delovalo preglimazno i previše štrčalo u odnosu na ostale nazive tema. 

 

Ako to vređa osećanja čoveka koji je otvorio temu ili drugih forumaša( nisam očekivao da će ti biti slučaj, odnosno nije mi to bila namera), kao i u ukoliko većina smatra da ne vidi problem sa načinom na koji je naslov napisan, eto apelovaću na moderaciju da stari naziv vrati iako je od mog posta krenula cela diskusija. 

 

Edit

Vidim da je Radonja upravo vratio, eto, taman. 

 

 

Edited by major josip
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kupi veci mobilni 😛

 

Nisi ti kriv vec ovo objasnjenje moderacije. Stajao je naziv par dana, nikome od njih nije smetalo i sad kad si se ti zalio, odjednom je naziv preglomazan.

 

Ako je bio problem naziv, zasto to nije sredjeno odmah, zasto ne postoji ogranicenje prilikom pravljenja teme i ostale misterije univerzuma...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da, da jasno. Ja ne čitam detaljno i ne pišem ovih dana inače bih i pre postovao. 

 

Meni je generalno bez veze da stoje dugački nazivi, postoji razlog zašto je nešto naslov, a ne da on ide u više redova. Partizanova ima isto nastavak ali je prikladniji u smislu same veličine kao i dužine te rečenice. Više dođe kao slogan. Takođe, nepotrebno mi je, kao što neko iznad napisa, pisanje naziva teme velikim slovima, recimo i ovo EUROLEAGUE 2023 mi isto bez veze. A ćirilica je spomenuta jer niti jedan naslov do sada nije pisan njom koliko sam video, a ovde imamo i predugačak naziv i ćirilicu plus sve boldovano. 

 

No, kao što sam napisao, nije bila ideja da nekom stavim prst u oko. Ako većina misli da je ok nek ostane i to je to. Kao što je i vraćeno. 

 

Mislim da si u pravu i da nema pravilo za same naslove, jedino što postoji je zabrana pisanja celih postova velikim slovima jer to daje agresivan ton u pisanoj diskusiji. 

Edited by мајор јосип
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni said:

@Uvrnuto, moze neko pojasnjenje zasto si promenio naziv teme?

 

Da, može. Zato što ste dosadni. Eto. 

 

Video sam par poruka ovde da smeta dužina naslova, koji sam samo prebacio u Šarčev uvodni post. 

 

Čime se vi bavite... 

 

 

Edited by uvrnuto
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

 

Da, može. Zato što ste dosadni. Eto. 

 

Video sam par poruka ovde da smeta dužina naslova, koji sam samo prebacio u Šarčev uvodni post. 

 

Čime se vi bavite... 

 

 

Cemu bahatost? 

Pojedoh govno sto se uopste i obratih.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...