Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Baš sam u dilemi da li odmah da stavim katanac na temu ili malo kasnije. Šta se sve ovde neće pročitati, u dijapazonu od Miškovića do Pangosa (ne znam da li se "ozbiljno" pominjao možda i neki nba superstar, ko zna).

 

Ne znam da li si bio sarkastican ili ne,tek voleo bih saznati zasto bi se uopste ovo razmatralo kao mogucnost? Ja ne vidim sta se toliko drasticno dogadja na topiku da bi stvarno bio zakljucan.
Treba eliminisati (koliko je god moguce) patkometriju, insistirati (kad trolovanje izmakne kontroli) da se pisanje ipak usmeri ka temi,a to je prelazni rok i da se forumasi sankcionisu kada prekrse Pravilnik ili se na drugi nacin nedolicno ophode prema sagovornicima.

Znam da svedocimo hiperprodukciji postova i da vam nije lako da sve ispratite,ali zakljucavanje topika mi je preterano.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa zaključavanje bi podrazumevalo simultano otvaranje "prave" teme za predstojeću sezonu na kojoj bi važila pravila prave teme, dakle odgovarajući tretman patkometrije, nebuloznih postova i sl. Malo smo se svi previše primili na taj koncept KKCZ prelaznog roka i dali sebi na maštu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim sta bi se time dobilo? Osim sto bi i sezonska tema poprimila obrise i karakteristike ove o prelaznom roku.
Drugo,sezona pocinje tek u septembru. Predug je to period za topik bez ikakvih utakmica..

Ja bih trenutno aktuelnu temu ostavio,samo bih gledao da se stvari ne otrgnu kompletno kontroli. Uostalom - otkako je uspostavljena jos na starom forumu,uvek je vazila za relaksiraniju i neformalniju. No,u redu. Razlicitimo posmatramo stvar. U vasim su rukama i noz i pogaca,pa ucinite kako mislite da je najbolje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

da se i ovde kratko oglasim

Quote

 

15 dana

izbrisao sam sadržaj jer je post predugačak, ali možete klikom na strelicu da skočite na njega. Plus mu je još koji prebačen na tatu u kraćem prethodnom periodu.

 

Valjda ne moram da pominjem i broj prethodnih kazni,

pa tako upozorenje da će jubilarna 28. biti poslednja.

 

Na tata temi piši ovakve stvari do mile volje.

 

 

sto bi se reklo vidi kurca u slamenom sesiru.

ajde za pocetak reci koliko je od tih 27 kazni bilo javno objavljeno? dal bi mogao bar 12 da izvuces?

do sada nisam komentarisao vas sramotni modus operandi, gde me banujete za stvari koje nemaju veze sa zivotom a to se vidi i iz toga sto ni niste smeli da objavite zbog cega sam bio banovan, nego bi se sve svodilo na to, pa znate on ima dugucka istoriju...

i ove sto objavite nemaju veze sa mozgom, sto vecina ljudi i primeti, a onda ostali mogu da racunaju za kakve su me neboluze banovali kad nisu smeli da objave, samo sto ja nisam komentarisao vase izdrkavanje..

za 168 godina koliko pisem na ovom forumu, nikad nisam nikog licno vredjao, dok kurta i murta koja em vredjaju im se tolerisu ozbiljna flejmovanja pod izgovorom a sto ih napdate mice male..

i sad ces tiu meni da pises i dajes poslednje upozorenje, meni cija je jedina "greska" sto govorim istinu u trenutnku u kom se desava, umesto da je govorim posle 4 godine, kad vise nije ni bitno..

dakle odgovori na pitanje, koliko od tih mojih 27 banova je bilo javno objavljeno, kad kod svakog objavljenog najveci je razlog sto imam dugi niz prekrasaja, takvih prekrsaja da niste smeli ni da ih opbjavite koliko su smesni?!

  • Like 5
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Od kad je ova ekipa krenula sa moderisanjem kažnjen si na košarci 7 puta. Za godinu dana, znači.

Odnosno 6 puta, jer je jedna od tih 7 kazni bila pritvor od 48č, koju koristimo u slučaju kada ne možemo da obuzdamo strasti, a forumaš očigledno zaslužuje kaznu.

Nakon većanja smo ti produžili za još 13 dana, odnosno ukupno 15.

 

Svaka ova kazna je obrazložena na Obaveštenjima, a ne sumnjam da si se nakon većine bunio, pa smo i ovde morali da ti objašnjavamo. 

 

Takođe, pored tih, ajde da kažemo, 6 kazni, u tom periodu si imao još 3 kazne na drugim podforumima.

 

Što se tiče ostalih kazni, iskreno me ne interesuje jesu li obrazlagane ili nisu i da li je 24, 24, 27, ili 10, očigledno je problem u tebi, čim si ih toliko nakupio.

 

Dalje, ne moraš da mi se lično obraćaš, jer... Da ne ponavljam...

Neki forumaši su se i žalili na odluku, nakon čega sam pisao i ostatku moderacije, ne samo sa košarke i odlučeno je da ništa ne diramo.

 

Uglavnom, dobio si odgovor na pitanje i nisam hteo da idem dublje, niti ću duže pisati i nastavljati se, ali dok sam ti tražio kazne, naleteh na par zanimljivih upisa za koje si kažnjen, pa samo da opovrgnem i to da nikog ne vređaš:

 

On 4/5/2022 at 7:21 PM, n4l1m said:

druze uini za ovo da sam osvedoceni antivakser, nemam sta da kazem, sem napases mi se muda.

 

sto se tice vredjanja od strane @Skyglider, on nek mi se napase muda, a dobice  gratis i slag koji mu sleduje.

:default_coffee:

 

On 6/18/2022 at 9:28 PM, n4l1m said:

kakva gomila ispranih mozgova..

:default_coffee:

 

On 12/21/2021 at 3:35 PM, n4l1m said:

nema tu vas nas trener.. a to sa odskakivanjima mozes da nabijes sebi u dupe.

 

A pošto vidim kakve su ti vankošarkaške kazne u prethodnih godinu dana, onda bih završio sa

pametnom dosta.

Kontam to razumeš.

Edited by uvrnuto
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, uvrnuto said:

Od kad je ova ekipa krenula sa moderisanjem kažnjen si na košarci 7 puta. Za godinu dana, znači.

Odnosno 6 puta, jer je jedna od tih 7 kazni bila pritvor od 48č, koju koristimo u slučaju kada ne možemo da obuzdamo strasti, a forumaš očigledno zaslužuje kaznu.

Nakon većanja smo ti produžili za još 13 dana, odnosno ukupno 15.

 

Svaka ova kazna je obrazložena na Obaveštenjima, a ne sumnjam da si se nakon većine bunio, pa smo i ovde morali da ti objašnjavamo. 

 

Takođe, pored tih, ajde da kažemo, 6 kazni, u tom periodu si imao još 3 kazne na drugim podforumima.

 

Što se tiče ostalih kazni, iskreno me ne interesuje jesu li obrazlagane ili nisu i da li je 24, 24, 27, ili 10, očigledno je problem u tebi, čim si ih toliko nakupio.

 

Dalje, ne moraš da mi se lično obraćaš, jer... Da ne ponavljam...

Neki forumaši su se i žalili na odluku, nakon čega sam pisao i ostatku moderacije, ne samo sa košarke i odlučeno je da ništa ne diramo.

 

Uglavnom, dobio si odgovor na pitanje i nisam hteo da idem dublje, niti ću duže pisati i nastavljati se, ali dok sam ti tražio kazne, naleteh na par zanimljivih upisa za koje si kažnjen, pa samo da opovrgnem i to da nikog ne vređaš:

 

 

 

 

A pošto vidim kakve su ti vankošatkaške kazne u prethodnih godinu dana, onda bih završio sa

pametnom dosta.

Kontam to razumeš.

a sto ne pogledas akciju umesto sto postavljas samo reakciju..

to sto je uini postao ultra tetkica, koja provocira najnize moguce i stalkuje me sada vec preko  6 meseci, i onda kad mu odgovoris kako zasluje, onda se zali i plaki i riportuje..

takvi likovi su gori i od brace bajic, koji su odavno zaszluzili da lete odavde, i da su isti arsini za sve, ne bih imao nikakav problem da budem sklonjen za stalno i ja sa njima.

a to da ti meni pretis dozivitnom, dok 10 puta mutniji i gori likovi od mene pisu najslobodnije moguce, a da cu ja da ti cutim to zajebi.

a ti banuj za stalno, ako ti je to fetis, nema sumnje da bi bio za uiniji i bracu bajic, vase dobre drugare..

Edited by n4l1m
  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, n4l1m said:

a sto ne pogledas akciju umesto sto postavljas samo reakciju..

to sto je uini postao ultra tetkica, koja provocira najnize moguce i stalkuje me sada vec preko  6 meseci, i onda kad mu odgovoris kako zasluje, onda se zali i plaki i riportuje..

takvi likovi su gori i od brace bajic, koji su odavno zaszluzili da lete odavde, i da su isti arsini za sve, ne bih imao nikakav problem da budem sklonjen za stalno i ja sa njima.

 

 

nemam nikakav problem da dobijem kaznu za svoje upise. za nekih cca 12-13 godina staža na forumu, jednom sam obrazlagao zašto je moj ban pogrešan.

za razliku od jel'te, tebe.

 

eno mog upisa na zvezdinoj temi a tvoje pisane reakcije koje si slao na PM su isto tamo poslate moderaciji, ne zato što će mi to pričinjavati nekakvo radovanje, već zato što prijatelju, mislim da treba da kreneš nekim drugim putem, titovim putem.

Link to comment
Share on other sites

Здраво свима, већ неколико дана са различитих мејлова покушавам да се региструјем на форум али ми не стиже мејл са линком за потврду налога и ако сам оикушао безброј пута са поновним слањем. Ако неко може да одговори у чему је проблем. Хвала. 

Link to comment
Share on other sites

meni ce nedostajati titov grafik

jel zna neko sa koga sajta je to?

 

sto se trajnog za njega tice - zasluzeno

kriterijum i uzimanje u obzir prethodnih zasluga(za te regularne banove) kod njega vs. neki drugi - nisam siguran da je isti

ali ok, nije to sve ni na teret trenutne moderacije

 

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jebiga, cak i tito je smrtan i moze se trajno banovati. Jedini koji se ne moze banovati je FBI agent, on je iznad zakona, tita, foruma...svega.

 

EDIT: Sto se bana tice, zasluzen. Pao je covek na provokaciju, morao je da razume bolje kako stvari stoje na ovom forumu, nije on tu od juce.

Edited by Sam B
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...