Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Mislim da u tu Nordeus pricu ne veruje ni 5-oro ljudi na ovom forumu 🙂

 

Poenta je da ako se na nesto zale braca Bajic (ne znam ko je autor ovoga ali je smesno) ne znaci automatski da nisu u pravu. Mozda su licemerni, ali i dalje ne znaci da nisu u pravu 🙂

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Marvin said:

Mislim da u tu Nordeus pricu ne veruje ni 5-oro ljudi na ovom forumu 🙂

 

Poenta je da ako se na nesto zale braca Bajic (ne znam ko je autor ovoga ali je smesno) ne znaci automatski da nisu u pravu. Mozda su licemerni, ali i dalje ne znaci da nisu u pravu 🙂

 

E bas tako, 5 ljudi ne veruje eli pise jer kao sprdnja, verovatno ni 5 ljudi ne veruje da je Trinkijeri radio ispod cene ali ajde pisemo sprdnja, 5 ljudi ne veruje u dolazak 

Pantera i Lideja za obraefekat ali ajde pisemo jbg sprdnjica... I opet ponavljam meni to ne smeta toliko, pise se svasta pa forum je zaboga, samo taste of your own medicine now 👹.

Braca Bajic 😄     

Samo da zakljucimo, ja i ne kazem da nisu u pravu, kao sto ne kazem da nisu u pravu delom i oni cije im pisanje smeta, samo sam ukazao na licemerje jer je bas high level.

 

 

 

14 minutes ago, Cooper said:

Pa licemeri su i ovi sto su su ranije bunili na takvo pisanje, a sad ili cute ili aktivno ucestvuju.

 

Ali se forumski istomisljenici medjusobno ne napadaju.

 

Jeste u pravu si i ti su licimeri isto, sto im je smetalo a sada im ne smeta. Samo slozicemo se u nekoj gradaciji, volumenom pisanja mnogo manji od vas dvojce koji ste vrhunski spineri i ispaljivaci laznih vesti, pogotovo ti, Kendrika jos dugo i nije bilo, ti nisi propustio priliku da napises neku netacnu vest koja ide na vasu vodenicu pritom apsolutno znajuci da je vest lazna ili 

velikim delom neistinita. Ali kazem meni ne smetate pisite sta hocete, forum brate moj i sloboda govora. 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Marvin said:

Mislim da u tu Nordeus pricu ne veruje ni 5-oro ljudi na ovom forumu 🙂

 

Poenta je da ako se na nesto zale braca Bajic (ne znam ko je autor ovoga ali je smesno) ne znaci automatski da nisu u pravu. Mozda su licemerni, ali i dalje ne znaci da nisu u pravu 🙂

 

34 minutes ago, Cooper said:

Pa licemeri su i ovi sto su su ranije bunili na takvo pisanje, a sad ili cute ili aktivno ucestvuju.

 

Ali se forumski istomisljenici medjusobno ne napadaju.

 

Dodao bih i to da su braca Bajic, kao i jos trojica/cetvorica koji nisu preziveli to pisali na odgovarajucoj temi, ili vrlo obazrivo na drugim mestima, pa ili bivali kaznjeni, ili bi se post uklanjao sa istih. Ovo sto gledamo na tata2 je konzilijum koji se ogromnom vecinom slaze oko cinjenicnog stanja, odnosno narativ koji je izuzetno problematican je generalno usvojen, sto nikada nije bio slucaj sa pa i ovi drugi su trenucima. 

 

Kao neko ko je potegao ovu diskusiju pre par dana, anoulidzovao sam @uvrnuto upis na temu, i siguran sam da bi daleko jednostavnije bilo da imas jedan par braca nego sada kada je dvocifreni konzilijum potpisao situaciju i svi su slozni. Ne bih vise mlatio oko te teme i zahvaljujem se @uvrnuto na transparentnom objasnjenju.

6 minutes ago, Laki21 said:

Neka nam bude satisfakcija da smo jebali jako 1 državni projekat i da bol u guzi koji je to izazvalo neće nestati kod sujetne ništarije makar nam udelio 0 dinara državnih para ove sezone.

 

Pomislite na količinu patnje dotičnog dok je gledao raskantavanje skupo plaćenih naprdnjačkih laureata i osmeh će vam doći na usne sam od sebe.

 

Kada smo se vec dotakli proslih vremena i kako je to izgledalo, ovako nekako je izgledao upis kojim je peja bio visemesecno odstranjen. #prirodaseobnavlja

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, kendrick said:

 

 

Dodao bih i to da su braca Bajic, kao i jos trojica/cetvorica koji nisu preziveli to pisali na odgovarajucoj temi, ili vrlo obazrivo na drugim mestima, pa ili bivali kaznjeni, ili bi se post uklanjao sa istih. Ovo sto gledamo na tata2 je konzilijum koji se ogromnom vecinom slaze oko cinjenicnog stanja, odnosno narativ koji je izuzetno problematican je generalno usvojen, sto nikada nije bio slucaj sa pa i ovi drugi su trenucima. 

 

Razlika je sto ste ti i tvoj guru citav forumaski zivot posvetili provociranju i hranili se time, nijedan jedini normalan post niste umeli da napisete. Naravno da da se sad gura narativ jao pa sta je sad, pa sad smo svi isti jer vidite da i oni kukaju da im drzava ne daje pare, sve je to isto. Nece biti. 

 

Svako je po teoriji verovatnoce ponekad u pravu, ali vas dvojica ste poslednji koji bi trebalo da se zalite na bilo sta, posto je forumski doprinos iskljucivo u nerviranju drugih.

 

Bold: ne zna se ko je obazriviji bio od vas dvojice, stvarno. A koji su ti sto nisu preziveli?

Link to comment
Share on other sites

Just now, uvrnuto said:

 

Pa dogodine da ostanemo i bez nje. Tj. možda već sad preko leta.  😛

 

Pravi slobodno.

Ne bi ja, ne vole ljudi kad js otvoram teme izgleda a i vec sam 2 otvorio.

 

Mislim da se nastavlja Aba u istom sazivu, eventualno Zlatibor koji je aplicirao za ulazak da se prosiri za jos jedno mesto. Od one price da hrvatski klubovi se povlace nema nista.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...