Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

14 minutes ago, Ne sam Safete said:

i sad kad bi te kaznili zbog vrijedjanja drugih forumaša, žalio bi se kako si nepravedno sankcionisan ...

 

Ne bih, nikada se ni na jedan ban nisam zalio...

 

Uostalom ako smatras da "braca Bajic" predstavlja vredjanje, prijavi slobodno... 

 

Evo i ja stavljam tri tacke, tako se valjda ispada pametniji...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Ne bih rekao da masim poentu, ja nikog ne teram, ja samo kazem da ako nekome ne odgovara, ne mora da cita. To nije teranje, to je praktican savet vezano za mnogo toga u zivotu.

 

To jeste tacno, i jeste praktican savet. I dalje je promasena poenta, jer poenta nije "kako izbeci djubre sa kkcz prelazni rok" teme, vec kako da ne pravite djubre, a pogotovu u tolikim kolicinama.

 

edit: da budemo jos plasticniji: tema ne bi trebalo da bude kako ja da se borim sa tvojim prdezom u liftu (kad smo vec kod prdeza), vec zasto ne bi trebalo da prdnes dok smo nas dvojica u liftu. Ako odes, pa prdnes u kotlarnici (tata tema), good for you i hvala sto me postujes.

Edited by kendrick
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Edward Louis Severson III said:

Zato što ljudi ne percipiraju svoje upise kao prdeže.

Ne misle da im je mesto na tati.

 

Pa da, tome i služi moderacija, otuda i svi mi ovde da se požalimo i sugerišemo 😄

 

Link to comment
Share on other sites

 

@uvrnuto

 

Da je off topik tu mogu da se slozim, kada budu bila jasna pravila oko off topika i kada to bude vazilo za sve i svuda ja cu to da postujem sigurno, kao sto sam i procitao pravila i pridrzavam ih se.

 

Ne razumem sta je tacno provokacija sto okacim link Vucicevih i Zeljkovih izjava ili sto okacim ko je u upravi Partizana? Uglavnom sve sto napisem oko Partizana nije jednoredno nego pokusam da potkrepim necim, nekada misljenjem, nekada slikama i linkovima.

 

Onda mora da se uvrsti jasno u pravila sta je tacno provokacija sta nije, ovako uvek moze biti da nekog nesto pogodi i da je isprovociran a nekom je to ok ili cak cesto i smesno.

 

A kad smo kod provokacija, evo samo sa ove prethodne stranice(a nisam izdvojio sve), a maltene svaki dan nailazim na ovakve upise ka meni iako ja nikome slicno nista nisam napisao, uglavnom se branim, kao i sada.

 

41 minutes ago, Son_of_a_gun said:

U neka dva pasusa prvog tvog posta na koji sam naletio sam shvatio da si jedan od onih koji uživaju u mirisu svog prdeža

 

@uvrnuto Samo jasno definisete sta su provokacije, ako je ovo ok da znam.

 

44 minutes ago, Son_of_a_gun said:

pa od tada samo preskrolujem tvoje postove bez ikakve želje da bilo šta čitam, smatram da je za forum najkorisnije da jednostavno ignorišem tvoje postove.

 

Za mene je na primer provokacija za nekog ko ti pise da ti ignorise postove a onda ti to isto napise, i to vise od jednom.

 

45 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Vjerujem da ih ima još dosta koji to čine.

 

Pa onda poziva i druge da ne citaju.

 

46 minutes ago, Son_of_a_gun said:

bolje da se zapitaš zašto te niko ne čita

 

Na primer i ovo mi je provokacija.

 

31 minutes ago, Ne sam Safete said:

i sad kad bi te kaznili zbog vrijedjanja drugih forumaša, žalio bi se kako si nepravedno sankcionisan ...

 

Na primer i ovo mi je provokacija gde me covek etiketira i prica kako bi postupio u datoj situaciji.

 

A ako ces iskreno, isprovociran sam i jer si me uporedio sa Tegeltijom, ali si se izvinio i dao neke argumente zasto mislis tako, sto postujem.

 

Uglavnom nailazim na ocigledne lazi poput ovog sto je napisao da me niko ne cita a imam bar 10 upisa sa preko 20-30 reakcija ili ovog sto prica umesto mene sta bi pricao sta bi bilo kad bi bilo i deli etikete.

 

I sta sad ja treba da prijavim to? Pa nismo deca da se tuzakamo.

 

Ako vidis da sam ja ok i ne prijavljujem nikoga i ne vredjam nikoga(mislim na clanove foruma), a ni ne trazim ikakvu zastitu posto sam i na prosloj stranici nazvan i "belim medvedom", samo porazmisli da li sam ja ovde problem koji ne napadam nikoga direktno (i nikada prvi, samo se branim) od clanova foruma ili ti koji napadaju mene?

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, fillam said:

 

Slažem se, kasne brisanja i kazne već danima.

 

Nisam za neke teze kazne, ali brisanje bi trebalo da se radi dosta azurnije.

 

Ali opet je to tema o kojoj mozemo da diskutujemo do mile volje. Ti ljudi na kkcz temi jesu napravili dzunglu ali ne sa namernom da prave dzunglu vec zato sto imaju legitimnu zabrinutost za klub koji je osvojio sve i kao nagradu za do dobio zavrtanje slavine. Ljudi su legitimno besni.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, K.Dot said:

Najjaci je @fillam koji se kao zalaze za bolji forum a onda srcuje svaku Kuperovu(Kendrickovu) objavu. A Kendrick izvucen iz naftalina kao Kuperov sidekick, nabio je 300 postova juce i danas.

 

Ja se smejem forama na tati koji kao tema služi za podbadanja i forice.. Meni je lično simpatičan koncept onih naopakih slika koje pritom služe kao podsetnik čega je sve bilo u ovih 10ak godina. Isto tako poštujem i kome nije smešno, a isto tako i lajkujem ono što mi se sviđa nevezano od toga ko postuje, neretko i forice sa vaše strane brda.

 

Ja se zalažem da kad uđem na košarkašku temu o transferima ili čemu god, ne pročitam kako je 'robija' došao da bi karao bivšu ženu kuma od AV, kojeg je varala sa Miškovićem. I onda ta balega danima stoji na temi, a solidna brojka se ko mušice sjati da to podržava.  

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kendrick said:

 

Ali nisi mogao da naletis na KKP topiku da je opste prihvaceni narativ da se zavrce slavina, da bi komsija bio uspesniji, jer mu trener nume, pa mora tako. Da ne pricam o spletkama i onom bas dnu kace. Ta prica da komsiluk to radi, kao i prica da su zvezdasi legitimno besi je jednostavno izgovor i nista vise.

 

 

😀  jbt ti izgleda stvarno verujes u to sto pises.  cekaj bre na kom topiku i koji navijaci su izmislili vezivanje nogu i ruku i floskule tipa uvelicavanje tudjih uspeha? 

Polovina tog smeca je nastala na ovom i pokojnom forumu druga polovina je uvezena od onog fasiste i Tosine ljubavnice sa tvitera. Sve ste vi to prenosili i dodavali 

po potrebi kako vam odgovara. Kao sto ste lupetali da je vajld kard besplatan jer ste u pitanju vi, da Trinki tu radi za pljeku, da Nordeus daje pare, da Zeljko nije u toku reprezentativne tekme smarao igrace... 

 

Bukvalno placete godinama i izmisljate gluposti i lazete apsolutno svesno o platama i svemu ostalom ne bi li sebe pokazali kao uboge koje drzava mrzi. I znate da su to lazi 

i izmisljotine i ne samo da ih prenosite nego ih i nadogradjujete ne bi li napravili jedan veliki crno beli imaginarijum u kome sns ne sme da pridje klubu, igraci igraju za stipendije, 

a budzet se puni od mama Dzikic penzije. Jao kako je uzviseno navijati za neku sekciju JSD u ovim teskim vremenima. 

 

 

 

@uvrnuto smatram da ovo sto pisem nije izvan teme, posto je cela rasprava krenual od toga kako je kkcz topik smece gde se izmisljaju stvari. I da verovatno je to tacno, citam kada imam 

vremena dijagonalno, ali me trigeruje kada se na to buni par ekselans troler i lik koji pripada skupini koja je usavrsila navijacki rat teorijama zavere i laznim vestima. 

 

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Tamburinjo said:

Bukvalno placete godinama i izmisljate gluposti i lazete apsolutno svesno o platama i svemu ostalom ne bi li sebe pokazali kao uboge koje drzava mrzi. I znate da su to lazi 

i izmisljotine i ne samo da ih prenosite nego ih i nadogradjujete ne bi li napravili jedan veliki crno beli imaginarijum u kome sns ne sme da pridje klubu, igraci igraju za stipendije, 

a budzet se puni od mama Dzikic penzije. Jao kako je uzviseno navijati za neku sekciju JSD u ovim teskim vremenima. 

Pola priče o novcima je bezveze odma' u startu, al' kad već pominješ ovo da te upotam kolika je razlika u novcima bila u periodu do Trinkija? Ako iz cifri onog prepisivača vidimo da su ukupni novci iz budžeta za deset godina tu negde a da je po opštem stavu u našu kasicu sipano bezobrazno puuuuuuno poslednjih par godina, da li je kukanje na temi pre toga bilo bar delimično opravdano?

 

Druga opcija je da su stalno davane slične pare što u pitanje dovodi naše pređašnje i vaše trenutno kukanje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Pola priče o novcima je bezveze odma' u startu, al' kad već pominješ ovo da te upotam kolika je razlika u novcima bila u periodu do Trinkija? Ako iz cifri onog prepisivača vidimo da su ukupni novci iz budžeta za deset godina tu negde a da je po opštem stavu u našu kasicu sipano bezobrazno puuuuuuno poslednjih par godina, da li je kukanje na temi pre toga bilo bar delimično opravdano?

Nije.

 

Zato sto je Zvezda zaradila u tom periodu blizu 6 miliona od transfera i preko 4 miliona od Evrolige i niste placali porez. Pa ti saberi sve to ili oduzmi, kako ti je volja.

 

A dali su isto, to da.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, 1945 said:

Nije.

 

Zato sto je Zvezda zaradila u tom periodu blizu 6 miliona od transfera i preko 4 miliona od Evrolige i niste placali porez. Pa ti saberi sve to ili oduzmi, kako ti je volja.

 

A dali su isto, to da.

Au, prababe i žablje babe.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Marvin said:

Sve si u pravu, plakali smo godinama, i vi nas sprdali.

Sad vi placete i mi vas sprdamo.

 

 

 @Barkley#34 u isto vreme...

 

Pa ja ovo i pricam i mislim da se ovde vodim kao mnogo vise ostrascen nego sto stvarno jesam, 🙂 nemam nikakav problem sa sprdnjom i slicnim stvarima, Meni je juce ortak grobar napisao da oni igraju za Zeljka a mi za Covica 😄 glupo jeste ali je dobra fora 😄 

cak nemam problem ni sa lazima i glupostima koje su godinama prosipane od strane crno bele ekipe koju sam pobrojao, ko hoce da veruje da Branko Nordeus daje 10 miliona a ne da sns sipa sapom i kapom ok neka veruje, jedini moj problem je da kendrik koji je to pisao i podrzavao dodje ovde i place kako sada to rade navijaci CZ, jao kuku mora da prestane taj lazni narativ da drzava favorizuje Zeljka Obradovicu to nije istina plaky, mora da se pise na tati jer to je tema za neozbiljne upise plaky... mi smo Zeljkovi Zeljko je nas plaky... 

 

Mislim da sam barem 309 puta napisao, BG blizanci su drzavni bankomati, ako drzava kao vlasnik odluci da favorizuje jednog a ne drugog to je tako. Kao kada bi se sada pobunili radnici nekog drzavnog preduzeca i rekli e ne moze Beogradsko dramsko pozoriste da dobija toliko para (a moze posto je sns uporiste) nego mora da se raspodeli jednako... Pa ne more, tvoj poslodavac odlucio da je tebi dosta i toliko koliko dobijas.  Tako da plate, novac, i ostale omiljene teme vecine nisu moj fah, malo se zezam sa tim, sta znam napisem, uglavnom se zacudim gde nam idu pare od poreza i tako to prodje i onda sednem otvorim pivo i kazem sebi ne kenjafte vise posto ucestvujem u svemu tome aktivno.

 

Nije moj problem sa navijacima, nije sa parama, ciframa i eksel tabelama nego sa Kenijem. Ispada licno, a mozda i jeste, ali forumski licno to nije isto kao real life licno 😁

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...