Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

11 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Onaj kome se nesto ne svidja ne treba to ni da cita.

 

Ne, nego onaj koji bi da piše o KK Partizan treba to da radi na odgovarajućoj temi. Jer po ovome što si ti napisao ja mogu da krenem da pišem o bilo kojem košarkaškom klubu ili da kačim vremensku prognozu i onda da koristim isti taj argument - kome se ne sviđa ne mora da čita. 

 

To što pričaš da neko daje podsmehe na tati - ukoliko neki formaš radi nešto nedozvoljeno to se treba prijaviti moderaciji (mada je malo smešno da se Zvezdini navijači žale na nekakve podsmehe kada imamo čoporsko napadanje drugih forumaša tamo). Deljenje banova za pisanje na Partizanovoj tebi - nisam baš sve detaljno ispratio, ali se koliko sam video ranije kažnjavalo samo kad je neko krenuo sa patkometrijom gde joj mesto nije.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hm, ako je mnogo toga sto se desava Zvezdi na bilo koji nacin povezano sa forsiranjem KKP, onda je normalno da se pominje. Isto tako je normalno da se na kkp temi govori o zvezdi.

Ne govori se na Zvezdinoj temi samo o taktici, kvalitetu igraca, vec i celokupnoj situaciji vezanoj za klub. 

Kao kada bi neko u razgovoru o losem zivotnom standardu u Srbiji pomenuo Vucica i ostale lopove, a neko odmah skoči i kaze da ima posebna tema za to i da se o tome ovde ne pise.

Sve je povezano...

Link to comment
Share on other sites

@Edward Louis Severson III 

ti totalno mašiš poentu samim teranjem partizanovaca sa "vaše" teme. To nije vaša tema, to je tema o Crvenoj Zvezdi u XX sezoni, na kojoj može da piše ko hoće, ali ne bi trebalo da piše i šta hoće.

 

Što se tiče stanja na CZ temama, već sam upozoravao kolege, ali nismo reagovali. Ili smo slabo reagovali. Još za vreme finalne serije.

 

Problem koji mi imamo kao moderacija je što ne može baš ni sve da se briše i prebacuje na tatu, pa pustiš jedan, dva posta koja su na granici, ali onda se nakači gomila šipkaša i ode sve u kurac. 

 

Takođe, imamo neke likove kao što su @1945 koji u suštini ne pišu ništa što je kažnjivo, što misliš da nije ni za tatu, ali onda na kraju dana ipak vidiš 40 postova a la Vladan Tegeltija. Mislim, izvini, ali obojica propagirate to neko ubeđivačko novinarstvo/forumaštvo, samo se razlikuju iznosi, činjenice, eksel tabele i izvori informacija. Čuj mene informacija, činjenica.

 

U svakom slučaju, kad su forumaši takvi kakvi jesu, mislim da je najveća odgovornost za ovakvo stanje na moderaciji. Nadam se da ćemo to i ispraviti.

Edited by uvrnuto
  • Like 1
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Dok Kupi iznosi svoje proizvoljne informacije iako ga cesto poklope a nisam do sad primetio da je neko mene poklopio, mislim da je ok da i ja iznosim svoja proizvoljna misljenja, ako je tako lakse da kazem.

 

Neko ce ih shvatiti za ozbiljno nekom se dopadnu nekom su smesna, sta sad, ne moramo svi da se slazemo.

 

U svakom slucaju pohvale za celokupnu administraciju koja je po meni manje vise pravedna i na mestu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uvrnuto said:

Problem koji mi imamo kao moderacija je što ne može baš ni sve da se briše i prebacuje na tatu, pa pustiš jedan, dva posta koja su na granici, ali onda se nakači gomila šipkaša i onda ode sve u kurac. 

 

Takođe, imamo neke likove kao što su @1945 koji u suštini ne pišu ništa što je kažnjivo, što misliš da nije ni za tatu, ali onda na kraju dana ipak vidiš 40 postova a la Vladan Tegeltija.

 

brisanje je korisno kada se poštuje uspostavljeni kriterijum.

kriterijum bi trebalo da bude da se na zvezdinom topiku piše o zvezdi i stvarima koje su u vezo sa zvezdom.

 

to što 60% navijača zvezde na forumu veruje da odlasci igrača i trenera imaju veze sa partizanom, u velikom planu u kojem će da spreče novo zvezdino uzimanje titule je teorija zavere, slična onoj da je korona virus pušten da uništi čovečanstvo i obezbedi veću kontrolu naroda (prvo ovo drugo pa onda ono prvo)

 

kada bi vi ovog 1945 lika javno i eksplicitno upozorili da nema na zvezdinoj temi bistrenja partizanovog upravnog odbora, šerlokolmsovskog pregalaštva u kojem se nalaze veze ko je kome brat ili švaler (drug tito), onda se to ne bi ni dešavalo ili bi se desio ban.

 

ovako obrišeš nešto 10 puta, za pola sata ili dana stigne nova bujica ratnika za pravdu i istinu a protiv jarma.

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

kada bi vi ovog 1945 lika javno i eksplicitno upozorili da nema na zvezdinoj temi bistrenja partizanovog upravnog odbora, šerlokolmsovskog pregalaštva u kojem se nalaze veze ko je kome brat ili švaler (drug tito), onda se to ne bi ni dešavalo ili bi se desio ban.

 

ovako obrišeš nešto 10 puta, za pola sata ili dana stigne nova bujica ratnika za pravdu i istinu a protiv jarma.

Uinijeva demokratija na delu.

 

Zasto bi mi obrisali upis ako nisam prekrsio pravila foruma?

 

I kako bas da mi odgovoris na svaki upis vezano za Partizan gde mi nabacujes da su to moja proizvoljna misljenja da nemam nikakve dokaze i voljan si da repliciras, a sad kad i okacim po neku sliku ili link sada to smeta?

8 minutes ago, uini said:

ovog 1945

Pritom se kao borac za objektivnost i pravdu cesto izlazis iz elementarne kulture.

 

Pritom mi stalno reagujes sa reakcijama tuznim ili smesnom, iako ja tebi nikada.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, 1945 said:

Zasto bi mi obrisali upis ako nisam prekrsio pravila foruma?

 

po pravilima foruma je držati se teme. tvoje istrage o partizanu, bilo kao klubu ili dubokoj državici, su teški offtopic, samo su i tebe i nekolicinu toliko pustili da ti je sad čudno i nepravedno da se neko buni protiv toga.

 

na tati bi ti tvoji upisi o partizanu taman podigli kvalitet tog topika (i shit you not)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, 1945 said:

a nisam do sad primetio da je neko mene poklopio


U svoje ime ne pada mi na pamet da te “poklapam” bilo čim. U neka dva pasusa prvog tvog posta na koji sam naletio sam shvatio da si jedan od onih koji uživaju u mirisu svog prdeža, pa od tada samo preskrolujem tvoje postove bez ikakve želje da bilo šta čitam, smatram da je za forum najkorisnije da jednostavno ignorišem tvoje postove.

 

Vjerujem da ih ima još dosta koji to čine.

 

Stoga, umjesto što se pitaš zašto te niko ne “poklapa” bolje da se zapitaš zašto te niko ne čita.

Edited by Son_of_a_gun
Typo
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, 1945 said:

Zasto bi mi obrisali upis ako nisam prekrsio pravila foruma?


Provociranje, flejmovanje, floodovanje.
Takođe i ovo što je uini napisao:

Quote

Držite se teme. Postovi koji nisu vezani za temu biće obrisani, a po potrebi i sankcionisani.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, 1945 said:

 

Pritom se kao borac za objektivnost i pravdu cesto izlazis iz elementarne kulture.

 

Pritom mi stalno reagujes sa reakcijama tuznim ili smesnom, iako ja tebi nikada.

 

ja nemam nikakvog elementarnog poštovanja za tebe od kada si objašnjavao ko je srbin a ko crnogorac i ko jugosloven

i zašto pasoš, multidecenijski rad ili šta već nisu toliko bitni kao osećanja.

bilo je nakon toga još anticivilizacijskih upisa koje sam uredno prijavljivao ali imaš neki solidan imunitet kod moderacije.

 

reagujem ja tako svima, jer su to reakcije koje su omogućene od strane foruma. nekad umrem od smeha, nekad se rastužim, nekada začudim i tako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

po pravilima foruma je držati se teme. tvoje istrage o partizanu, bilo kao klubu ili dubokoj državici, su teški offtopic, samo su i tebe i nekolicinu toliko pustili da ti je sad čudno i nepravedno da se neko buni protiv toga.

 

na tati bi ti tvoji upisi o partizanu taman podigli kvalitet tog topika (i shit you not)

Ja bi pisao o tome na temi Partizan i pokusao sam par puta, ali il mi je brisano ili nailazim na neke poluuvredljive osude koji mi ne pada na pamet da riportujem, jednom sam samo.

 

I sam sam predlagao da se otvori tema 22/23 za sezonu i sva desavanja koja su vezano za Zvezdu, ili indiriketno sa vecitim rivalom a da imamo odvojenu temu za prelazni rok ali mozes tamo da procitas odgovor.

 

Ne vidim nista strasno u tome da sada kada su skakljive teme oko budzeta, finansiranja i bilo cega sto se tice oba kluba da se to komentarise na bilo kojoj temi koja su vezana za oba kluba.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, uvrnuto said:

ti totalno mašiš poentu samim teranjem partizanovaca sa "vaše" teme. To nije vaša tema, to je tema o Crvenoj Zvezdi u XX sezoni, na kojoj može da piše ko hoće, ali ne bi trebalo da piše i šta hoće.

 

Ne bih rekao da masim poentu, ja nikog ne teram, ja samo kazem da ako nekome ne odgovara, ne mora da cita. To nije teranje, to je praktican savet vezano za mnogo toga u zivotu.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, uvrnuto said:

Takođe, imamo neke likove kao što su @1945 koji u suštini ne pišu ništa što je kažnjivo, što misliš da nije ni za tatu, ali onda na kraju dana ipak vidiš 40 postova a la Vladan Tegeltija. Mislim, izvini, ali obojica propagirate to neko ubeđivačko novinarstvo/forumaštvo, samo se razlikuju iznosi, činjenice, eksel tabele i izvori informacija. Čuj mene informacija, činjenica.

 

 

Sa vecim delom posta se slazem, ali da li je moguce da ti je forumas 1945 prva referenca za poredjenje sa Tegeltijom? Mislim imate bracu Bajic koji iskljucivo dolaze na forum kako bi provocirali, i time se hrane, a covek koji je napisao u jednom postu na temu kosarka vise nego braca Bajic u kompletnom forumskom opusu, postade najveci problem? A stariji brat Bajic je inace rodonacelnik ubedjivackog forumastva

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Ne bih rekao da masim poentu, ja nikog ne teram, ja samo kazem da ako nekome ne odgovara, ne mora da cita. To nije teranje, to je praktican savet vezano za mnogo toga u zivotu.

 

Pa lepo si ti to percipirao. Ignorišite narativ koji se širi kao kancer na svim mestima osim gde treba. 

 

Nije niko kriv što to pročita kad uđe na taj topik, cela suština žalbi ovde je da te stvari NE BI SMELE da se pišu nigde osim na Tati, jer su ništa više do subjektivnih reakcija, koje potporu imaju samo u kvantitetu ljudi koji žele da podrže taj narativ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

ja nemam nikakvog elementarnog poštovanja za tebe od kada si objašnjavao ko je srbin a ko crnogorac i ko jugosloven

"ja nemam nikakvog elementarnog postovanja" 

 

Jos jedan dokaz o tvojoj pravednosti i demokratiji gde nemas ni -elementarnog- postovanja za bilo koga, samo zato sto ti se ne svidja sta je taj neko rekao(zapravo konstatovao), iako te nicim licno nije uvredio, nikada, a ne bih rekao da nije bilo sa tvoje strane raznih osuda i etiketa.

 

Jos jedan dokaz kako uvek u nedostatku argumenata prebacujes na licno, umesto da kazes svoje argumente i suocis stav.

 

To si ti tako video jer je tebi to opipljivo iz ko zna kojih razloga. Ja postujem sve narode i nacije, i ljude generalno.

 

Napisao sam da je Dule Jugosloven jer je on sam to rekao, znaci konstatovao sam, nisam nista izmislio.

 

Evo, Zelenski je Ukrainac, Putin je Rus, Luka Modric je Hrvat, Dejan Stankovic je Srbin, Tramp je Amerikanac, Dejan Radonjic je Crnogorac.

 

U cemu je problem da se konstatuje cinjenicno stanje? I gde si ti to video da je delim ljude prema tome?

 

Meni na primer ako se ne dopada neki Kuperov upis, ne znaci da se necu sloziti sa njim kada napise nesto u cemu slazem. Ti ides do granica da zbog necijeg upisa koji ti se ne svidja nemas elementarnog postovanja za nekoga i ne mozes da se slozis ni u cemu, a sa druge strane mislis da si objektivan i pravedan, nelogicno.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Son_of_a_gun said:

U neka dva pasusa prvog tvog posta na koji sam naletio sam shvatio da si jedan od onih koji uživaju u mirisu svog prdeža

@uini

 

Hoces i ovo da riportujes? Posto se ja ne bavim time.

Just now, uini said:

ne znam zašto stalno tupiš o "mojoj pravednosti i demokratiji"

nit' tvrdim da sam pravedan, nit' da sam demokratičan

Izvinjavam se, onda necu vise, takav sam utisak stekao.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 1945 said:

Napisao sam da je Dule Jugosloven jer je on sam to rekao, znaci konstatovao sam, nisam nista izmislio.

 

i pešić je rekao da se oseća kao jugosloven, slao sam ti taj intervju, pa ti ipak nije smetalo da ga uvrstiš u srpskog trenera

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

nene imao si ti solidnu racionalizaciju nakon tog linka, sve sa time da je šićpe iz pirota a dule iz plemena kuča

Moze biti da si u pravu.

 

U svakom slucaju ako se vratis na to, neces nigde naici na deljenje nacija u tom smislu za koji si pokusao da mi pripises.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...