Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

14 hours ago, Manu said:

Ja stvarno ne vidim šta je razlika u ovim Devilovim postovima u odnosu na prethodnih xyz tokom sezone, pa da je sad zaslužio ban?

 

Hvala ažurnoj moderaciji na odgovoru.

 

Da se razumemo, nebitan mi je Devil nego želim da budem upoznat ako su odjednom promenjeni kriterijumi.

Link to comment
Share on other sites

On 6/22/2022 at 12:24 AM, Manu said:

 

Hvala ažurnoj moderaciji na odgovoru.

 

Da se razumemo, nebitan mi je Devil nego želim da budem upoznat ako su odjednom promenjeni kriterijumi.

 

Izvini, zaboravih odgovoriti.

 

Promenjena je moderacija, ne samo na košarci već i na politici gde je Devil dosta aktivan. Pogotovo je bio aktivan kada je dobio ovu kaznu. Pa može biti da je i do svega toga.

 

Ovi novi moderatori samo vrebaju prve trofeje. Pazite se. 🙂

 

Ja ne ispratim sve na crveno-belim topicima, Haos i NMX nisu bili toliko prisutni, nekad nema report-a, pa nešto prođe neopaženo.


Nekad kazna bude zbog kombinacije pisanja, ili bolje da kažem pravljenja problema, na više tema. Samim tim i taj problematičan forumaš, tj. eventualno problem u nastajanju bude lakše uočen. Nekad i mi to sve šturo obrazložimo.

 

U svakom slučaju sam protiv vođenja ličnih ratova, prozivanja, a sa tim i privatizacije tema gde sve to dešava i gledaćemo da to kažnjavamo.

Edited by uvrnuto
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kendrick said:

Imam jedan predlog za moderaciju.


Tata da se preimenuje u "Ciji je tata jaci" kao omaz onoj nekadasnjoj temi.

 

Komsijski topik da se preimenuje u "tata - ali samo za crvene merace patke" kao omaz onome sto je ovaj forum postao.

 

#OnoKad se zalis na patkometrisanje pa dodjes na "predloge, zalbe, sugestije" i sam patkometrises.

 

HTB198X0dlCw3KVjSZFuq6AAOpXaa.jpg

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/20/2022 at 6:41 PM, Losmi17 said:

Mala kazna za energetskog vampira, tzv devila.

Covek je par ekselans dosadnjakovic, spamer, i bukvalno tera ljude s teme pisanjem.

Neki ljudi (me included) povremeno hejtuju radonjica zbog upisa ove troline. Mislim da je cak i prinston to juce pomenuo.

 

Mozda ne bi bilo lose otvoriti neku temu poput devil u paralelnom univerzumu, pa nek pise tamo sam sa sobom.

 

 


 

Quote

 

Pa ja sam vec pisao i pre Dejine zvanicne izjave da klub zeli da napravi iskorak, Zeleti i uspeti su dve razlicite stvari, ako DR vidi u tom iskoraku da zadzi Kuzmica i White, eh pa onda moramo sebi postaviti pitanje,

Da li DR veruje da se taj iskorak moze napraviti sa njima i da ne slusa forumase,

ili je taj iskorak samo moguc uz duplo veci budzet. Pa sve i da obezbedimo taj budzet za iskorak a DR opet se odluci za ta dva igraca. Pa ko je onda lud?

 

Mi sto kazemo da ne mogu ova dva igraca ,ili DR koji i pored obezbedjenog budzeta zadrzi ova dva igraca hipoteticki.

I da kada DR potpise novi ugovor to je znak da je pristao na budzet i plan za roster koji on bira. 
Nemoj posle njegov UBER BOTCINA ovde na forumu da se proserava ovde kako mu nije omoguceno nista i da je on sveta krava ,ili on ne kontrolise svoje postupke i desnu ruku pri potpisivanju novog ugovora pa ga neko uslovio da uz budzet koji ima zadrzi i te igrace za koje sveopste gradjanstvo crvenobelih boja smatraju da ne trebaju biti clanovi tima za sledecu sezonu.


 

 

Devil in my pants - 5 dana 

 

Licne ratove vodite negde drugde a ne ovde.

 

Da se ulogujem pre pet dana i vidim da sam dobio ban zbog vodjenja licnog rata na forumu gde je diskusija i svrha postojanja. Ajde sto sam se salio i sto je @uvrnuto i @Don Radonja stali na put licnim ratovima i ako nij bilo upozorenja dopune pravila itd..

 

I onda posle par sati @Losmi17dodje i ispljucka me onako posteno na sve to kvotovo me je 50 puta sa slicnim bljuvotinama i na kraju slag na tortu posle pljuckanja DR dve sezone kaze to sam ja radio zbog njega.Klasicni stalker, ako to nije licni rat ne znam sta je.

 

Na sve to sarac napise ovo gore i @Don Radonja borac protiv licnih ratova nije reagovao.

 

Znam da mali broj ljudi zeli da bude moderator, ali stanje moderacije je kriticno i to sve u rasponu od par dana.

 

Ako se drzite tog vaseg novog zakona, lepo onda reagujte na ove bljuvotine ili nek don radonja napusti mesto admina. Posto i on vodi licni rat protiv mene kukao je sto puta kako nece da slusa diskusiju izmedju mene i srca, tj da budem precizn nece mene da slusa. Posto u drzavi uvek imaju prednost lica  koja imaju uticaj jos je i prelazni rok tako da ne ocekujem da Sarac moze dobiti ban..i posle se zalite na stanje u drzavi a forum sam po sebi ne moze da funkcionise drugacijee.

 

Inace licni ratovi se vode na Tati koja je tema sama po sebi ogavna itd.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...