Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

8 minutes ago, lord_slawe_ said:


Po toj logici, ako treceg nema - kako si se ti pomirio sa cinjenicom da od 2011 ne navijas za KKCZ nego za Covicev privatni FMP?

Oduvek postoji samo jedna Crvena Zvezda. Kakve su pravno- birokratske vratolomije morale biti izvedene 2011.  i kako to doživljavaju navijači partizana me savršeno zabole.

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, lord_slawe_ said:


Po toj logici, ako treceg nema - kako si se ti pomirio sa cinjenicom da od 2011 ne navijas za KKCZ nego za Covicev privatni FMP?

 

2 hours ago, pavijan2 said:

Oduvek postoji samo jedna Crvena Zvezda. Kakve su pravno- birokratske vratolomije morale biti izvedene 2011.  i kako to doživljavaju navijači partizana me savršeno zabole.

 

 

Ajde, pravite Tatu i od ove teme... jbt.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Jedno zanimljivo zapazanje:

Na najhumanijem topicu se ocekivalo da standardni evroligaski plejmejker Leo dodje i bude rezerva i to od strane “vidjenijih” forumasa, da ne kazem moderatora.

I onda kad neko na istom tom topicu ih podseti da imaju para kao pleve, taj isti se tera i neretko biva banovan.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Sprivel said:

Jedno zanimljivo zapazanje:

Na najhumanijem topicu se ocekivalo da standardni evroligaski plejmejker Leo dodje i bude rezerva i to od strane “vidjenijih” forumasa, da ne kazem moderatora.

I onda kad neko na istom tom topicu ih podseti da imaju para kao pleve, taj isti se tera i neretko biva banovan.


I opet.

Kakve taj komentar ima tacno veze sa KK FMP, jer ovo govno od tvog posta je kompletno israno iz te perspektive?
Navijac Partizana na maticnom topicu iznese (kakvo god) da je misljenje o nekom random igracu koji verovatno nikad i nece doci i navijaci KK FMP-a se pronalaze uvredjeni i zabezeknuti i pokusavaju da im objasne kako imaju vise para i kako ce dovesti jos boljeg i najjaceg igraca.

Pa idi lepo covece pa razgovaraj sa tim forumasom o tome sta ti mislis o Leu, koliko je tacno ili pogresno to sto je on izneo kroz prizmu kvaliteta igraca, rostera, nekih ocekivanja.

Zaista mi nije jasno zasto se ovo i dalje dozvoljava na ovom forumu.

Pazi, navijaci KK FMP-a se brecaju i placu na to sta se pise na topicu KKP-a a da to apsolutno nikakvog smisla nema i ni na koji nacin nije ama ni prislo blizu bilo kakvoj temi vezanoj za nesto sto bi se njih doticalo.

I lepo je receno da za te detinjarije imaju temu na kojoj mogu da drve do besvesti, ali je i dalje izuzetno bitno da im je to omoguceno na odredjenom 'mestu', kao da bi time ti argumenti bili vise istiniti ili validni.

Jebo mater, zivota mi.
 

Edited by lord_slawe_
Link to comment
Share on other sites

Brateeeeeeeeeeeeeeeeeee

Kako vam se da  j e b o   t e 

Pa jel vas tera neko da dolazite na taj topik

 

Ama covece budite srecni sto znate istinu i ne zivite u zabludi, na pravoj ste strani i bas vas briga, nama tamo ocigledno nema spasa, probali ste toliko puta da nam otvorite oci ali ne vredi jbg sta sad teraj dalje dignite ruke vise od nas i pustite nas da zivimo u svojim bespucima

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Losmi17 said:

Kk Fmp...

To bese onaj lik koji me oterao s humanog topika s pricom da nece da se spusta na tata nivo i da to nije to njegov manir.

Al dobro, ne moze mnogo da se skriva, splacine izlaze iz njega.


Bas mi je zao sto si se osetio oteranim sa time sto sam ti rekao da ne bih da se spustam na tvoj nivo.

Pa naravno da nemamo sta da skrivamo, zar nismo lepo rekli da ako je ponasanje navijaca KKP-a na desavanja u nasem klubu licemerno i sta vec ne, da onda ne bi trebali ni da zmurimo na sta je zaista istina vezano za desavanja u tvom voljenom klubu od 2011-te naovamo. Ako vec dozvoljavate sebi da utvrdjujete nekakva cinjenicna stanja, budite onda dosledni.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, lord_slawe_ said:


I opet.

Kakve taj komentar ima tacno veze sa KK FMP, jer ovo govno od tvog posta je kompletno israno iz te perspektive?
Navijac Partizana na maticnom topicu iznese (kakvo god) da je misljenje o nekom random igracu koji verovatno nikad i nece doci i navijaci KK FMP-a se pronalaze uvredjeni i zabezeknuti i pokusavaju da im objasne kako imaju vise para i kako ce dovesti jos boljeg i najjaceg igraca.

Pa idi lepo covece pa razgovaraj sa tim forumasom o tome sta ti mislis o Leu, koliko je tacno ili pogresno to sto je on izneo kroz prizmu kvaliteta igraca, rostera, nekih ocekivanja.

Zaista mi nije jasno zasto se ovo i dalje dozvoljava na ovom forumu.

Pazi, navijaci KK FMP-a se brecaju i placu na to sta se pise na topicu KKP-a a da to apsolutno nikakvog smisla nema i ni na koji nacin nije ama ni prislo blizu bilo kakvoj temi vezanoj za nesto sto bi se njih doticalo.

I lepo je receno da za te detinjarije imaju temu na kojoj mogu da drve do besvesti, ali je i dalje izuzetno bitno da im je to omoguceno na odredjenom 'mestu', kao da bi time ti argumenti bili vise istiniti ili validni.

Jebo mater, zivota mi.
 

I kad ovakvog oteraš u pm sledi ban. Jbg RSB nakot.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pavijan2 said:

I kad ovakvog oteraš u pm sledi ban. Jbg RSB nakot.

 

 

Pa ti izvoli pa pokusaj nesto da prozboris i prodiskutujes a da je smisleno. Ili je to malo preoptimisticno za ocekivati?
Valjda mozete bolje od pickaranja i savetovanja da se ukljuci klima, na cega odu te hiljade postova da mi je znati, koliko ste samo pataka premerili i sada hocete da vam bude dozvoljeno da kenjate po KKP temi na postove koji, opet ponavljam, nemaju apsolutno nikakve veze sa vama. Niko vas nije spomenuo. Dobro si rekao, jedan jak nakot primitivne, entitled rsb pesadije u ofanzivi.
 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, lord_slawe_ said:

 

Pa ti izvoli pa pokusaj nesto da prozboris i prodiskutujes a da je smisleno. Ili je to malo preoptimisticno za ocekivati?
Valjda mozete bolje od pickaranja i savetovanja da se ukljuci klima, na cega odu te hiljade postova da mi je znati, koliko ste samo pataka premerili i sada hocete da vam bude dozvoljeno da kenjate po KKP temi na postove koji, opet ponavljam, nemaju apsolutno nikakve veze sa vama. Niko vas nije spomenuo. Dobro si rekao, jedan jak nakot primitivne, entitled rsb pesadije u ofanzivi.
 

pises takve gadosti  i ocekujes da neko sa tobom diskutuje?

samo pozivam moderaciju da te odstrani pre no sto te neko otera u pm.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pavijan2 said:

pises takve gadosti  i ocekujes da neko sa tobom diskutuje?

samo pozivam moderaciju da te odstrani pre no sto te neko otera u pm.

 

Pozivaj, udri report.

Gadosti moraju da se nazovu pravim imenom, i na gadosti jedne vrste sasvim je svrsishodno uzvratiti gadostima druge vrste, lepota foruma.
Moderacija pre svega mora da ustanovi kriterijum sa kojim se mora vise jednom rascistiti sa onakvim uzasima od postova, a evo ilustrovacu tebi i sledbenicima -

Uzrok - Random forumas napise random post o random kosarkasu na topicu KKP-a.
Posledica - Brigadir rsb-a dolazi na topic za zalbe i sugestije da se zali kako i zasto on sad ne moze da ide da propoveda price o budzetima, sns-u, vucicu, privatnom i drzavnom kapitalu, gladnoj deci i povecanoj ceni markice za gorivo.

Nedostatak elementarne logike, potpuno nepovezano i bez ikakvog smisla. A i za to postoji tema.
 

15 minutes ago, Sprivel said:

Stop drugacijem misljenju na najhumanijem topicu. Ovakvo jednoumlje podseca na metode jednog coveka…


Nisam te video da si otisao da zaista ponudis drugo misljenje o Westermanu kao drugom playmakeru Partizana?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, lord_slawe_ said:

KK FMP

 

1 hour ago, lord_slawe_ said:

navijaci KK FMP-a se pronalaze

 

1 hour ago, lord_slawe_ said:

navijaci KK FMP-a se brecaju i placu

 

1 hour ago, lord_slawe_ said:

Jebo mater, zivota mi.

 

On 7/26/2021 at 8:59 PM, Kooineeperk said:

Ajde, pravite Tatu i od ove teme... jbt.

Brate.... promasio si temu, Tata je nesto nize. 😕 

 

Pitanje je upuceno moderaciji, izneta je primedba, em odgovaras na ovaj nacin (koji je cini mi se kaznjiv), em odgovaras umesto onih kojima je upuceno. 

 

  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, lord_slawe_ said:


I opet.

Kakve taj komentar ima tacno veze sa KK FMP, jer ovo govno od tvog posta je kompletno israno iz te perspektive?
Navijac Partizana na maticnom topicu iznese (kakvo god) da je misljenje o nekom random igracu koji verovatno nikad i nece doci i navijaci KK FMP-a se pronalaze uvredjeni i zabezeknuti i pokusavaju da im objasne kako imaju vise para i kako ce dovesti jos boljeg i najjaceg igraca.

Pa idi lepo covece pa razgovaraj sa tim forumasom o tome sta ti mislis o Leu, koliko je tacno ili pogresno to sto je on izneo kroz prizmu kvaliteta igraca, rostera, nekih ocekivanja.

Zaista mi nije jasno zasto se ovo i dalje dozvoljava na ovom forumu.

Pazi, navijaci KK FMP-a se brecaju i placu na to sta se pise na topicu KKP-a a da to apsolutno nikakvog smisla nema i ni na koji nacin nije ama ni prislo blizu bilo kakvoj temi vezanoj za nesto sto bi se njih doticalo.

I lepo je receno da za te detinjarije imaju temu na kojoj mogu da drve do besvesti, ali je i dalje izuzetno bitno da im je to omoguceno na odredjenom 'mestu', kao da bi time ti argumenti bili vise istiniti ili validni.

Jebo mater, zivota mi.
 

 

Kakav post :Hail:

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

Brate.... promasio si temu, Tata je nesto nize. 😕 

 

Pitanje je upuceno moderaciji, izneta je primedba, em odgovaras na ovaj nacin (koji je cini mi se kaznjiv), em odgovaras umesto onih kojima je upuceno. 

 

  


Mislim da nisam, obzirom da odgovaram, u svoje ime, na post koji je ostavljen ovde.
Kako i da li je kaznjivo, moderacija ce odluciti.
 

Just now, John Dies at the End said:

 

Kakav post :Hail:


Drago mi je da ti se svidja :kece:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, lord_slawe_ said:

Mislim da nisam, obzirom da odgovaram, u svoje ime, na post koji je ostavljen ovde.

Odgovaras na sadrzaj a ne na princip. A zalba je na principe koji se primenjuju.

 

1 minute ago, lord_slawe_ said:

Kako i da li je kaznjivo, moderacija ce odluciti.

Ne znam, zapravo, da li je kaznjivo, kao sto nikada ne pisem Partizan malim slovima ili ga nazivam koje-kakvim imenim, jer smatram da nije ok, pa nisam u toj grupi koji bivaju kaznjavani za to, tako isto mislim da nije OK ovo "navijaci KK FMP"... 

 

Tako da, pusti tu terminologiju, to je za Tatu. Ovde probaj da komuniciras... normalno, pristojno. 

 

Ne vazi ovo samo za tebe, naravno.

Pricali smo i privatno (ako se secas), tako da me ova tvoja terminologija bas iznenadila, imao sam drugacije misljenje o tebi... 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam koliko je teško razumeti, merite patkice isključivo na tati. 

 

Na klupskim temama nije zabranjeno fantaziranje i maštanje ali jeste klubaško prepucavanje i patkometrisanje. 

 

Nadam se da vam nije potrebno zvanično upozorenje da se momentalno zaustavite sa "teranjem u PM", "RSB nakotima", "FMP-isanjem" (ovo može na tati) i ostalim patkometrijskim folklorom ovde.

 

Hvala lepo.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kooineeperk said:

Ne vazi ovo samo za tebe, naravno.

Pricali smo i privatno (ako se secas), tako da me ova tvoja terminologija bas iznenadila, imao sam drugacije misljenje o tebi... 

 

 

Terminologija je primerena sadrzaju, koji je nista vise nego infantilno zapomaganje i kuknjava kako se, odredjenom broju i tipu (pre svega) forumasa ne dozvoljava taj 'juris' poluproverenim, cesto izmisljenim, a pre svega nepotrebnim i nepozvanim 'cinjenicama' na KKP topicu. Pa je dotle doslo da im u cilju tog propovedanja, evo danas smeta sto neko diskutuje o Leo Westermanu kao drugom ili prvom playu Partizana. I to je uzeto kao validan argument, naravno iz njihovih modifikovanih i utreniranih umova, da se nacne jos jedan krug.

No, dobro, kao i uvek i ovakvim situacijama, kere ce da laju a ovakvi smehotresni karavani ce proci i nastaviti po svome.

Svakako sam long overdue, da ostavim fantazi tim nekom, toliko od mene.
Tebi jos jednom hvala na onim razgovorima i pomoci!

Edited by Nelson Bighetti
Link to comment
Share on other sites

Brate, ja mogu da razumem da ti hoces da razgovaras o principima, i da imas dobru volju da razresis to, ali ne mozes tom terminologijom, ovde. Jednostavno.

 

Ovo me setilo situacije kad je moja svaja zvala policiju, olupali joj kola, zove 191 i kaze "jel mozete da posaljete pandure", zabezeknuta operatorka 3x ponavlja "molim?!", "sta kazete gospodjo?!", a svaja 3 puta vice "posaljite pandure". Tek kad joj je operatorka rekla "molim Vas gospodjo, kako nam se to obracate" ova je shvatila sta govori... 

 

Jbg, ne ide ta terminologija na ovoj temi ako zaista hoces da diskutujes o tome cemu ova tema zaista i sluzi. 

 

Opet, vazi za sve. 

 

p.s. nema na cemu i drugi put, pisi ako jos sta treba. 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ja ne znam koliko je teško razumeti, merite patkice isključivo na tati. 

 

Na klupskim temama nije zabranjeno fantaziranje i maštanje ali jeste klubaško prepucavanje i patkometrisanje. 

 

Nadam se da vam nije potrebno zvanično upozorenje da se momentalno zaustavite sa "teranjem u PM", "RSB nakotima", "FMP-isanjem" (ovo može na tati) i ostalim patkometrijskim folklorom ovde.

 

Hvala lepo.

Znaci negacija realnosti na real topiku i zabrana konstruktivne diskusije kako se ne bi zadrmala kadinjaca, pa je lakse pustiti da se na kanta topiku pise o tome jer je predmet sprdnje.

Stvar koja nije za sprdnju.

Makes perfect sense!

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sprivel said:

Jedno zanimljivo zapazanje:

Na najhumanijem topicu se ocekivalo da standardni evroligaski plejmejker Leo dodje i bude rezerva i to od strane “vidjenijih” forumasa, da ne kazem moderatora.

I onda kad neko na istom tom topicu ih podseti da imaju para kao pleve, taj isti se tera i neretko biva banovan.

Ajde kvot ili odjebi

  • Like 1
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde kvot ili odjebi

Posto sam na odmoru i imam samo tt, onda ovako.

Realni pre 5 sati pise kako bi Leo bio idealan za bekap pleja, pa sad nema ideju koga bi tu mogli.
A za zatvaranje vrata kad neko pomene da imate para kao pleve, valjda je to opste poznato.

A sad posto sam uljudno postavio zapzanje, a slawe isukao patkicu na keca na mestu gde mu to nije, razmotrite koliko da ga rebnete ili odjebi. Valjda tako komuniciras, neam pojma.
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...