Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

6 minutes ago, Knipex said:

E vidiš za ovaj post bih te ja banovao na svakom forumu na kom sam bio moderator i administrator.

 

slažem se ali kronos svojim meandriranjem uspe nekako da dovede do uvređenosti mačizma. 

jer se lahko drznemo kad nam neko, makar indirektno kaže ili napiše jebemtimater. jer nekako se to tiče nas. a kada treba da razmislimo o ugroženosti žena koje nemaju veze sa nama, onda smo skloniji relativizaciji i borbi za muška prava sa nasleđem iz 80ih.

 

niđta ovo nije u vezi sa tobom, čak ni sa kronosem, nego prosto glasno primećujem kkao se brecnemo na nas a ne na atak na žene.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Prijatelj Mitar said:

 

Zar nije ta psovka direktan atak na zene?

 

ja je doživljavam kao, neću da ti psujem mater, možda sam je jeb'o, 

kao direktni atak na tebe ili mene, a mater je svojevoljno ušla u klinč sa kronosem, makar u njegovoj mašti  : i

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hugo Punch said:

 

Nije to samo tvoje tumačenje.

 

Bukvalno je to napisao.

 

meni lično je mnogo lakše da pređem preko toga nego preko nekih rendom relativizacija situacija sa rendom ženama

nekako mi je ovo fikcija a ono realnost.  nevezano za pravila foruma.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kronostime said:

Jedini razlog zasto necu nikome pomenuti mater je to sto je mozda "znam" :default_coffee:

Ovo je bas odvratan post s tvoje strane, Knipex je sve rekao. Generalno svi znamo da nisi los lik, iako te je uhvatilo neko cudno ponasanje vec jedno vreme. Neki forumski bad boy bi verovatno vec dobio kraci ban 1/1.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kronostime said:

Mozda vam vrate, pa kako cete onda pred gospodje i potomstvo? :s_d:

 

Nisam zainteresovan ni za davanje ni za primanje samara, prvo sto sam osoba koja smatra da se samarima nista ne resava, a drugo sto imam postovanja prema sagovornicima, narocito onima koji su u godinama. 

Link to comment
Share on other sites

lebdec

11 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

 

Nisam zainteresovan ni za davanje ni za primanje samara, prvo sto sam osoba koja smatra da se samarima nista ne resava, a drugo sto imam postovanja prema sagovornicima, narocito onima koji su u godinama. 

E,lebdeci Prijatelju Mitre - odoh na tekmu posle 30 godina i povedoh bratance. Krece skandiranje, deca urlaju, i zalece se lik na njih - nije stigao!

Verujem da i danas razigrava vilicu na sokice na slamcicu.

Ne volim nasilje, ali mi je drago sto sam ga opizdio punom snagom po sred vilice.

Jedino mi se ne svidja sto su taj moj izliv besa gledali moji bratanci.:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Kronostime said:

lebdec

E,lebdeci Prijatelju Mitre - odoh na tekmu posle 30 godina i povedoh bratance. Krece skandiranje, deca urlaju, i zalece se lik na njih - nije stigao!

Verujem da i danas razigrava vilicu na sokice na slamcicu.

Ne volim nasilje, ali mi je drago sto sam ga opizdio punom snagom po sred vilice.

Jedino mi se ne svidja sto su taj moj izliv besa gledali moji bratanci.:default_coffee:

Ima li kod vas neko ko zna razgovorom da resi problem ili se svi bijete medjusobno?

Imate problem sa nasiljem ocigledno.

Neki psiho,terapije,nesto?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Decembarski said:

Ima li kod vas neko ko zna razgovorom da resi problem ili se svi bijete medjusobno?

Imate problem sa nasiljem ocigledno.

Neki psiho,terapije,nesto?

Sa normalnim ljudima razgovaram vrlo srdacno.

Sa stokom, ma za koje frakcije bilo koga navijala, razgovaram iskljucivo pesnicki - uterujem kulturu dijaloga pesnicama u njih.

Ne pravim pitanje za koga navijaju - stoku treba tuci uvek. :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Kronostime said:

Sa normalnim ljudima razgovaram vrlo srdacno.

Sa stokom, ma za koje frakcije bilo koga navijala, razgovaram iskljucivo pesnicki - uterujem kulturu dijaloga pesnicama u njih.

Ne pravim pitanje za koga navijaju - stoku treba tuci uvek. :default_coffee:

 

I kako se u celu ovu pricu uklapa "Kao komsiji samar"? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...