Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

20 minutes ago, Yi Sun Shin said:

Da li je izraz  "nema muda" primer mizoginije. Pitam za druga. Mislim ono kad kažeš nekom da "nema muda" zna se šta misliš, baš kao što se zna ko "nema muda" bukvalno a ko "nema muda"" figurativno i dovođenje te dve stvari u vezu, pa makar i stilskom figurom, ako teramo mak na konac jeste mizoginija.

 

 

Nije to mizoginija. Onaj koji nema muda nije zena, vec evnuh. 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zoe Bg said:

Uvredjena ne ali ljuta da. Svesna sam gde zivimo i da je jezicka diskriminacija (ne samo zena da se razumemo) vrlo odomacena i nije nuzno odraz loseg ponasanja tj. mrznje kao takve ali jeste ozbiljan nemar. 

30 dana je ozbiljnija kazna, mozda je realniji ban Cortezu bio 20 dana ali bas da se takve stvare ne bi ponavljale je kazna pojacana. 

 

Prihvatam i postujem. 

Over and out. ☺️

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sjajan nacin za promociju sloboda, ravnopravnosti, ljudskih i manjinskih prava je kroz reklame globalnih brendova.

Ogromno postovanje imam za ovakve stvari.

Nike, Audi, Mc i ostali bi mogli, i ce nadam se, da urade vise za podizanje kolektivne svesti ljudskog roda, nego sto su Gandi i Ce Gevara mogli da zamisle.

 

A i jedino je ispravno da se oduze drustvu na taj nacin.

Edited by The Walking Dravot
Link to comment
Share on other sites

Jbg, to je proces.

Sve sto nisi znao, sve sto ti je novo, treba vremena da se primi.

Bitno je da vest stigne.

Drustvo se ionako menja pojedincem po pojedinca.

Ova reklama, na primer, moze da ohrabri neke devojcice da se bore vise nego sto bi inace ili da pocnu da se bore ili da stvore svest da je borba moguca, cak iako zive u nestimulativnom okruzenju i u sredini koja ih ne postuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, koliko još para treba da se skupi da bi imali forum koji radi normalno? Znači nekakva jača verzija, ovo je smešno iskreno. Dajte vi koji se razumete da rešite to tehnički, mi koji se ne razumemo da platimo.

  • Like 4
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Ovo što je Meda pitao, da pitam i ja opet...dajte ako treba još da se plaća...kad su ovako utakmice kao večeras, bukvalno mi zakucava forum i čekam kao da učitam stranicu kao www.baywatch-girls-nude.com neke 1996. godine

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, medobrundo said:

Ljudi, koliko još para treba da se skupi da bi imali forum koji radi normalno? Znači nekakva jača verzija, ovo je smešno iskreno. Dajte vi koji se razumete da rešite to tehnički, mi koji se ne razumemo da platimo.

Koliko sam cuo gazda @MetalHead vec razgovara oko premestanja foruma na samostalni server. Sada ide mirniji sportski period ne bi trebalo da bude vece frke, ali do SP u Kini ce sigurno biti reseno

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, stripi said:

Jedno kratko pitanje, da li je Dravot moderator na ovim forumu, pa se ovoliko raspisao?

 

Nije, ali je stvaranju novog foruma dao vise od svih nas zajedno (iskljucujuci Metalheada)... a sve i da nije, svako ima pravo da pise koliko god hoce dok postuje pravila i sagovornike

Edited by threepwood
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

da je partizan ovako osvojio titulu, pao bi forum, ne bi ostali  ni dugmici. sto neki znaju cesto da napisu, "nismo isti 😞 " (bar ovde na forumu).

 

cestitke svim crveno belim drugarima na i ovoj poslednjoj, zasluženoj titulu u sezoni. ovim ostalim koji od prve sekunde svake utakmice samo broje sudijske greske, jebiga, uzivajte u racionalizaciji

Edited by dee jay
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, threepwood said:

 

Nije, ali je za ovaj forum dao vise od svih nas zajedno (iskljucujuci Metalheada)... a sve i da nije, svako ima pravo da pise koliko god hoce dok postuje pravila i sagovornike

Čekaj, nisi mi baš najjasnije, jel to ona ista bitange s predhodnog foruma ili je samo sličnost u pitanju? 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, dee jay said:

da je partizan ovako osvojio titulu, pao bi forum, ne bi ostali  ni dugmici. sto neki znaju cesto da napisu, "nismo isti 😞 " (bar ovde na forumu).

 

cestitke svim crveno belim drugarima na i ovoj poslednjoj, zasluženoj titulu u sezoni. ovim ostalim koji od prve sekunde svake utakmice samo broje sudijske greske, jebiga, uzivajte u racionalizaciji

 

Je l pao forum 2007? :kece:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, dee jay said:

da je partizan ovako osvojio titulu, pao bi forum, ne bi ostali  ni dugmici. sto neki znaju cesto da napisu, "nismo isti 😞 " (bar ovde na forumu).

 

cestitke svim crveno belim drugarima na i ovoj poslednjoj, zasluženoj titulu u sezoni. ovim ostalim koji od prve sekunde svake utakmice samo broje sudijske greske, jebiga, uzivajte u racionalizaciji

 

idealan kraj besmislenog takmičenja za mene. ajde što mi je zaigrao brk kada sam shvatio da su koraci, to je zato što sam kreten, nego što ima ta ekipa zvezdasa koja je u fazonu da zvezdu stalno kradu i da moramo biti bolji 20 razlike 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...