Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

1 hour ago, n4l1m said:

 

i gde sam ja to komentarisao svaki partizanov poraz, posto vidim da ima debila koji to potenciraju.. a bas bih voleo da vidim tih 15 ili koliko vec

 

 

Pa nisi mogao da komentarises svaki poraz, posto si konstantno u banovini...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, K.Dot said:

Pravda za Titoa!

 

Baš me zanima da li bi pričao "Pravda za XYZ" da ti taj XYZ kaže/napiše  "Smrdo smrdljivi" i "Napuši se kurca"

 

5 minutes ago, AgroLaki said:

 

Pa nisi mogao da komentarises svaki poraz, posto si konstantno u banovini...

 

Ne znam, menščini da mi ove godine gubimo više nego što je on u banovini :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, We lose every week said:

 

Baš me zanima da li bi pričao "Pravda za XYZ" da ti taj XYZ kaže/napiše  "Smrdo smrdljivi" i "Napuši se kurca"

Ovo su vapaji čoveka koji je povređen, koji pati, vidi nepravdu a ne može ništa da učini. Pitanje je u kakvom je mentalnom stanju sada, nije do sada imao ovakav rečnik pa verujem da se nešto strašno desilo. Tito je za crveno belo stranu isto što Kupi za crno belu, logično je da imaju povlašćen status u odnosu na druge forumaše.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kooineeperk said:

Ja sam na Tati opisao da postoji ogromna razlika medju njima. 

 

Ali samo u stilu, dok cilj izgleda imaju isti. 

 

image.png.225cc8009e7aeaf96a98b52a80beb670.png

 

Slažem se što se tiče stila ali moramo da razumemo da je Kuper odrastao i školovao se u uređenoj zemlji EU dok je Tito video Evropu na ekskurziji do Budimpešte. Kada bih morao slikovito da uporedim, Kupi je pudlica iz Beča a Tito naša seoska džukela. Normalno da im maniri nisu isti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, K.Dot said:

 

Slažem se što se tiče stila ali moramo da razumemo da je Kuper odrastao i školovao se u uređenoj zemlji EU dok je Tito video Evropu na ekskurziji do Budimpešte. Kada bih morao slikovito da uporedim, Kupi je pudlica iz Beča a Tito naša seoska džukela. Normalno da im maniri nisu isti.

 

image.png.a5fc5b67dbd8418a3dfa68047a608432.png

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, K.Dot said:

Ovo su vapaji čoveka koji je povređen, koji pati, vidi nepravdu a ne može ništa da učini. Pitanje je u kakvom je mentalnom stanju sada, nije do sada imao ovakav rečnik pa verujem da se nešto strašno desilo. Tito je za crveno belo stranu isto što Kupi za crno belu, logično je da imaju povlašćen status u odnosu na druge forumaše.

ako sam ja isto sto i kuper i ako je on becka skola a ja seoska dzukela, onda nit ste vi videli beca, nit ste prosli pored dzukele..

mnogo blize istini bi bila konstatcija da je on dzukela koja zivi u becu, a ja pravednik da ne kazem privrednik lociran u haosu, ako tako moze da se kaze..

 

drugo, za 80 godina pishanja na forumu, nikad nisam nikog uvredio na licnom nivou vec su sve "svadje" bile na nivou teme i u okvirima iste..

trece zabole me i za kupera kao kupera, lik je bitan koliko i pseci drek, radi se o tome kako nlvranja i njemu slicni, kao ste rekoh perfidno skupljaju poene na mene, a arsini ne da im nisu isti, nego ni u najavi da budu isti..

s toga je i usledio ovaj zaokret u mom recniku, i po prvi put obracnje na licnom nivou, jer vidim cemu ovo vodi, i kako se "vlast" ponasa..

Edited by n4l1m
  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Tacno je da je lavrnja krajnje selektivan.

 

To je pokazao na nebrojeno primera.

 

Kod kupera je fazon sto je moderacija prihvatila njegove splacine i to postavila kao standard normalnosti. Normalnost koja vazi za njega ali ne i ostale.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Losmi17 said:

Tacno je da je lavrnja krajnje selektivan.

 

To je pokazao na nebrojeno primera.

 

Kod kupera je fazon sto je moderacija prihvatila njegove splacine i to postavila kao standard normalnosti. Normalnost koja vazi za njega ali ne i ostale.

Još i navija za Nadala 😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...