Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

10 minutes ago, Golijat said:

Ja od sinoc ne mogu da vidim teme za sportski deo foruma, tacnije kada udjem na forum sve mi se prikazuje osim sportskog dela, nestao je. 

 

18 hours ago, Neme said:

 

To je bio čovek. U životu se ni na šta nije žalio.

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pisao sam već Riđisu kao moderatoru, ali nikakav odgovor nisam dobio, pa da postavim pitanje i ovde;

 

Quote

koliko kuknjave a imate samo bod manje na tabeli u odnosu na zvezdu..

 

Tito je za ovo dobio ban od dva dana, a onda...

 

Quote

a onda nakon isteka tog bana 5-6 sati kasnije je usledio ban od 28 dana za navodno provociranje na kk topicu, iako nijedan post ni na jednom topiku nie bio napisan u tom periodu.. 

 

Pa bih zamolio nadležne da odgovore je li centrala pogrešila ili je nešto drugo u pitanju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nije centrala nista pogresila, ban je bio na 2 dana dok se Dule i ja dogovorimo, posto je u opticaju bio i trajni s obzirom da covek ima 15 wp za 1k postova.

 

Na kraju je final odluka 30 dana za provociranje i trolovanje (tacnije 28 posto su 2 vec prosla), s obzirom da se to kontinuirano desava na kkp temi posle maltene svakog poraza kkp (a njih ove godine na njegovu nesrecu ima bas puno 😃).

 

Sledeci ban za istu stvar ce mu biti 60 dana.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Definitivno. Narocito jos kad se uzmu u obzir beli medvedi.

Znaci problem su postovi na kkp temi. Da je mozda isto napisao na aba topiku, verujem da bi bilo blaze.

Eh te ograde, eh ti torovi...

Kad to krece od moderatora, ne cudi sto je usvojeno od vecine.

Mada uzimajuci u obzir ko moderise 👀

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Svaki put bude prijavljen i dobije kaznu. 

 

Po n-ti put, nije problem kazna Titu ( eventualno duzina iste), problem je sto tamoneki drugi ne dobiju kaznu , sto bi neko napisao,   dvostruki arsini i selektivna primena pravil(nik)a : ( par primera) na "nasoj temi" se priziva najteza moguća povreda Rudija i likuje nad istom, na " vasoj temi" se prizivaju "navijaci" da ulete u svlačionicu i malo prevaspitaju igrace ( jbg Vucko bio brzi ), "onaj" ljudski pip#€#pip## ničim izazvan napise meni "pusi qr#c majmune" ... itd itd.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kad neko pecka na "svom" topiku onda je to blazi prekrsaj (ili nije uopste), a kada neko pecka na "tudjem" topiku onda je to "no-no, aj u prdekanu decko"? Pitam za drugaricu. 

 

Kapiram da je neko "povratnik" u prestupnistvu na "tudjem" topiku, ali sta je sa onima koji laju iz svog kaveza? Oni su fini i kulturni? 

 

Stvarno pitam, posto ja uopste ne gledam to "ciji" je topik, jednako pisem svuda.  

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...