Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

U mojoj zgradi prekjuče umro deda od 100 godina. 

Back in time, pradeda ortakov, bio najstariji beograđanin. Izašlo u Ilustrovanoj.

107, išao na pijac, furao ceger i kopao nam gliste baštenske za pecanje, lauferke.

To je bio čovek. U životu se ni na šta nije žalio.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Nisam fan ovog to the top dugmeta u donjem desnom uglu, zaklanja mi sadrzaj

Ja sam taj koji je najvise urgirao kod odgovornih da se uvede..mnogo je funkcionalnije..kako ti zaklanja sadrzaj? Preko fona kad pristupas forumu ili..?
(meni preko PC stoji sasvim desno,cak izvan margine)

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Crni Bombarder said:

Ja sam taj koji je najvise urgirao kod odgovornih da se uvede..mnogo je funkcionalnije..kako ti zaklanja sadrzaj? Preko fona kad pristupas forumu ili..?
(meni preko PC stoji sasvim desno,cak izvan margine)

 

Preko telefona recimo zaklanja onaj deo show reply kad neko u medjuvremenu postuje na topiku na kome si u tom trenutku, plus pokriva i deo teksta postova pa se mora skrolovati tako da post koji citas dovedes iznad. Generalno, na fonu ovaaj gumb i nije neophodan jer se malo energicnijim povlacenjem prsta na dole lako dodje do vrha strane. Za laptop-desktop je vec druga prica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Grunf said:

Da sam ja neka vlast ostavio bih dugme, prilično je zgodno u nekim situacijama, a nisam primijetio da mi ometa drugi sadržaj iako sam na forumu uglavnom preko telefona.

Pitanje je da li ti treba na telefonu jer mozes samo da brzo swipe-ujes i dodjes na vrh strane. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...