Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

🙂 jedino logicno objasnjenje... petak vece... 😄 

 

Videh sta si uspeo, moguce je samog sebe quote-ovati ali zasto si to uradio, zasto 2, 3, 4 puta... kako... 🙂 beats me 😄 

Edituj pa ako se opet javlja obrati paznju da sta ti stoji u editoru pre postovanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, oɹəd™ said:

Pozdrav ušao sam na forum i sada mi je odjednom ljubičasta tema jel sam pritisnuo nešto pogrešno u podešavanju akaunt naloga? 

 

Vox92 forum je prodat vlasnicima Ana.rs foruma i ovo je novi vizuelni identitet.

Takodje prodati su svi korisnicki nalozi, svi javni i skriveni postovi i privatna prepiska forumasa.

Moderacija je dobila otkaz, celokupna. Dosle su neke devojke sa Ana.rs da moderisu... 

 

Resistance is futile, you will be assimilated.

 

 

 


A zajebavam se... upgrade-ovali smo software foruma, pa je nova tema bila mnogo svetla, pa smo napravili ovu. Nije konacna verzija 🙂

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, MetalHead said:

 

Vox92 forum je prodat vlasnicima Ana.rs foruma i ovo je novi vizuelni identitet.

Takodje prodati su svi korisnicki nalozi, svi javni i skriveni postovi i privatna prepiska forumasa.

Moderacija je dobila otkaz, celokupna. Dosle su neke devojke sa Ana.rs da moderisu... 

 

Resistance is futile, you will be assimilated.

 

 

 


A zajebavam se... upgrade-ovali smo software foruma, pa je nova tema bila mnogo svetla, pa smo napravili ovu. Nije konacna verzija 🙂

Nije to devojka - to je Zumbul.:lol_2:

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...