Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

jbt  ali, uvek ista priča, isti akteri, isti poceTCi i kraj ...

 

Pojedincima Cooper-ova Tata Kursadzije trolovanja (zajebancije) na intelektualnom nivou deteta 6-7 razred nisu zanimljiva.... Zatim se upeca(mo) standardna "troll brigada" ( Uini-ja nikako nikada tu ne ubrajam  ) sa crvene strane brda...  I zuraja počinje...

Link to comment
Share on other sites

I mislio sam na obe strane...

To sto ovde ima peckanja jebeno shvatite kao salu,zajebanciju... Dolazi se do toga da se vredjate, da se raspravlja ko je ubio Djindjica (!?) , opustite se malo ljudi...

Ponekad se pojedini ponasaju kao oni "najverniji" sto su u stanju da se pobiju oko czv/pfc.

Ta peckanja posmatrajte kao drugarska,cista šega/zajebancija

Edited by Golijat
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Golijat said:

Ponekad se pojedini ponasaju kao oni "najverniji" sto su u stanju da se pobiju oko czv/pfc.

Ta peckanja posmatrajte kao drugarska,cista šega/zajebancija

 

Kako je brat Golijat slucajno razotkrio godine licemerja i nedoslednosti 70% foruma u dve recenice, rekavsi ono sto se u tri omota i masnu pakuje od strane onih malo iskusnijih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Stiletto said:

 

Znači, postavljanje slike ubice Zorana Đinđića koji se cereka na topik KK Partizan je "nema sad kme-kme"? Upamtiću to prilikom mojih sledećih postova na temi KK Crvena Zvezda i citiraću pri tom ovaj tvoj post, majke mi moje mile.

 

sefe, ovo je jos gore nego kada informer napise da je djilas nesto nesto

 

dajte neku meru. sta je sledece, ostoja je ubio loru palmer??

 

pri tome, chovicu zelim samo prdez i gas ali optuzivanje na tom nivou je ono, kostunica, seselj, sloba, mira pa da se cujemo

nije cova gospodar univerzuma, makar nije dokazano van @isiah sveta

  • Like 5
  • Thanks 6
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Isiah said:

Ne znam odakle potreba da me uvlacis u ovo ali bice da si me pomesao sa nekim, ipak je doricni za nekog drugog ”legenda”.

 

nisam nista pomešao. kad se smejem na treće oko postove onda ih i zapamtim 

 

a i nema potrebe da se vređas, tebi je to okej a meni okej da pamtim i pominjem 

a nije ni važno. sve vas volim tako posvećene 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, uini said:

 

sefe, ovo je jos gore nego kada informer napise da je djilas nesto nesto

 

dajte neku meru. sta je sledece, ostoja je ubio loru palmer??

 

pri tome, chovicu zelim samo prdez i gas ali optuzivanje na tom nivou je ono, kostunica, seselj, sloba, mira pa da se cujemo

nije cova gospodar univerzuma, makar nije dokazano van @isiah sveta

 

A, evo ga plastični Isus Uini i njegovih za sada 11 apostola da u glas zapevaju "Uskliknimo s ljubavlju, svetitelju Čovi..." :s_d:

 

A sad malo ozbiljno...

 

Nekad je na pokojnom B92 Forumu postojala Tata tema, gde su forumaši koji su želeli da budu svinje i valjaju se u blatu tamo išli da to rade, dok su teme KK Partizan i KK Crvena Zvezda bile za ono za šta i treba da budu, razgovore o utakmicama, igračima, trenerima i tome slično. Za svako "tatisanje" na klupskim temama je sledilo prebacivanje postova, brisanje ili banovina.

 

Poslednjih kamaru stranica topik KK Partizan, zaslugom moderacije ovdašnje, je postao Tata tema sa blatom do kolena. To što neki sa Zvezdine strane brda to zovu "šala, komika" ne znači da to i dalje nije smrdljivo blato. A da izvineš, postoje forumaši koji u blatu ne žele da se valjaju.

 

Na temi KK Partizan nema više Arsenija, nema više Beonegra, nema više gomile forumaša koji su pisali kvalitetne postove. Ostali su Safet, Barkli, Zoe i još par njih od kojih može da se pročita nešto kvalitetno i na zadatu temu. Sa Zvezdine teme forumaš nestane samo ako ga trajno banuju na nekom drugom delu Foruma, poput Taliesina. Ako budem morao da radim kao gong farmer da bih pročitao to malo što je ostalo da piše na temi KK Partizan, jer moderacija neće da se prihvati tog posla, onda grebi ga.

 

Znam da se moderacija na ovom sajtu radi dobrovoljno i za džabe, znam da su se prihvatili toga jer niko drugi nije hteo, ali kad ste se već prihvatili tog posla, radite ga kako treba.

 

Hvala na pažnji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Stiletto

 

svinjac je zato što toleriše moderacija idiotske postove i teorije zabave i zavere tegeltije via cooper i nekolicine. ja gotivim coopera ali jasno je šta, kad i kako

 

fora je što vama većinski to ne smeta, pa ni nekima od nabrojanih, zato što intimno nekim delom varuju u te bljuvotine.

jedino ga francis povremeno otera u tri pizde materine a vi ostali se čudite kada neko reaguje na te postove

 

to što je neko partizanovac na partizanovoj temi, ne znači da ima poslanički imunitet

 

isto važi i za onu tvoju bljuvu gore o čoviću = ubici đinđića. to što ja mrzim čovića, ne znači da ću podržati taj žuta štampa manir koji si istovario

o moderaciji govori i što nije obrisala taj post sa upozorenjem da takve olake kvalifikacije nisu dobrodošle.

 

i ovo plastični isus uini ne znam šta znači a i boli me paja

svi ste vi meni super najiskrenije, samo što to ne znači da ću žmuriti na baljezgarije od kojih su neke stvarno van svake mere

 

al grobarima je to normalno: ako si naš - onda ćemo da ćutimo. što je vaše pravo, samo što niste i u pravu

 

 

hvala na pažnji ♥️

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Stiletto said:

 

A da izvineš, postoje forumaši koji u blatu ne žele da se valjaju.

 

Na temi KK Partizan nema više Arsenija, nema više Beonegra, nema više gomile forumaša koji su pisali kvalitetne postove. Ostali su Safet, Barkli, Zoe i još par njih od kojih može da se pročita nešto kvalitetno i na zadatu temu. Sa Zvezdine teme forumaš nestane samo ako ga trajno banuju na nekom drugom delu Foruma, poput Taliesina. Ako budem morao da radim kao gong farmer da bih pročitao to malo što je ostalo da piše na temi KK Partizan, jer moderacija neće da se prihvati tog posla, onda grebi ga.

 

 

 

samo još ovo: ili si debelo neupućen ili si ozbiljan spiner. ovo drugo bi takođe trebalo biti sankcionisano, tj uklonjeno sa upozorenjem ili makar obaveštenjem zašto arsenije i beonegro ne pišu.

 

hint: isto zato što i meda ne piše ili deejay nemanja

....

 

@moderacija basketa

 

bilo bi vrlo prikladno da date nekakvo mišljenje o svemu ovome i jasne smernice. najlakše je nekoga banovati i onda ostali kao treba da čitaju u svitak šta se može a šta ne.

 

mislim, ove stvari već klize polako u psihodeliju a to nije šipkaš zvezde sa mentalnim problemima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...