Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Just now, Sprivel said:

 


Postoji i ta poslednja rec tehnike kojom mozes iskljuciti adblocker za odredjene sajtove. Mindblowing.

 

 

čuo sam već za to, od ortaća.

ne znam, najmanji problem je da se adblokiram ali meni je ovo baš harassment

1 minute ago, laki pepe said:

Kako je cuo da je Tibodo u semi za NYK trenera automatski uini racunar pobudalio

 

svašta sam preživeo ali to ne bih. 

ne verujem, nije tibodo dovoljno kul za nyc

Link to comment
Share on other sites

Just now, HAMMER said:

ne zalazim po haustorovima

 

tipa, new york times?

 

uglavnom, pokušaću sa @Green23 savetom, šta sve moram pod stare dane da radim jebemti infernet

2 minutes ago, Ne sam Safete said:

Ima li jos neko slican problem, na tabletu ne koristim adbloker i ne desava mi se ovo... uini, do tebe je 🙂

 

bar da se skinu ove žene

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da te suptilno pitam...jesi li ti uopste normalan da ulazis u ovakvu konverzaciju sa jednim forumasem?

 

4 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

Momčino, ti si sam uvukao suprugu u ovo, ne znam zašto, ja sam te samo pitao dok se Gospođa berti zamerala sa moćnicima pila suspenzije i jednom rečju bila Čovek, šta si ti radio? Pošto si TI ne znam ni ja šta pokusao sa Gospođom da potigneš, pa kad ispade da gospođa ima kičmu, a druga gde je ne zna se... onda provociranje i kačenja, skidanja i šta već jeftina podmetanja.

 

 

Oće to,al juče.


Sta se desilo? Otkazale i kocnice i rucna,pa nisi mogao da se zaustavis? I prvi post je bio grozan,ali ovo je previse i za tvoje standarde..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Crni Bombarder said:

Da te suptilno pitam...jesi li ti uopste normalan da ulazis u ovakvu konverzaciju sa jednim forumasem?

 


Sta se desilo? Otkazale i kocnice i rucna,pa nisi mogao da se zaustavis? I prvi post je bio grozan,ali ovo je previse i za tvoje standarde..

 

zapravo, jedini problem koji ja mogu da vidim je što stondisha bertija uči kako treba da oslovljava svog životnog saputnika

sve ostalo je u skladu sa diskusijom minus bespotrebno insistiranje - ali to pretpostavljam nije razlog što se javljaš

 

stondisha ima povremeno prenaglašene i bespotrebne odluke, komentare i poteze - > kao uostalom i ceo ovaj forum, bez obzira da li se neko eksponira ili ne

evo meni metalhed neče odgovoriti 3 dana na banalno pitanje, jer mu se može

 

razumem nervozu ali ne podržavam hvatanje za neke stavke koje to ne zaslužuju, imho

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, berti said:

Evo, neka smatra da sam ga oterao u kurac i raspalite banovinu koliko treba,. NEKA SE TU ZAVRSI. NE BIH ZELEO DA IDE DALJE SVE OVO.  NEKA SE NA TOME ZAVRSI.

 

ako Ti uvedeš u diskusiju svog člana porodice a On krene da ti kenja kako je nisi podržao u Tvom navedenom slučaju (što je glupo jer ne zna) i pri tome ti kenja kako treba da oslovljavaš svoju ženu (mene žena zove rob lowe pa koga briga) - oko čega Ti tačno pizdiš??

 

edit typo

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTripleDouble said:

Aj da pitam ovde kad ste vec kod adblockera. :classic_smile: Postoji li mogucnost na smart TV-u da se nekako ubaci adblocker ili sta vec da se na youtube-u ne pojavljuju reklame? Malo malo pa neka reklami i cini mi se da je sve ucestalije.

 

Isto pitanje. Ad block za Smart TV?
Tesko..

Link to comment
Share on other sites

Stondiša, tvoj stil pisanja je takav kakav jeste, nikad nismo ulazili u neke forumske sukobe pa da imam nešto lično protiv tebe, ali mislim da je vreme da odstupiš sa pozicije moderatora. Barem na neko vreme... Ne mislim da si bio katastrofalan moderator (ne pratim nekad dovoljno zajebancije između modova i forumaša pa sigurno ima kompetentnijih od mene), umeo si ponekad da taj posao obavljaš dobro, a sećam se da su te ljudi umeli pohvaliti da si bio revnosan za razna pitanja na PM i slično. Ali s druge strane, stalno ulaziš u klinč sa sve više i više forumaša za razliku od ostalih moderatora kojima se to ređe dešava i stvara se nekakva nezdrava i napeta atmosfera na forumu i nastaje sumnja u tvoju objektivnost, kao i zloupotrebu ovlašćenja koje poseduješ. Ne kažem da ne treba da imaš svoj stav i da ga obrazlažeš, kao i da si uvek ti kriv za konflikte, ali mislim da je vreme da abdiciraš. 

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...