Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

4 minutes ago, Charlie Foxtrot said:

Samo nek originalni Laki nastavi sa svojim Filipikama, zatvoriće nam 4um skroz. Ovo je bilo samo upozorenje.

 

napravićemo lepši bolji forum... 
 

 

2 minutes ago, Charlie Foxtrot said:

Pametno...oslobodio si ga se pre februara.

 

imam još jedno na udomljavanju (udomili 3) nama ostaju 2 + majka, kojoj ne gine seterilizacija samo da maculjci prestanu da sisaju.


Inače ženka trobojna je u pitanju, zainteresovani u inbox ponude :please:

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Charlie Foxtrot said:

Samo nek originalni Laki nastavi sa svojim Filipikama, zatvoriće nam 4um skroz. Ovo je bilo samo upozorenje.

 

39 minutes ago, Sprivel said:

Napali nas iranci, jer par osoba botuje za trumpa.

 

Ne ne ne.... Svete nam raznorazni Mravi i ostali insekti zbog bana od 30 dana ( jbt bacio sam rimu 🤣 )

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 21Barkley said:

Gde je bila? Kako sam to propustio??? Gde je sad tema?

  

On 12/8/2019 at 9:26 PM, MetalHead said:

Gde je Peja?

 

Sklonjen na neodredjeno, Google ne voli Peju... pokusavam da resim. 

 

Hide-ovana je, dok ne vidim sta dalje... 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Napisao je pre nekih mesec dana da se googl-u ne sviđa "Pejina tema" i da će je sakriti dok ne vidi kako da odobrovolji google. Ispratio sam ja detaljno :classic_biggrin: google je cava!

Edited by Knipex 4 Laki
Slovo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex 4 Laki said:

Napisao je pre nekih mesec dana da se googl-u ne sviđa "Pejina tema" i da će je sakriti dok ne vidi kako da odobrovolji google. Ispratio sam ja detaljno :classic_biggrin: google je cava!

 

#PravdaZaPeju #ŽeSuisPeya #PejinParter 🙂

Link to comment
Share on other sites

Format C, ce da pomogne sigurno 🙂

Salim se, ali ako koristis Chrome preporucio bi da ga zamenis 😉 ali ako ga bas volis onda probaj i da ukucas u adresu chrome://flags, pa onda reset to defaults

Mada bi vise informacija svakako pomoglo. Da li si probao da podelis internet sa telefona pa onda da probas na LT? Da se utvrdi tacno gde je problem sa internetom ili sa oba racunara?

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Sector said:

Probacu jos nesto ali ovo je prvi put da mi se slicno desava sa nekim sajtom. 

 

Mislim da me teta Vesna sabotira zbog sina. 

Nema šta tu da se misli, to je sigurica. Ne znaš onu pesmu Delija:

"Teta Vesna, hakuje ko besna! Nananana-naaa..."

?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

DA NE BI bilo banovanja zaklju;ana je tema ABA liga na kratko, dok se strasti malo ne ohlade.


@Ulicni basketas Laki

@Cooper

@pavijan2

@Luchifer89

@Jakob Aman


i ostalo društvo sa ABA Liga teme.

momci sport je u pitanju. pa još i košarka  najlepši sport pod kapom nebeskom i mora za oči da se hvatate svaki put kad je nešto napeto i na ivici,  mora da se primi mantra zavadi pa vladaj i to ti je, morate da budete u konstantnom rovu spremni da skočite i da šta?

kuper i ekipa budu u fazonu ako smo ukrali, a druga ekipa da izigrava prevednički bes i isteruje pravdu za Cedevita Olimpiju koja je osšetćena u BGD za nesvirane korake , ili isteklo vvreme ili šta god.  Može li bar na trenutak da se ratne sekire zakopaju  i da postignemo konsenzus oko osnovnih stvari, a to je:


daj da više izadjemo iz polusvinjca u kom živimo i da od ovog virtualnog mesta napravimo iole diskusioni forum gde ćemo mišljenja sučeljavati i pobijati, a ne da smo konstantno na oprezu, da doskačemo jedni drugima i da se nagonjamo  kao mala deca.

stavovi i upisi kao što su:

Nisu koraci  TAČKA

kaako li će neki preživeti ako KKP osvoji ABA ligu


ne pomažu i nisu poželjni u jednoj argumentovanoj diskusiji i to je to.

Ako ćete da se argumentovano i civilizovano razgovarate  onda super i sve pet,  ako nećete, nije problem  ima ko hoće.

takodje ekipa koja je dočekala ove upise na nož, pa još da pokažu od kog su oni materijala sazidani i satkani, da umeju bolje od Kupera i Jakoba da odgovore i zaprže čorbu  takodje ne pomaže. 

Ako @Cooper  izvali neku trolersko trovbačku nebulozu, nemojte ga vi ispravljati, jer sad ja ne mogu da ga kaznim, ni njega ni jakoba Amana iako su zaslužili, a da ne pokažnjavam i vas, a onda kuku lele otkud sad i nas kad je Kuper prvi počeo da šenluči i tera sprdnju?  Zato drugari što za sprdnju, šenlučebnje i trolovanje treba najmanje dve  osobe.


tako da ajmo polako  nedelja je uveče, sad će vremenska prognoza, pa dnevnik, pa srećni ljudi... a ujutro se radi, ko ima posao ili dopa.

 



 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Kakav Kuper.

Pogledaj log i videćeš ovog gore zabavljača da je sve prvi počeo još sinoć i nekoliko puta danas nastavljao.

Ali ako je Kuper dežurni krivac i kad igra Zvezda i kad igra Partizan onda ok.

Banuj preventivno i onda će sve biti ok, ne?

Pitaj kolegu Dula za šta je banovao ranije posle utakmica KKCZ i šta se pisalo u ova 2 dana pre bilo kakvog mog odgovora.

Nešto je obrisano, nešto namerno ignorisano i sad je opet Kuper kriv zbog komentara posle pobede Partizana.

Važi.

Šta bi bilo da je Zvezda onako pobedila i da je Kuper sinoć ostavio post kakvih je do danas bilo 20ak.

Pa polomio bi se Dulo da zvekne 2 nedelje kod prvog kmečanja.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...