Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Ma Gurovic je kriv 1/1, dokazana dalabu koja je uzgred dozvolila da u penziji postane ikebana ljudima poput Covica i Vucica.

Obezbedjen covek za dva zivota a opet sluga svih gospodara, sto je stariji sve se vise blamira.

Opet, ne vidim da ga je bilo gde kolega forumas branio iako je post nezgrapno sklopljen, vec je uopsteno pricao o stvarima koje se itekako desavaju.

Ja sam isto napisao jedan post, ali sam ga obrisao jer nije adekvatan uz Gurovicevu situaciju, u

kome je pisalo da je drustvo skroz sjebano, da roditelji rade po ceo dan a decu nam edukuje Zeljko Mitrovic, Parovi i Farma.

Muskarci su sve agresivniji ka zenama, devojke odrastaju i ugledaju se na raspade tipa Tijana Ajfon, gde je vazno samo da se uhvati

bogati fudbaler ili neki glavonja. Ne prezaju ni od cega cak i glumeci zrtve ili koristeci decu kao alat u dobijanju onog sto zele.

Psihicko nasilje nekad moze biti zajebano skoro kao i fizicko, ako ne i gore.

Opet kazem, obrisao sam post jer nije prikladan za Gurovicevu situaciju, ali ne vidim ni da ga je kolega forumas branio pogotovo u trenutku kada je vest tek izasla i informacije nisu bile potpune.

Edited by Cavani
Link to comment
Share on other sites

sta vam ljudi? pa bio je svoju zenu. svoju.
Polako sa zaključcima. Optužen je da ju je tukao, a da li jeste pokazace se. U svakom slučaju je primitivna budala i to njeno famozno pljuvanje ga ne oslobadja odgovornosti za ono sto se desilo posle.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, HAMMER said:

sta vam ljudi? pa bio je svoju zenu. svoju.

Svoja, tuđa - isti kurac.  To je nedopustivo!

 

Gurovića gotivim kao sportistu, ali i da je ovo što on priča istina (da je žena njega napala), jednostavno moraš iskulirati neke stvari. Inače, bio sam svedok situacija kada devojka izlazi iz automobila i zove nekog čoveka na ferku, na sred jebene raskrcine. Zaista, debila ima na svakom koraku bez obzira na pol, ali neke stvari baš moraš iskulirati, a iskreno sumnjam da je njegova žena bila u stanju da ga fizički ugrozi, tako da je i ta priča oko "samoodbrane" šuplja obzirom da se radi o prekoračenju nužne odbrane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

„Ono što je kod nas normalno u nekim razvijenijim zemljama nije, ali se to menja i samim tim i što se žene više osvešćuju i osamostaljuju i obrazuju i ekonomski su nezavisnije, onda i više traže svoja prava u samoj porodici, a onda se i tu to nasilje i više reflektuje“, smatra ona.

 

ne može da škodi, možda neko nešto i nauči, po više osnova.

Link to comment
Share on other sites

Jel se na ovoj temi ovde žali moderatorima otvoreno? Ako ne, prebacite mi post na drugu temu, hvala unapred.

 

Može li neko od moderatora/administratora da objasni zašto Boro (Noćni Smoro) nije već banovan zbog trolovanja? Meni lično nije problem, čim sam prepoznao da je to Boro sa bivšeg B92, stavio sam ga IL, ali nekoliko ljudi se peca, nekoliko se zeza i onda se baš truje tema (nije da je inače zdrava, ali poklonu se u zube ne gleda). Iskaču njegovi monolozi i forumašima koji su ga IL-ovali.

Evo šta je Zumbul uradio za Nešu Ilića, ne vidim koja je razlika ovde? -

Nesa Ilic - 7 dana

Trolovanje do besvesti vec danima, ne bih mogao da sakupim sve citate jer bi umro i internet i komp i forum. 3 u 1. Videcemo da li ce se ista promeniti u ovom periodu.

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

I sve to dolazi od lika koji je i stari forum zase*avao samo sa upisima u kojima direktno poziva da se banuju drugi forumasi. I to mu je skoro pa kompletan opus, i tamo i ovdje. Jer, eto, "on uglavnom samo cita forum(a ne ucestvuje u diskusijama), pa ne zeli da nailazi na bilo sta pozitivno o Filipu, jer mu to smeta pri citanju". Mislim, njegova izjava sa starog foruma i njegovo rezonovanje, ne moje.

 

I onda onako na suptilan i perfidan nacin, od svih drugih moderatora, provuce bas Zumbula u diskusiji, jer valjda ocekuje da ce preko njega dosta lakse izdejstvovati taj ban. Pateticno.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ima li neki "lik" na forumu koji tebi ne ide na qrac?

 

Neki lik koji nije, drkadzija, koji perfidno ne podjebava, troluje, zaserava  itd?

 

Ovo je vec 78 put od kako smo presli na ovaj forum da ti identicno nastupas prema pojedinim forumasima sa stavom  i to sve dolazi od lika (dopistati po zelji, da li NMX, sad pomenuti kolega ili neko treci koje se nasao na tvom nisanu)

 

Mislis li da boravak sa takvim "likovima" ima vise smisla?

 

eto, nisam lud i drop je to zapazio :classic_biggrin:

Edited by kalistenika u rutini
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Ima li neki "lik" na forumu koji tebi ne ide na qrac?

 

Neki lik koji nije, drkadzija, koji perfidno ne podjebava, troluje, zaserava  itd?

 

Ovo je vec 78 put od kako smo presli na ovaj forum da ti identicno nastupas prema pojedinim forumasima sa stavom  i to sve dolazi od lika (dopistati po zelji, da li NMX, sad pomenuti kolega ili neko treci koje se nasao na tvom nisanu)

 

Mislis li da boravak sa takvim "likovima" ima vise smisla?

 

eto, nisam lud i drop je to zapazio :classic_biggrin:

 

Ne znam zašto ljudi beže od svoje reputacije, kao da imaju nešto da kriju.

Ovaj forum je nastao direktno od prethodnog, jedno 90% ljudi (pretpostavka, možda Metalni vodi evidenciju) koji su sada ovde, došli su jer su pisali na starom forumu.

 

Ne zanima me da se mešam u politiku vođenja istog, na starom sam poslao poruku Metalnom, više kao savet, jer mi se učinilo iz ono malo konverzacija koje smo vodili na ABA i fantasy temama da je dobar lik, čisto vođen svojim iskustvom i znanjem o ljudima koji su se gurali da mu "pripomognu" i šta sve ne, ne bi li im dao kakav autoritet i funkciju na ovdašnjem.

Vidim da je samo jedan mali deo toga uvažio, ali to je njegova stvar.

 

Što se tiče ovog Xoxoxo lika, na starom forumu sam nekoliko puta vodio diskusiju sa njim, i čitao sam većinu njegovih upisa na koje naiđem na sportskim temama i Vox Populi (naročito dok je pisao o situaciji sa Davidom D.), iako su bili dosta opširni, pa iako se u veċini slučajeva nisam slagao sa njegovim mišljenima.

A sve to, ponajviše jer je pokazao da ima integritet i da je dosledan u svojim stavovima + nije primitivac, kao ekipa koja mu se neretko kačila na vrat.

 

Poenta diskusionog foruma je da se čuju različita mišljenja i stavovi.

Da sam hteo da čitam botovanje i jednoumlje koje iz istog proističe, otišao bih na komentare domaćih portala, ili pak ovaj naš Twitter.

A onaj koji ne može da istrpi da čuje drugačije mišljenje od svog, i da pritom ne napadne direktno svog sagovornika + potom nastavi da stalk-uje istog, sve dok ne dobije "po ušima" od moderacije, ima daleko ozbiljniji problem nego što je bilo koja od tema o kojoj se piše na ovom PDF-u.

Edited by Noćna mora B92 fantazera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ti se brat moi ne racunas, jer ti ides ostatku foruma na q da ne kazem vecini (jer te za istu boli q, kao mene) vec ... likovima koji perfidno navlace na ban ako im se ne dopada tvoje msiljenje. :classic_biggrin:

 

11 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Ne znam zašto ljudi beže od svoje reputacije, kao da imaju nešto da kriju.

 

 

lako je to vama uticajnim forumasima da napisete. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, kalistenika u rutini said:

ti se brat moi ne racunas, jer ti ides ostatku foruma na q da ne kazem vecini (jer te za istu boli q, kao mene) vec ... likovima koji perfidno navlace na ban ako im se ne dopada tvoje msiljenje. :classic_biggrin:

 

 

lako je to vama uticajnim forumasima da napisete. 

 

Ne volim da objašnjavam humor (stvari koje bi trebalo da budu smešne), mada pitanje je da li je uopšte vredno bilo šta objašnjavati, na mestu od par stotina ljudi, gde su možda 2-3 osobe (najviše) prepoznale i razumele značenje i osobine lika iz verovatno najbolje epizode jednog tako kultnog serijala, kao što je Srpski Office. :thumbdown:

 

Elem, ni zbijanje šale na svoj račun niko ne ume da registruje očigledno, pa tako moram da objašnjavam da uticajni furunaš upravo potiče od toga što me svi "vole & cene" + naravno Valterovih odlikovanja (na koja sam još uvek vrlo ponosan 😎).

 

A što se tiče pisanja na KKCZ temi, sve što sam rekao ozbiljno mislim i čvrsto stojimiza toga.

Nepojmljivo mi je da su ljudi od prvog trenutka toliko zaslepljeni Filipovim prezimenom, pa kapiram da sve i da u nekom eventualnom spletu okolnosti, gde bi nas neka njegova najbolja partija odvela na F4 recimo (što bi bio najveći evro uspeh kluba), dobar deo ljudi ovde ne bi mogao da prevali preko tastature da kaže kako je odigrao dobro i bio zaslužan za to, te bi ga sutra već opet terali i vređali.

Jedna toliko zaslepljujuća mržnja, da je čak i Realni danas primetio na koliko tema se to poseravanje po istom preliva, i kakav je sve to u celini jedan neukus.

Jako, jako...tužna situacija. Ne znam kako drugačije da je oslovim. 

 

 

A za X!O sam rekao već.

Ne znam koga je sve navodio vezano za celu priču (pošto kažeš da ih je bilo dosta), ali za one koje sam video je 100% u pravu. Odgovorno tvrdim, a sve još uvek stoji na starom forumu, koga baš zanima, pa može da pročita.

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

Naravno da ima forumasa koji su sjajni na svaki nacin, i to dosta njih, al' nema potrebe da se vas dvojica stavljate u istu ravan sa njima.

 

To sto ste i jedan i drugi svojevremeno dobili odgovore kakve ste odavno zasluzili, pa se osjecate uvrijedjeno i sada ujedno osjecate potrebu za nekim revansizmom(i zato pravite ove pateticne "ulete"), to je za neku drugu diskusiju.

 

Sto se tice ovog Majaka, sa njim sam na starom forumu imao DIREKTNU konverzaciju upravo o ovome sto i sada pokusava da uradi("samo citam, ne ucestvujem, pa cu prijaviti forumase koje ne zelim da citam, jer mi smetaju pri citanju"), tako da znam o cemu govorim. Samim tim, nema potrebe da se bez veze spustate na taj nivo patetike, jer, eto, uvjerenja ste da pisem naslijepo. Al' upravo taj vas nacin razmisljanja i "govori" neke stvari o vama, vasem nivou svijesti i karakteru. Sto opet znaci da ni najmanje nisam pogrijesio u procjeni. Meni uopste nije problem da ovdje direktno imenujem, bas kao sto mi ni uzivo nije problem da svakome direktno u oci kazem ono sto mislim i sto zelim. Uostalom, ovdje sam i te kako direktno imenovao. A, to sto ponekad upotrijebim termin "lik" ili "grupica", to radim samo zato sto nemam ni zivaca ni vremena da se stalno bavim svakom "pojavom" ponaosob. Vas jednodimenzionalni nacin razmisljanja i ne dozvoljava da razumijete sve to. I to je ok. Al' eto, ne bas tako davno, nakon jednog "slucaja", rekao sam da cu konkretno ukazivati na odredjene stvari i pojedince(koji vec odavno krse brojna pravila foruma, prozivaju druge forumase, ostavljaju nevjerovatno odvratne upise, nerijetko direktno vrijedjaju druge forumase...i na kraju uvijek prodju nekaznjeno), pa to sada i radim. Nekad cu to uraditi kad imam vremena, a nekad kad mi jednostavno dune da to uradim. To sto se u jednom trenutku zalomilo i na vama, to je samo rezultat vaseg forumskog djelovanja i nema potrebe da se krijete iza neke grupe i ostalih forumasa. Mislim, te jeftine psiholoske fore, u stilu "ima li neko da ti nije ovakav ili onakav?", zaista su otuzne. Sta? Kao, ovakvi upisi bi trebalo da navuku ljude da pomisle da su prozvani svi na forumu!? Mislim, stvarno...

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...