Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

4 hours ago, NMX said:

 

Ne može. 

 

Duci Simonović ne odobrava kurave jer su produkt kapitalističkog, izrabljivačkog i potlačenog društva. Plus piju koka kolu.

To samo ako za drugoga rade. Ako rade za sebe nema potlacivanja.

4 hours ago, Kronostime said:

0.5 kg africke sljive ili meda sa orasima - biraj.:s_d:

E sad, ovo je vec malo ispod pojasa. Ja sam covek u punoj fizickoj snazi i spremi. Ne trosim doticne preparate. 

Link to comment
Share on other sites

'vako ćemo:

Imamo dve Filip Čović teme, a Neša Ilić je pokušao i da od ove teme u formi žalbe napravi Filip Čović temu...  

Nešo, na temi Tatin Sin  ti nama pobjašnjavaj da je on legitimni bekap plej, nemoj ovde...  nemoj perfidno provlačiti FC3 agendu preko celog foruma. hvala.

ukratko

to bi u suštini bilo to.  A ti nešo, vidi da kad mi budeš objašnjavao kako to nije to što sam ja napisao i da ti to tako nisi mislio, nego da sam ja pogrešio i nešto šta ti ja znam...  vidi da opet ceo upis ne bide vadjenje statistike filipove i uporedjivanje s drugim forumašima, jer nije mi danas dan, a verujem da ni kolegama nije do pregonjanja oko tvog bana da li će da bude 10-20-30 ili 60 dana zbog ometanja moderacije (najbesmisleniji razlog da se nekome udeli šut karta), trolovanja i obesmišljavanje diskusije & STUFF LIKE THAT.  


Što bi se reklo na tebi je.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

evo tek sam vidim ovaj post iznad slobodno prebacite. evo ja cu.

i nije nesa ilic napravio od ove teme vec je barry prvi poceo. i gde je problem da prebacis? kakvu agendu? kakvog celog foruma? imam jedan post na temi filip covic. ja provlacim dok je 90% postova na temi kk cz o filipu?!

 

kad sam ja tebi bilo sta objasnjavao i govorio da sam pogresio, o cemu pricas? sta sta ti ja znam? vidi da ti ceo upis ne bude vadjenje statistike a suprotna strana u svakom drugom postu je iznosi? koje uporedjivanje sa drugim forumasima?!

sta znaci pregonjanja? kakvog ometanja moderacije, o cemu pricas? za ban niste izneli nijedan jedini razlog. kakvog trolovanja? iznosenje argumenata je obesmisljavanje diskusije? na meni je? 

koje se to kolege zale na stalkovanje smajlijima? sta je to stalkovanje smajlijima? 

 

 

 

 

Edited by ИEsA IlIC
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, ИEsA IlIC said:

 

 

evo tek sam vidim ovaj post iznad slobodno prebacite. evo ja cu.

i nije nesa ilic napravio od ove teme vec je barry prvi poceo. i gde je problem da prebacis? kakvu agendu? kakvog celog foruma? imam jedan post na temi filip covic. ja provlacim dok je 90% postova na temi kk cz o filipu?!

 

kad sam ja tebi bilo sta objasnjavao i govorio da sam pogresio, o cemu pricas? sta sta ti ja znam? vidi da ti ceo upis ne bude vadjenje statistike a suprotna strana u svakom drugom postu je iznosi? koje uporedjivanje sa drugim forumasima?!

sta znaci pregonjanja? kakvog ometanja moderacije, o cemu pricas? za ban niste izneli nijedan jedini razlog. kakvog trolovanja? iznosenje argumenata je obesmisljavanje diskusije? na meni je? 

koje se to kolege zale na stalkovanje smajlijima? sta je to stalkovanje smajlijima? 

 

 

 

 

pozovi ga na ferku i resite to ko ljudi a ne ko nebojsina deca...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako je u Berlinu? Ima li sunc? Jesi li sreo mama Vesnu i tata Nebojsu? Sta kaze Filip, hoce li sledeci put uci lopta? Neki selfi, rukovanje?
Lok. Malo oblačno. Nije hladno. Nisam sreo još nikoga. Možda sutra. Rekao sam da sam inkognito [emoji39]

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...