Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Nema razloga da me i jedna i druga strana koristi za svoje bitke koje bije, kad ja svoje uvek bijem sam 🙂

 

Isto kao sto sam nekima bio super za vreme Svetskog ili u nekim drugim situacijama, a sad kad 'branim' Covkinsa, najveci problem na svetu sto postoji, pa i na ovom svetom mestu.

 

Chill out.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Dies at the End said:

 

I , kada sam vec ovde vol.2, da li je samo kod mene, kada otvorim prozorcic sa "smajlicima" , svi crno-beli (mslim zna se sta mislim o crno-beloj boji 😉) ... Da da, danas prvi put koristim 4um sa compa :wink2:

Na računaru se prikazuju kao crno-beli smajlići koji su kao sa telefona (Android,...). Skroluj skroz dole kad otvoriš prozor sa smajlićima i prikazaće ti se u boji oni koji su bili na starom forumu plus još neki dodatni.

Link to comment
Share on other sites

Nema razloga da me i jedna i druga strana koristi za svoje bitke koje bije, kad ja svoje uvek bijem sam [emoji846]
 
Isto kao sto sam nekima bio super za vreme Svetskog ili u nekim drugim situacijama, a sad kad 'branim' Covkinsa, najveci problem na svetu sto postoji, pa i na ovom svetom mestu.
 
Chill out.
Meni si bio on point i onda i sad. Sreća pa ne pišem puno na tenisu, tu bi imali suprotstavljene stavove sasvim sigurno. [emoji23]
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Knipex said:

Na računaru se prikazuju kao crno-beli smajlići koji su kao sa telefona (Android,...). Skroluj skroz dole kad otvoriš prozor sa smajlićima i prikazaće ti se u boji oni koji su bili na starom forumu plus još neki dodatni.

 

Da znam to... Kada koristim Mobil Chrome, normalno prikazuje sve (mslim beznacajno, ali moram malo da seruckam 😄 )

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Swift Pancakez said:

teska je to bitka kad od moderacije imas blanko karticu za lupetanje gluposti bez pokrica i bez posledica

 

 

Jbg, bio je tu kad smo delili... 😄


Vidi, niko nece biti kaznjen zbog toga sto je glup per se (pri tom ne mislim da je @McLeod glup, naravno), vec ce biti kaznjen ako ne postuje pravila foruma i molbe/upozorenja moderacije. E sad ako je neko toliko glup pa ne postuje to, onda moze biti kaznjen.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MetalHead said:

 

Jbg, bio je tu kad smo delili... 😄


Vidi, niko nece biti kaznjen zbog toga sto je glup per se (pri tom ne mislim da je @McLeod glup, naravno), vec ce biti kaznjen ako ne postuje pravila foruma i molbe/upozorenja moderacije. E sad ako je neko toliko glup pa ne postuje to, onda moze biti kaznjen.

niko i ne treba da bude kaznjen zato sto je glup

vec zato sto svesno ignorise/izvrce cinjenice kako bi furao neki svoj umisljeni mnogo sam kul i drugaciji od mase fazon

time je u stanju da zatruje bukvalno svaki vid diskusije na forumu

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...