Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

4 minutes ago, n4l1m said:

nije proslo ni mesec dana a majmuncina tomic je totalno pogubio konce, nema igre, nema nicega, silji patku na gistu, brown-ima a jebe nas u zdrav mozak sa retardiranim govnarom.. ako se po jutru dan poznaje, bice ovo krompir sezona.. mars iz zvezde  tomicu i povedi svog malog retarda miljenika sa sobom!

Aj banujte ovakve likove, na sta lici ovo?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala Lavrnji. Baš je postalo mučno čitati ovakve stvari, i to opet varira od nedelje do nedelje, kada se pobedi Fener sve je super, sledeće nedelje izgubiš, odmah ništa ne valja. Ja razumem nezadovoljstvo, ali rečnik kakav se koristi za Tomića je stvarno odvratan, za Čovića ne bih ni trošio reči. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nicu ljubitelji nepotizma  sa svih strana.  Upisao im je idol prve poene u EL, pa i pored vecerasnjeg poraza njima je vrelo oko srca. Osmeh kao da su... To sto u odbrani nepostoji i sto je zabelezio +/- - 18 je nevazno. Veceras su zatrpali tata Nebojsu cestitkama, bukvalno da se jedan Mare Djuric zacrveni i postidi.

Edited by Zizu
  • Like 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Green23 said:

Hvala Lavrnji. Baš je postalo mučno čitati ovakve stvari, i to opet varira od nedelje do nedelje, kada se pobedi Fener sve je super, sledeće nedelje izgubiš, odmah ništa ne valja. Ja razumem nezadovoljstvo, ali rečnik kakav se koristi za Tomića je stvarno odvratan, za Čovića ne bih ni trošio reči. 

Zasto je onda dozvoljen topik o Covicu, time je abolirano i vredjanje momka, ok svi znamo zasto je tu, nije za evroligu ali svaki dan ga vredjati i pricati o njemu na temi Kk Zvezda i jos imati poseban topik je previse.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Zasto je onda dozvoljen topik o Covicu, time je abolirano i vredjanje momka, ok svi znamo zasto je tu, nije za evroligu ali svaki dan ga vredjati i pricati o njemu na temi Kk Zvezda i jos imati poseban topik je previse.

 

pa ništa onda... ajmo kao u onoj fake news iz Severne Koreje da se pravimo da ne postoji i da je CZV osovjila Evroligu & stuff...  Laki će da montira, Sektor kad se vrati sa prevaspitavanje će da piše ode i hvalospeve.... a mi ostali ćemo da se divimo i da ličimo na Marka Djurića.

seenoevil-speaknoevil-hearnoevil.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stondisha said:

 

pa ništa onda... ajmo kao u onoj fake news iz Severne Koreje da se pravimo da ne postoji i da je CZV osovjila Evroligu & stuff...  Laki će da montira, Sektor kad se vrati sa prevaspitavanje će da piše ode i hvalospeve.... a mi ostali ćemo da se divimo i da ličimo na Marka Djurića.

seenoevil-speaknoevil-hearnoevil.jpg

Prvo to iz Severne Koreje je ispalo da je namesteno i da je bila sprdnja, ma sta mislio o severnimkorejcima nisu bas ludi da misle da su svetski prvaci u fudbalu, nas trener Ivancevic je radio tamo i imas o tome pricu, drugo svi znamo za Covica i zasto igra ali ti pricam o svakodnevnom vredjanju i lepo momak rece to je degutantno, ja sam prvi protiv njega ali li se pracenje kosarke ne svodi da svaki dan pricam o Filipu Covicu.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Šarac said:

Druze, 

 

ja koliko mi je poznato svaki vid pretnje je najstrozije zabranjeno, ako smatras da mozes da me dohvatis i udaris po nosu, u pp mi posalji tlf pa da vidimo kako i koliko mozes do nosa da mi dodjes.

 

Nemoj me uvlaciti u istu pricu sa tim sljamovima AV I GV te  molim.

 

Ja ovde podelim neku informaciju i ne izmisljam price, Ako te istina vredja i time onda pretis onda ti opet ponavljam u pp broj telfona pa da vidimo kako ces ti nekom nos da razbiljes a pogotovo meni.

 

Naravno ako si u Beogradu, nemam nameru van Beograda da trosim skupo gorivo i vreme svoje.

 

 

 

podmetanje x2.

 

pozivanje na fizicki obracun van foruma.

 

kukanje na skupe derivate.

 

te u skladu sa pravilnikom, zahtevam ...

 

 

Резултат слика за ban gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kalistenika u rutini said:

 

 

 

podmetanje x2.

 

pozivanje na fizicki obracun van foruma.

 

kukanje na skupe derivate.

 

te u skladu sa pravilnikom, zahtevam ...

 

A tvoj prvi odgovor je baš onako primeren bio. Rekao bih da si ti njemu podmetao, a ne on tebi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...