Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

31 minutes ago, Ta'veren said:

Dva nika su valjda bila Cypress Hill i Wolfenstein. I treci je bio valjda samo Wolf ili Wolfy, ne mogu da se setim.

 

Ja sam ga zapazio kad mu je nik bio Cypress Hill. Mislim da sam citao u teniskom pdfu AO dok je trajao.

 

 

 

sajpres bez hill bio prvi nick.

 

vulfenstajn bio u dva navrata, ostalih se ne secam, a ne mogu da vidim na starom forumu, znam da vulfi nije bio sigirno, s tim gej nadimkom me enemiks pocastio :classic_biggrin:

 

 

34 minutes ago, Poodle Care said:

Bio jednom trajno banovan.

 

 

laz :classic_biggrin:

 

medjutim ... i nije bas. 

 

 jesam jednom banovan na 48h, samo sto je to potrajalo malo duze jer me je realni banovao. :lol_2:

 

situacija potpuni showprogram - dzenkins pogadja onu njegovu TM dugu dvojku  preko kalinica.

 

 - zoc zove TO i crta akciju za judoa.

 

 - kuzmic lepi bananu! 

 

 - ja iste sekunde kucam post sadrzaja: cestitke navijacima fenera na fer i korektnoj borbi! misleci isklucivo na patkometrijski trojac dare, kendrik, dick.

 

 - realni ceka u zasedi verovatno previse ljut pobedom zvezde porazom fenera jos na onakav nacin i ne uspeva da poveze na koga je sarkazam adresiran, te me banuje kako sam stisnuo send ne iste sekunde vec stotinke, najbrzi ban u istoriji foruma. :lol_2:

 

 

48 sati kasnije ...

 

 - pravim drugi nick da kukam moderaciji sto ne mogu da pisem a istekao mi ban, kad ono fljas - dobijam trajni na tom klon nicku. :classic_biggrin:

 

 - sutradan pravim novi klon pod nazivom realno w* i stavljam avatar identican koji fura realni i tek tad dobijam objasnjenja :classic_biggrin:

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kalistenika u rutini said:

 

sajpres bez hill bio prvi nick.

 

vulfenstajn bio u dva navrata, ostalih se ne secam, a ne mogu da vidim na starom forumu, znam da vulfi nije bio sigirno, s tim gej nadimkom me enemiks pocastio :classic_biggrin:

 

 

 

 

laz :classic_biggrin:

 

medjutim ... i nije bas. 

 

 jesam jednom banovan na 48h, samo sto je to potrajalo malo duze jer me je realni banovao. :lol_2:

 

situacija potpuni showprogram - dzenkins pogadja onu njegovu TM dugu dvojku  preko kalinica.

 

 - zoc zove TO i crta akciju za judoa.

 

 - kuzmic lepi bananu! 

 

 - ja iste sekunde kucam post sadrzaja: cestitke navijacima fenera na fer i korektnoj borbi! misleci isklucivo na patkometrijski trojac dare, kendrik, dick.

 

 - realni ceka u zasedi verovatno previse ljut pobedom zvezde porazom fenera jos na onakav nacin i ne uspeva da poveze na koga je sarkazam adresiran, te me banuje kako sam stisnuo send ne iste sekunde vec stotinke, najbrzi ban u istoriji foruma. :lol_2:

 

 

48 sati kasnije ...

 

 - pravim drugi nick da kukam moderaciji sto ne mogu da pisem a istekao mi ban, kad ono fljas - dobijam trajni na tom klon nicku. :classic_biggrin:

 

 - sutradan pravim novi klon pod nazivom realno w* i stavljam avatar identican koji fura realni i tek tad dobijam objasnjenja :classic_biggrin:

 

Placem

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kalistenika u rutini said:

 - realni ceka u zasedi verovatno previse ljut pobedom zvezde porazom fenera jos na onakav nacin i ne uspeva da poveze na koga je sarkazam adresiran, te me banuje kako sam stisnuo send ne iste sekunde vec stotinke, najbrzi ban u istoriji foruma interneta. :lol_2:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, kalistenika u rutini said:

 

sajpres bez hill bio prvi nick.

 

vulfenstajn bio u dva navrata, ostalih se ne secam, a ne mogu da vidim na starom forumu, znam da vulfi nije bio sigirno, s tim gej nadimkom me enemiks pocastio :classic_biggrin:

 

 

 

 

laz :classic_biggrin:

 

medjutim ... i nije bas. 

 

 jesam jednom banovan na 48h, samo sto je to potrajalo malo duze jer me je realni banovao. :lol_2:

 

situacija potpuni showprogram - dzenkins pogadja onu njegovu TM dugu dvojku  preko kalinica.

 

 - zoc zove TO i crta akciju za judoa.

 

 - kuzmic lepi bananu! 

 

 - ja iste sekunde kucam post sadrzaja: cestitke navijacima fenera na fer i korektnoj borbi! misleci isklucivo na patkometrijski trojac dare, kendrik, dick.

 

 - realni ceka u zasedi verovatno previse ljut pobedom zvezde porazom fenera jos na onakav nacin i ne uspeva da poveze na koga je sarkazam adresiran, te me banuje kako sam stisnuo send ne iste sekunde vec stotinke, najbrzi ban u istoriji foruma. :lol_2:

 

 

48 sati kasnije ...

 

 - pravim drugi nick da kukam moderaciji sto ne mogu da pisem a istekao mi ban, kad ono fljas - dobijam trajni na tom klon nicku. :classic_biggrin:

 

 - sutradan pravim novi klon pod nazivom realno w* i stavljam avatar identican koji fura realni i tek tad dobijam objasnjenja :classic_biggrin:

Moj drug sa nezasluzeno duge robije, ako se secam 😄 Od tad je valjda nastala zajebancija za banove koje daje Realni EDIT ipak mislim da sam ja posle nekog derbija fasovao 🙂

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

dada, tad smo i saznali da realni ima problema sa komandama i da je njegov ban dobar za izbegavanje. :classic_biggrin:

 

znaci i ti si tad nastradao. :classic_biggrin:

 

nije to bila samo nezasluzeno duga nego, bar u mom slucaju, nezasluzena robija uopste, ali sam mu  oprostio jer je ban bio u afektu, bese to bas tesko vece za navijace fenera pa sam razumeo situaciju :default_coffee: oprastam al ne zaboravljam :kece:

 

 

edit: sad vidim da si se editovao. neko tad jeste nastradao sa mnom, cini mi se tito.

 

znam da nije cak bilo ni obavestenje da smo banovani, pa je enemiks zahtevao da zna gde smo, zasto smo nestali sa foruma tek tako iz cista mira :classic_biggrin:

 

 

 

 

 

 

 

Edited by kalistenika u rutini
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Kad vec otvaramo dusu, evo jos jednog koga je Realni banovao na "kratko" da se smire strasti. Tema o Limozu, vise ne znam ni sta sam probao da dokazem. Secam se da sam izvlacio neke cifre o budzetima...pauziranje je bilo zasluzeno, ali ne i trajno 🙂

Ionako sam vise citao nego sto sam pisao. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kalistenika u rutini said:

dada, tad smo i saznali da realni ima problema sa komandama i da je njegov ban dobar za izbegavanje. :classic_biggrin:

 

znaci i ti si tad nastradao. :classic_biggrin:

 

nije to bila samo nezasluzeno duga nego, bar u mom slucaju, nezasluzena robija uopste, ali sam mu  oprostio jer je ban bio u afektu, bese to bas tesko vece za navijace fenera pa sam razumeo situaciju :default_coffee: oprastam al ne zaboravljam :kece:

 

 

edit: sad vidim da si se editovao. neko tad jeste nastradao sa mnom, cini mi se tito.

 

znam da nije cak bilo ni obavestenje da smo banovani, pa je enemiks zahtevao da zna gde smo, zasto smo nestali sa foruma tek tako iz cista mira :classic_biggrin:

 

 

 

 

 

 

 

Tito je verovatno jedan od rekordera odlaska u virtuelni mardelj 😄

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kosjan Willavić said:

Tito je verovatno jedan od rekordera odlaska u virtuelni mardelj 😄

 

ja missio da otkrivamo ucinke(tm), pa sam se bio izleteo:default_coffee:

 

13 hours ago, n4l1m said:

3 trajna bana, i 923 godina robije.. nije za pohvalu:default_coffee:

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...