Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Vidi Meklaude..kad napises da sam iz moderacije otisao uvredjen ti impliciras da je moja reakcija (odlaska) bila emotivna,a nije.
Naprotiv;bila je racionalna,trezvena i donesena hladne glave.

I nisam otisao "zato sto se neko nije slozio sa mojom procenom". 
Da bi to u potpunosti razumeo morao bi da shvatis moje porive i motive da uopste udjem u mod tim. Njih zna samo onaj koji me i vrbovao,sa kojim sam imao visemesecnu prepisku jos na starom forumu i sa kojim sam intenzivno razmenjivao ideje i misljenja,a to je Barakuda.
Ti ne znas,pa se mani pausalnih procena.

Umesto toga,pocni da se ponasas kao moderator. Kad si,jelte,vec postavljen za jednog. Umesto sto se prepucavas sa forumasima. Vidim da si napisao nesto "1% ljudi koji kapiraju"..pa to je generalizacija 1/1. Za ban.

Nemam nameru da se vise prepirem niti javljam.
Puno srece u daljem radu.

Poyyy

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kalistenika u rutini said:

Modovi, zašto ste toliko lenji i mrzi vas da vratite dve reprezentativne teme sa SP pedefea? emoji3.png

 

Ne mrzi nas, nego je @MetalHead alfa i omega softverskih podešavanja ovde ( čovek je najpismeniji iz te oblasti), bio na odmoru, a nakupilo se drugih nekih stvari koje treba rešiti...

 

Biće, nije neki toliki problem da bi bio prioritet, al biće ovih dana.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

On 9/21/2019 at 10:13 AM, Crni Bombarder said:

Vidi Meklaude..kad napises da sam iz moderacije otisao uvredjen ti impliciras da je moja reakcija (odlaska) bila emotivna,a nije.
Naprotiv;bila je racionalna,trezvena i donesena hladne glave.

I nisam otisao "zato sto se neko nije slozio sa mojom procenom". 
Da bi to u potpunosti razumeo morao bi da shvatis moje porive i motive da uopste udjem u mod tim. Njih zna samo onaj koji me i vrbovao,sa kojim sam imao visemesecnu prepisku jos na starom forumu i sa kojim sam intenzivno razmenjivao ideje i misljenja,a to je Barakuda.
Ti ne znas,pa se mani pausalnih procena.

Umesto toga,pocni da se ponasas kao moderator. Kad si,jelte,vec postavljen za jednog. Umesto sto se prepucavas sa forumasima. Vidim da si napisao nesto "1% ljudi koji kapiraju"..pa to je generalizacija 1/1. Za ban.

Nemam nameru da se vise prepirem niti javljam.
Puno srece u daljem radu.

Poyyy

 

Ja sam ti vec rekao pet puta da tada dok se to desavalo nisam bio tu, znam samo ono sto su mi preneli, a ti me ovde targetujes kao da sam te ja oterao.

 

Sto se ostatka price tice, nisi u pravu i dobro je sto neces vise da se preganjas.

 

Pozdrav i tebi.

Link to comment
Share on other sites

On 9/17/2019 at 11:46 AM, McLeod said:

Kada ISTO TO radim sa Vujosevicem, onda grobari skacu kao opareni, a zvezdasi lupaju plusice, kada ISTO TO radim sa Novakom Djokovicem, ja sam mrzitelj i antisrbin, kada ISTO TO radim sa Sasom Djordjevicem, onda sam kancer za forum.

 

 

Ne ne, nikako. Samo nastavi brate, svima nam je ovo u interesu :kece:

  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

On 9/17/2019 at 6:36 PM, mister-no said:

Međutim, kao moderator je izuzetno loš, ima istoriju ličnih sukoba koji neminovno utiču na moderaciju i ne može s tim da se izbori. 

 

Pa to je ljudi klasican konflikt interesa. Cim mod ulazi u svadju sa masom forumasa on sve vise gubi objektivan sud koji je neophodan za moda. Mod ne moze da bude konfliktan forumas. 

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, mmajstor said:

 

Pa to je ljudi klasican konflikt interesa. Cim mod ulazi u svadju sa masom forumasa on sve vise gubi objektivan sud koji je neophodan za moda. Mod ne moze da bude konfliktan forumas. 

 

Mek je moderator na hrani i razgibavanju ili kako vec da se zove taj pdf. Tamo jedino mozes da budes banovan ako ti hleb ne ispadne dobro.

 

Moze @slavisa da potvrdi kad se vrati iz Dulovog bana.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pepe sancez said:

Prosto je nemoguce da neko (neka je to admin, tj. Metalhead) nema pristup nekoj statistici aktivnosti, a ovo je bazicna.

On ima uvid u neke statse sto se foruma i posecenosti tice. Za ostalo nemam pojma. U svakom slucaju, moramo ga prizvati.

Samo da upotrebim supermoc dozivanja. Ammmmm @MetalHead.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...